Кралски работи и клюки - 10

  • 129 274
  • 724
# 255
   Kensington Palace (@KensingtonRoyal) туитна: The Du … 922325622784?s=17 Шарлот тръгва на детска градина. Много бързо пораснаха и двамата,добре че ще има трето бебе 😄.Страхотно момиченце е.Много я харесвам.Този цвят много и отива.


На мен не ми отваря линка Worried
Виж целия пост
# 256
Ето не е същия линк но и тук може да я видите Simple Smile http://www.bbc.co.uk/news/uk-42609394
Виж целия пост
# 257
И при мен не се отваря, но видях снимките в тази статия, сигурно са същите. Heart Eyes
Писали сме заедно с Илейн.
Виж целия пост
# 258
Ето не е същия линк но и тук може да я видите Simple Smile http://www.bbc.co.uk/news/uk-42609394

Много благодаря. Имам чувството, че все повече заприличва на баба си Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Ето не е същия линк но и тук може да я видите Simple Smile http://www.bbc.co.uk/news/uk-42609394

Много благодаря. Имам чувството, че все повече заприличва на баба си Simple Smile
На кралицата нали? Тя от малка си е копие.
Струва ми се че изобщо няма да прилича на това което показаха  като снимка,как щяла да изглежда след години.
Виж целия пост
# 260
Не е хубаво да се говори така, но принца ми харесва повече
Виж целия пост
# 261
Не е хубаво да се говори така, но принца ми харесва повече
Защо да не е хубаво?Няма как да харесваме всяко едно дете,само защото в принц или принцеса.Децата са радост и сладост като цяло,но определено не е нужно да харесваме всички
 На мен и двамата ми харесват,за разлика от испанските наследници. Изобщо не ми харесват те.Имат много странни лица.
Обърках се,исках да кажа от тези на Монако.


Виж целия пост
# 262
На мен пък Шарлът вече не ми прилича толкова на прабаба Бети, но и на никой друг като че ли в момента. Но и аз харесвам Джорджи повече, ама той ми е слабост, защото се роди на рождения ден на моето момче Simple Smile

ПП Днес Кейт била рожденичка Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Мегън била закрила акаунтите си в социалните мрежи.
Виж целия пост
# 264
Мегън била закрила акаунтите си в социалните мрежи.

Хари и Меган са Дук и Дукеса на Съсекс май Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Хари и Меган са Дук и Дукеса на Съсекс май Simple Smile
още нямат подобна титла - след сватбата евентуално, ако / като  кралицата реши.
Виж целия пост
# 266
Хари и Меган са Дук и Дукеса на Съсекс май Simple Smile
още нямат подобна титла - след сватбата евентуално, ако / като  кралицата реши.

Ами така е променено името им във ФБ, затова реших, че официално вече са

https://www.facebook.com/DukeandDuchessofSussex/?notif_id=151554 … =page_name_change
Виж целия пост
# 267
Не ми изглежда официална тази страница. На официалните страници на двореца ги пишат: "Prince Harry and Ms. Meghan Markle"
Виж целия пост
# 268
Пишеше, че засега преди сватбата е закрила всички свои акаунти в соц. мрежи, които и без друго не ползвала често. За титла не се спомена още.
Виж целия пост
# 269
Не съм гледала фейса ,но си реших ,че точно херцози на Съсекс ще са-да видим дали съм познала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия