ТРЕТИ клас - 3 тема

  • 60 443
  • 765
# 285
И още един похвал - излезли са и резултатите на другото състезание. То е на Кембридж и е за школите по тази система. Там е също с почти максимални точки, като макс по принцип никой не е достигнал. Сред първите 10 най-добри от всички явили се е. Много се радвам, просто не очаквах толкова бързо да дръпне.  Grinning
Виж целия пост
# 286
Лулумба, къде да ги търся тези резултати? Може ли линк?
Виж целия пост
# 287
Като го прибирах днес от школата питах. Бяха получили списъка. Но нямам идея къде да се търси.  newsm78
Виж целия пост
# 288
lulumba, браво на твоя младеж!

Ние вчера имахме родителска среща. Нищо ново - от 23 деца в класа присъстваха родителите на 15. Тези, чиито деца се държат лошо, пречат на учебния процес и имат слаби оценки, отново не присъстваха. От днес госпожата ще събира телефоните в началото на часа и ще ги връща през междучасието, защото има деца, които не спират да цъкат и по време на час. Те, обаче вече са измислили решение, както сподели Калоян - щели да си носят по 2 телефона - един, които да дадат на госпожата и друг, с който да си играят  ooooh!
Отново има въшки. Засега - само по дългокосите глави на момичетата.
Иначе, нашето момче не спряха да го хвалят - и класната, и госпожата по английски  Blush
Виж целия пост
# 289
Благодаря, Светле!  Hug
Виж целия пост
# 290
Браво на Калоян  Hug
И при нас има въшки и се моля поне тази година да я подминат, че миналата ми беше писнало от тях, включително и лятната ваканция хваща няколко пъти. Не разчитам само на молитви, а съм купила и някакъв препарат протектор  Mr. Green.
Лулумба, твоя младеж без никакъв зор какви резултати постига, това ако си даде малко зор, направо ще вземе 2 години за една и ти да му мислиш тогава  hahaha
Виж целия пост
# 291
А, без зор. В началото беше много против английския - хич не му и трябвал. Но после се усети, че му помага в игрите на компа, и стана супер прилежен. Mr. Green Сега се е отворил на състезания - сам си се записва, без значение дали е подготвен или не. Писал се е за Кенгуру, където нищо няма да направи, защото той такива задачи не е виждал досега, нито е ходил на уроци някога, но пък има самочувствие, че ще ги реши - то така, ако ставаше...
Виж целия пост
# 292
Лулу, това е по-добрият вариант. Моето пък не можеш да го накараш да иде на състезание. За Коледното госпожата му се моли 3 дни да се запише и накрая кандиса. Е, после цяла седмица ходи с медала на шията  Crazy
Вчера и госпожата по английски каза, че съжалява, че не е отишъл на Spelling Bee, но той заяви, че и догодина няма да иде  Twisted Evil
Виж целия пост
# 293
Браво на всички умни деца Hug

За какво ниво са били състезанията към Кеймбридж при третокласниците?
Виж целия пост
# 294
Браво на всички умни деца Hug

За какво ниво са били състезанията към Кеймбридж при третокласниците?

В школата казаха ниво В.
Виж целия пост
# 295
Каката е с въшки. Ужас някакъв е, много са и нямам никакво обяснение откъде и кога са завъдени. Всяка седмица ги проверяват  Rolling Eyes
Моите и двамата учат немски. Даже не знаех, че имат състезние, но са се справили на максимума. Мисля, че повече от А-... ниво преди 4 клас няма, принципно  Peace
Виж целия пост
# 296
В нашата школа нивото е Starters, а в училище не знам  Embarassed. Утре пътуваме, а в събота всичко ще ни е на бързане, че тази година са решили изпитите да са с по-късен час  ooooh!
Виж целия пост
# 297
Да, и при нас е Starters. Понеже не ми беше много ясно как да тълкувам точките от теста, учителката обясни, че първите 10 класирани покриват знания B, каквото и да значи това. Той попада в тази група. В училище и аз не знам на какво отговаря програмата им. Иначе каката учеше в начален курс немски по системата на Гьоте институт и там наистина е по-различно.  Peace Както и да е, не съм искала да прозвучи като някакво изтъкване или величаене на детето. Споделих го, защото той наистина беше мега зле по езика през есента и страшно се радвам на това, което успя да постигне. Не съм очаквала да се случи изобщо. Благодаря на тези, които казаха по една добра дума за него.  Hug
Виж целия пост
# 298
Браво още веднъж!
Попитах, защото и аз не съм наясно с нивата и как определят в трети клас кое да се направи.
Виж целия пост
# 299
Лулу, браво на момчето ти! Все така да е успешен!

При нас се струпаха неща и нямам време да пиша във форума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия