Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 73 710
  • 734
# 510
Публикували са печелившите от играта на Кикоман..
http://kikkomanbarilla.bg/
Сега за наказание за манящината ми трябва да ям поне месец макарони със соев сос и поляти с маргарин/участвах с 4 бележки/ ooooh!
Виж целия пост
# 511
Защо играта на Бондюел ми разрешава да се регистрирам повече от един път? Не харесвам такива игри. Crossing Arms
Виж целия пост
# 512
Излезнаха печелившите от Туикс, мм печели чаша, едно име ми се е набило много на очи - Чешли, няма игра в която тази да не печели, егати зарибявката.
Виж целия пост
# 513
Спечелих кафемашина от туикс майка ми толкова много искаше сбъдна и се мечтата!
Виж целия пост
# 514
Честито. bouquet
И аз играя за кафемашина, дано имам късмет, искам да я подаря.
Виж целия пост
# 515
Честито на печелившите,  Hug
и аз искам кафе машина пък, мрън мрън мрън (имам на Tchibo, но ми омръзна)
обаче още не съм намерила туикс, другия петък ли е следващото теглене?
Виж целия пост
# 516
Честито! А аз се надявам да успея да се включа в следващото теглене  Blush
 Чудя се дали всички участници са спечелили... Знам, че гласовете са повече от чашите (250 за периода, нали?), но предполагам, че всеки, който е намерил промо опаковка, е участвал по няколко пъти и може да е заради това  Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Ивекс дано спечелиш,както трудно се намират туиксове с кодове имаш голям шанс.
Точно днес се ядосвах,че ги купувам супер скъпо по 0,80 ст малкия ,но си струваше.
Виж целия пост
# 518
А къде пише каква награда печелиш? Имам мейл и пише само "ти спечели награда"
Виж целия пост
# 519
като си въведеш номера в празното поле под надписа победители ти изписва наградата.
Виж целия пост
# 520
Ани е късметлийката на форума  Laughing все така да ти върви  bouquet
Ще пробвам за следващото, ако намеря туиксчета, де.  Mr. Green
Виж целия пост
# 521
Честито на спечелилите  bouquet и аз търсих днес туикс, но не намерих, ще продължавам да търся
Виж целия пост
# 522
И аз се записвам с чаша от Туикса, участвах със 6 кода. Надявам се на следващото теглене да се похваля с кафемашина.
Виж целия пост
# 523
 Blushкъсметлийка ама вкъщи се търкаляме вече от тия игри..то вафли ли не бяха,то шоколади и сокове..
Виж целия пост
# 524
 Joy

ММ участва с 4 кода.
Четох, че 1 регистриран код участва за чашата, 2 за кафемашината.
Ани, благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия