За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 392 256
  • 25 039
# 390
Постоянно си мисля,колко е наложително да отслабна. Искам да отслабна.
До преди 10 дена и аз само го мислех, но предният вторник /забележете не понеделник и не 1-ви  Mr. Green/ просто изкарах един ден само на плодове без да искам, и направо почнах диета. Поне да си сваля зимните килограми искам. Така че не го мисли ами почвай  Wink

Благодаря ти.
Започнах вчера и вече изкарах два системни дни. Дори упражнения за начинаещи правих. За жалост аз нямам само зимни килограми, а много повече.  Sad
Научи се да се харесваш с повече килограми, аз съм много килограми, но съм приела, че няма да съм манекенка и съм си ОК с моите килограми, няма да вляза никога в размер М, но се приемам и в Л. НЕ че не съм опитвала, но ако някой сваля по 10 килограма за определен период, аз свалям 1, явно трябва да ми е гадно  Mr. Green Затова си слагам реалистични цели - да сваля зимните килограми. Друг въпрос е, че след толкова глад снощи пак само на салата днес отново съм кило нагоре. Чак се чудя хората как отслабват newsm78
Виж целия пост
# 391
Не знам как да се науча.
Никога не съм била слаба, но нормална да. 176 съм висока, 80 кг са ми супер. Обаче след като родих синът ми, преди две години, започнах да качвам килограми и сега съм си дебеличка. Не съм се теглила, ама сигурно съм над 100 Sad. Е не успявам да се харесам. Sad
Виж целия пост
# 392
Няма как да стане да се харесаш. Аз съм на твоя хал, вече трети път минавам на диета тази година, все не успявам да се преборя, ама няма и как да се харесам. Ще падаме, ще ставаме, ще стигнем до целта  Hug
Виж целия пост
# 393
Да, ще трябва!
 Hug
Казвам си, щом отказах цигарите, ще отслабна.
Гледам по групите момичета свалили по 30 - 40 - 50 кг. Казвам си, щом те могат, мога и аз!
Виж целия пост
# 394
Девойки, не правете диети. Сигурен начин за сваляне на килограми е НВ ВМХ. Хем се храниш вкусно, хем подобряваш здравето си, хем ставаш елегантна. bouquet
Виж целия пост
# 395
НВ ВМХ не е моето хранене.
Системата минус 60  е моят режим.
Виж целия пост
# 396
Бихте ли ми дали малко инфо за този вид хранителен режим?
Виж целия пост
# 397
Научи се да се харесваш с повече килограми, аз съм много килограми, но съм приела, че няма да съм манекенка и съм си ОК с моите килограми, няма да вляза никога в размер М, но се приемам и в Л. НЕ че не съм опитвала, но ако някой сваля по 10 килограма за определен период, аз свалям 1, явно трябва да ми е гадно  Mr. Green Затова си слагам реалистични цели - да сваля зимните килограми. Друг въпрос е, че след толкова глад снощи пак само на салата днес отново съм кило нагоре. Чак се чудя хората как отслабват newsm78

Ако наистина е така, вижте си щитовидната жлеза и въобще жлезите с вътрешна секреция.
И няма как, трябва си упорство. Като за всяко едно нещо. 
Скрит текст:
Освен диети се замислете и за движение/изразходване на калориите. За да стане по-лесно всичко.
Виж целия пост
# 398
Цитат
Не мога да си представя пък как живеят хората в Северозападна България и на други подобни места.

Нещо страшно е там ..

Бяхме на гости във Видин есента и за един уикенд ме хвана депресията  Crazy

Няма такава пустош и все едно си се 30г назад-само цигани и кучета се мотат по улиците,нито заведения,нито магазини,един умрял цигански пазар и всичко приключва.На центъра беше потънало в есенна шума,само сградата на общината стърчеше за *** и кучета се подмятаха,адски тъжна картинка ,честна дума  Confused Младите са се изнесли и спасили кой накъдето му видят очите ,по статистически данни града бил останал 1/3 от преди 40г и съм сигурна,че това важи за цяла Северозападнала Б-я ..
Виж целия пост
# 399
А аз отслабнах с почти 3 размера и процесът продължава. Без много зор,без диети, те са безсмислени и без спорт /не мога да спортувам вече/. Ако някой се интересува, ще напиша как, много е лесно. /не съм дистрибутор и нищо не продавам/.
Виж целия пост
# 400
Ако не е с диети и спорт, остава с хапчета или липо  Grinning Иначе се интересувам, де.
Виж целия пост
# 401
Пиши, че аз съм още на зимните кг и ме дразнят. Wink
Виж целия пост
# 402
Хапчета и липо не  Naughty Една приятелка пи някакви хапчета боклуци за ослабване и сега хем не е отслабнала, хем е с високо кръвно от тях. За липо няма толкова пари, а и боли  Simple Smile
Ами направих си кръвен тест за хранителна нетолерантност по повод тежък ревматоиден полиартрит, където лечението с лекарства не помагаше изобщо. Затова и не мога да спортувам, че боли зверски. Това, което излиза като резултат, е списък на храните, които ни разболяват, а те не се и усвояват както трябва и консумацията им води до натрупване на много кг. Затова и диетите не дават резултат - на всеки човек различни неща му влияят. След това изключих от менюто храните, към които съм положителна, а отслабването идва като страничен ефект. Сега ... точно това не е много лесно, защото при мен излязоха много базови храни за всеки човек, та известно време се чудих какво да ям изобщо, но бързо се свиква, не е трудно, по-скоро е досадно. И чудо на чудесата, седмица след като започнах да се храня без тези продукти, които излязоха, изобщо спря да ми се яде. Резултатът е много свалени сантиметри от всички обиколки / на кантар по-слабо личи, но сантиметъра полудява направо/  Mr. Green и от размер 2-3ХЛ само за 8 месеца вече съм нещо междинно между М и Л, но все още повече в Л. Също така, хормоните на щитовидната жлеза влязоха в норма /!/ след повече от 20г. силно намалена функция и Хашимото. На артрита обаче това също повлия, сега съм доста по-добре от миналата година и то без тежките лекарства + значително отслабнала.
Ами това е, за теста се взема кръв от вената  и на следващия ден има резултат. Изследват се 46 видове храни и групи храни. Прави се само в Цибалаб и струва 197лв, може да се отиде във всяка една тяхна приемна, без значение къде, аз ходих в Студентски град в поликлиниката, на 3-я етаж е лабораторията Цибалаб. Това НЕ е Вега тест, нито тест по кръвна група. Прави се предимно на болни хора от цьолиакия, те са предимно бебета и деца, но аз като бях, имаше и възрастни. Изключването на тези храни гарантира и  справяне с всякаква автоимунна гадост. В цената влиза и консултация с лекар имунолог, но по телефона. Трябва да знаете, че даже и лекарите масово не знаят за това чудо с храните и имунната система, аз отидох след собствено проучване от чудо и супер закъсала, едвам мърдах. И друго - това е този тест, който преди наколко години го рекламираха за отслабване и струваше 1600лв, а кръвта я пращаха в Англия за анализ. Сега са закупили каквото трябва и се прави тук, вече и цената е доста по-ниска. Но само те го правят, аз проверих. Като махнем изключените храни, от другото може да се яде кой колкото си иска, те няма да се натрупат. Който е с автоимунен проблем, ще му излезе и глутен задължително. Лошото е, че той е на много места, но пък се специализирах в правенето на безглутенов хляб  Simple Smile Казаха ми, че след време трябва да го направя пак, да се види какво се е променило, но по-рано от година време няма смисъл да се повтаря. И още - човек се чувства по много различен начин, много леко, когато е свалил много тегло и много обиколки, чак сега го усетих  Simple Smile
Това е. При мен помогна. Дано да съм била полезна на някого  Hug
Виж целия пост
# 403
Аз това с храните при автоимунни заболявания го знам. Дори го казах на приятелка с РА, да мине на хранене по автоимунен протокол. Особено е важно да махне глутена и млечните.
Но този тест пък е точен и ти дава конкретните храни. Peace
Виж целия пост
# 404
Този тест дава строго индивидуално, само за конкретният човек какво му вреди и от какво пълнее. АИП например изисква да се спрат храни, които за конкретния човек може да не са опасни, а нещо от разрешените в протокола да вреди. Например при мен излезе положително краве мляко и продукти от него, но овче и козе може, към тях съм отрицателна. А и аз не мога да спра нестероидните лекарства, както се изисква по АИП. Затова и реших да ме проверят индивидуално и съм доволна. Особено от отслабването  Simple Smile
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия