За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 392 254
  • 25 039
# 3 315
Разбирам , това моя приятел ще го мисли . Аз се притеснявам тея от банката да не ни врътнат нещо, да подпишем и утре да кажат .... еди какво си.
Иначе в тая квартира дето сме сега , ей така , ама това е друго , утре не ти харесва махаш се . И на друго място . Само дето губиш 50 % за брокера .
Живеехме в младост - там не ни хареса , за едни цигари ходиш до Кауфланд - похарчиш 20 лева , че все нещо намалено , имаше много задръствания . А сега имаме само удобства , само не ни харесва , че не е нашо Grinning
Виж целия пост
# 3 316
Това с приятеля и мисленето хич не ми харесва, но ти си знаеш...
Виж целия пост
# 3 317
Тези неща дето са написани още миналата година ми ги каза . Сега ме напъва да изкарам книжка , за да може да си вземем , ако ще взимаме де , нещо което да е малко по отдалечено от метро , защото и за квартира веднага наема скача с 50 лева .
Виж целия пост
# 3 318
Че те цигарите и в Люлин пак са толкоз. Задръстване има навсякъде.
Виж целия пост
# 3 319
И на мен не ми харесва... Мислете добре. Още повече ако нямате брак. Знам,че звучи тъпо, но не знам как стоят нещата ако нямаш брак и теглите кредит.
На кого ще се води това жилище? Аз не бих предприела тази важна стъпка току така. Проучи си и ти нещата. И не разчитай само на него. Метрото е огромен плюс. Вдига цената,но аз жилище далече от метро изобщо не бих погледнала. На мен това ми е много важно,защото не карам активно кола,и не смятам да карам. Младост не ми допада и на мен. Но това е София. Цигари на всяка крачка има. И именно големите вериги са плюс.
Виж целия пост
# 3 320
И на мен не ми харесва... Мислете добре. Още повече ако нямате брак. Знам,че звучи тъпо, но не знам как стоят нещата ако нямаш брак и теглите кредит.
На кого ще се води това жилище? Аз не бих предприела тази важна стъпка току така. Проучи си и ти нещата. И не разчитай само на него. Метрото е огромен плюс. Вдига цената,но аз жилище далече от метро изобщо не бих погледнала. На мен това ми е много важно,защото не карам активно кола,и не смятам да карам. Младост не ми допада и на мен. Но това е София. Цигари на всяка крачка има. И именно големите вериги са плюс.

Няма никаква разлика дали имат брак или не! Жилището е и на двамата! Като се регистрира ООД да не би съдружниците да е хубаво да са в брачен съюз Wink
Виж целия пост
# 3 321
Живея в хубав квартал в който няма метро. През ум не ми е минавало да се откажа заради него. Догодина-две ще има, ама и да няма ми е все тая. Активен шофьор съм, а и работата ми е в квартала, а детето на градина в съседния.
Виж целия пост
# 3 322
Детето няма вечно да е на градина . Работата се сменя ... ние ще гледаме живот и здраве неща , който в бъдеще ще са важни , а не за година две .
А за цигарите - първо вече не пуша . Но да стана да ида на 7-8 минути , да мина Кауфланд , да ида да се редя на опашка 10 минути за един хляб или цигари .. не мерси . А иначе сватба - другата година.
Виж целия пост
# 3 323
Е, аз казах че съм в хубав квартал. Това ми е било водещото. А не метрото, нито цената на цигарите. 
Виж целия пост
# 3 324
За всеки е важно различно . За мен е важно да има метро и магазини ( и не само ) , но май говорим за нероден Петко Joy
Виж целия пост
# 3 325
И на мен не ми харесва... Мислете добре. Още повече ако нямате брак. Знам,че звучи тъпо, но не знам как стоят нещата ако нямаш брак и теглите кредит.
На кого ще се води това жилище? Аз не бих предприела тази важна стъпка току така. Проучи си и ти нещата. И не разчитай само на него. Метрото е огромен плюс. Вдига цената,но аз жилище далече от метро изобщо не бих погледнала. На мен това ми е много важно,защото не карам активно кола,и не смятам да карам. Младост не ми допада и на мен. Но това е София. Цигари на всяка крачка има. И именно големите вериги са плюс.

Няма никаква разлика дали имат брак или не! Жилището е и на двамата! Като се регистрира ООД да не би съдружниците да е хубаво да са в брачен съюз Wink
Хайде да не си толкова категоричен, тегленето на ипотечен кредит не може да се сравнява с регистриране на ООД. Банката определя дали могат и двамата да са съсобственици. В много случаи дохода на единия е по-нисък и тогава тегли само единия. Ако имат брак, тогава се смята общия доход, като семейство тогава е по-лесно да се впишат и двамата и са в режим на СИО.
Виж целия пост
# 3 326
аз пък съм активен пешак
Виж целия пост
# 3 327
Един колега на синът ми и приятелката му скоро купиха жилище с ипотека. Води се на имената и на двамата. Не са женени, въпреки че са заедно от много години. Няма проблем за това, стига в документите за кредит и собственост да са вписани и двамата.
Виж целия пост
# 3 328
Да, трябва да са вписани двамата, задължително.
Виж целия пост
# 3 329
Документално нещата могат да се оформят и без брак. По 50% на всеки и готово. Всеки си плаща неговата част.
Относно избирането на жилище - мястото, мястото и пак мястото. И гледайте да е в хубав и поддържан блок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия