Кюретаж и забременяване след това - тема 71

  • 40 262
  • 739
# 645
Деси,
Виж Бодимед имат офис във Варна, правят витамин Д за 30 лв
http://bodimed.com/contacts/

Аморе,
TSH е добре да е под 2, защото при бременност се вдига рязко.
Виж целия пост
# 646

delisardeli, благодаря. По-скоро ме интересува за вит. B 6, звънях на няколко места или не правят или се чака по месец за резултата, защото се изпращат в Германия.
Виж целия пост
# 647
Аз днес реших  другата седмица освен за тат и мат да направя и за тромбофилия. Във Варна къде давате последното за изследване?
Виж целия пост
# 648

Tiffany Aching, тромбофилия пуснах във св.Марина, до края на месеца трябва да са готови. Там пуснах и хромозомния анализ на мен и ММ. Сега ни остава да чакаме резултати.
Виж целия пост
# 649
Мерси, колко пари е?
Виж целия пост
# 650
100 лв. - тромбофилията, 240 лв. - хромозомния за двамата.
Виж целия пост
# 651
Мерси, да се подготвя  Hug
Виж целия пост
# 652
Тиф,
Геника също имат офис във Варна, там тромбофилия основен пакет е 160, но включва 5 фактора. Не знам в Св. Марина колко са - вероятно са 4.

Деси,
Б6 мисля че е скъп навсякъде. Доколкото чета, рядко се среща недостиг на Б6. А ти защо го изследваш него точно?
Виж целия пост
# 653
Да аз знам за Геника, там си пусках другите неща, ще помисля, то бая пари било  Embarassed Но ще го направя на 100%
Виж целия пост
# 654
Видях, че е част от изследванията на първа страница.
Виж целия пост
# 655
Amore, да...по това време ако има бременност би показало и трябва да е над 5. 0.100 няма бременност  Tired 
Ох, аз в понеделник имам час за ЛЛ в 9 и 30 и мислех да мина по-рано през Щерев за ТСХ и фт4 . Обаче, моят младеж е сополив...дали ще се оправи да го пратя на ясла-не знам.
А в сряда ми е часът при ендокринолог.  Много сложно, никога никъде не мога да отида на спокойствие  Laughing То и с мен мога да го взема, но в Щерев трябва да съм в 8 и нещо, за да отида после до личната.
Виж целия пост
# 656
Хм, верно... Аз не съм го изследвала още...  newsm78
Виж целия пост
# 657

Аз го пуснах в Геника,защото става за около 7-10 дни и ти се обажда генетик, който ти разяснява и обяснява резултатите. Доволна съм.
Виж целия пост
# 658
Моите резултати в Геника дори по-бързо станаха,на 6-я ден ми звъннаха  Simple Smile
Виж целия пост
# 659
Здравейте, успешна седмица ви желая!
Ако някой има намерение да пуска вит. D в Лаборекспрес сега има ваучери в грабо от 25лв на 18.90лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия