Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква може да е причината за високата температура и подуването на корема?
Какви са причините за уригване при децата?
Как да лекуваме кашлицата при деца и какво е лечението на дете със сопол и кашлица?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква може да е причината за високата температура и подуването на корема?
-
Какви са причините за уригване при децата?
-
Как да лекуваме кашлицата при деца и какво е лечението на дете със сопол и кашлица?
Лечението на кашлица при деца може да включва използването на мед с джинджифил, извършване на инхалации с физиологичен разтвор, смученe на близалки с лекарство като Angin-A-Bocks или прием на сиропи като Lichensed или Homoeopathic. Важно е да се консултирате с лекар за подходящ лечение въз основа на състоянието на детето. Лечението на дете със сопол и кашлица включва прием на лекарства като Lichensed сироп, Influcit, Gentasin и Desibel. Освен това, марлинга с лук и чесън може да бъде полезно. Важно е да наблюдавате състоянието на детето и да се консултирате с лекар при продължаващи симптоми.
-
Какви са възможните причини за болка в зъбите на детето?
-
Как да интерпретирам резултатите от кръвните изследвания на дете със сополи?
Поне е здрав вече 3 та седмица почва. Утре така или иначе сме на зъболекар да довършват зъба дето е с перфорация, то стана 3-4 седмици го правят него.

точно 4 сед след последния АБ...виках да устиска до май поне. Април имаме назначени 2 изследвания в болницата и на кардиолог искам да го заведа и да задействаме нещата за операция след тях. То пък баси и късмета пак, тук се случи карнавал и почивни дни и тоз дето ще го оперира УНГ е чак на 7.март на работа та не можа да го погледне сега баш. Миналия път като го водих не беше болен
Но за много хора си е излишно притеснение. При все, че знам рисковете, а и съм голям карък, не ги мисля толкова, само имам едно наум.