Две сърца сега в едно туптят, през СЕПТЕМВРИ радост ще ни донесат! Тема 2

  • 36 071
  • 732
# 30
Напоследък доста правят ХБ в Щерев и в Надежда.
 Аз не гледам рисковете, а плюсовете.
Аз не бих правила БХС, защото не виждам смисъл някаква машина да ми изчислява риск на база хормони и възраст.

Предполагам, че при теб става въпрос за хромозомни аномалии, а те се засичат от добър специалист при фм, и ако той не вижда пробрем не е нужно да се прави амниоцентеза.
 
Виж целия пост
# 31
Аз съм си записала час за ФМ при д-р Марков на 09.03., когато точно ще съм навършила 12 седмици. След това трябва да отида в МД да дам кръв за БХС и после някой да ми разчете резултатите, така ли?
Първият път не помня как е било. Вторият си правих БХС при д-р Янкова, тя ме гледа на 3д, след това дадох кръв, предполагам са я изследвали в МД, а накрая наблюдаващия ми генеколог ми се обади да ми каже резултата. Тогава риска беше 1:20 000. С голямата ми беше 1:215 риска, но аз не правих амнио.
Виж целия пост
# 32
Аз в 12 сед ще си правя БХС а живот и здраве ФМ в 20 седмица
Виж целия пост
# 33
Ще правя ФМ 11-12 гс. Преди години точно в 11 гс се видя, че плодът е с такива малформации, че трябва да се прекъсне бременността. Не бих чакала до 20 гс за първа ФМ...
Виж целия пост
# 34
така каза АГ надявам се разбира повече от мен
Виж целия пост
# 35
И аз като мама с проблеми, съм съгласна с Moon, че има проблеми, които се виждат още в 11-12 г.с.
Виж целия пост
# 36
при БХС е същото
Виж целия пост
# 37
За съжаление, не е.
Това е скрийнинг, като такъв е изключително чувствштелен и има 30℅ достоверност, защото може да отчете фалшиво положителен резултат.
 И когато това стане след това се правят по конкретни и точни изследвания с диагноттична цел.
Виж целия пост
# 38
С първата ми бременност беше както сега едни и същи методи на изследване
Виж целия пост
# 39
Здравейте, момичета. Ако искате първата страница на темата ви да е шарена, обърнете се към създателката й, за да оправи нещата.
А относно ФМ в 11-13.6 г.с. може да се видят неща, които на по-късен етап вече няма да са видими. Щом АГ-то е преценила, че ще прави ФМ чак тогава, значи няма никакви съмнения за някакви нередности.

Извинявам се, че се намесих, просто реших да помогна  Peace

Успешна и безпроблемна бременност на всички!
Виж целия пост
# 40
Здравейте, момичета. Ако искате първата страница на темата ви да е шарена, обърнете се към създателката й, за да оправи нещата.
А относно ФМ в 11-13.6 г.с. може да се видят неща, които на по-късен етап вече няма да са видими. Щом АГ-то е преценила, че ще прави ФМ чак тогава, значи няма никакви съмнения за някакви нередности.

Извинявам се, че се намесих, просто реших да помогна  Peace

Успешна и безпроблемна бременност на всички!
Мерси
Виж целия пост
# 41
Веселина, благодарим за мнението ти.

Нека създателката на темата да ни разкраси първата страничка.
Виж целия пост
# 42
Нека всяка с термин 2017та септември, ми пише ЛС с очакван терми, ник и години, ще разкрася аз 1 страница. Всъщност съберете всички координати до тук на едон място и нека някоя да м ги прати на едно Лс, постепенно ще добавям.  Peace
Виж целия пост
# 43
На мен за съжаление ми е рано за термин, защото ако резултатът от хорионбиопсията е лош трябва да спра да пиша в темата.
Виж целия пост
# 44
Gerda1, стискаме палци всичко да е наред и да се радваш на здраво и щастливо бебче септември!!! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия