Estee Lauder-3

  • 82 582
  • 590
# 420
А какво съдържа?
Виж целия пост
# 421
в линка е описано какво съдържа
Виж целия пост
# 422
Вече го има

Виж целия пост
# 423
От същия сайт ли? Видях, че в лукфантастик при поръчка над 60 паунда ти дават някакъв комплект подарък, изглеждаше богат.
Виж целия пост
# 424
Куфарчето е в магазините на Estee Lauder в България. Поне в София го има на Витошка.
На черен петък го пускат в Beauty Zone, но почти всички са запазени предварително, тъй като пускат малко бройки, понеже е като рекламно. И така всяка Коледа е с различно куфарче, сега гланца е по светъл и червилата с в кафявата гама. Има и един крем, който го нямаше миналата година. Темата тази година е Казино Роял Simple Smile
Виж целия пост
# 425
Каква е цената?
Виж целия пост
# 426
289лв. в момента /без  намаление/, на черния петък е било до сега 200лв.
Виж целия пост
# 427
3 godini Privilige Club! -15% na vichko,-30% za chlenove na kluba v butici Estee Lauder-Clinqiue:24.10-27.10.2019.Otstypka na komplekti -15% Za otkaz: vitosha@bg.estee.com

Дано ви е полезно!  Party
Виж целия пост
# 428
Куфарчето е сладко, кефи ме. Любимата ми спирала е вътре.

Преди години си го купих от Италия, беше лак червено и струваше 120€ тогава. Бяла козметика нямаше, само декоративна. Simple Smile))
Виж целия пост
# 429
Куфара си заслужава, в БГ излиза по-скъп, понеже не го намалят. Аз всяка поредна година го купувам, /вече 3-та/, ползвам серума, един вид сенки, спиралата, а другите придобивки ги подарявям. Като редовен клиент с отстъпка ми струва 180лв, той само нощния серум е на тази цена/реална/
Виж целия пост
# 430
А дали пускат с намаление на представителния онлайн сайт на uk. Нещо от 2 месеца никакви намаления не са правили там.
Виж целия пост
# 431
Имаше скоро 20 % намаление и прекрасен несесер с продукти подарък в Lookfantastic.
Виж целия пост
# 432
Какво хубаво куфарче.

И аз имам подобно, но от другата серия, но искам и още. Но не ми трябва, като гледам, че има още предостатъчно място за запълване на гримовете. Любима ми е тази марка засега, ФДТ-ът Double Wear, е доста качествен, като за начало, за пръв път пробвам тази марка, а ако не ми хареса след месеци, както беше отдавна, все рано или късно не ми харесваха марките, които съм ползвала, ще я сменям с някоя друга висококласна, но едва ли, като гледам качеството ѝ, достатъчно покривност и матовост придава, което е плюс за мен, за матовостта.

И от време на време гледам какво ново има, може и да си има нещо, което заслужава. По принцип си гледам определени гримове, защото ползвам малко и определени гримове, но и така, обичам да гледам всичко. Да не пропусна нещо красиво на тази марка. Flowers Rose
Виж целия пост
# 433
Куфарът в момента е за 68 паунда, ако си купиш продукти за над 45 паунда. В английския сайт.
Виж целия пост
# 434
Куфарът в момента е за 68 паунда, ако си купиш продукти за над 45 паунда. В английския сайт.
Миналаата година аналогична цена, и на черен петък беше без условието да си купиш друго... излизаше 160-170 лв. Определено си струваше
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия