КГБ = Клуб на Готините Баби - 176.

  • 67 024
  • 733
# 360




Хули , пожелавам ти от цялото си сърце и душа да си здрава , да имаш сили да играеш агрофитнес ,да си посрещаш и радваш твоето мило семейство ,твоите приятели ! Бъди щастлива  и радвана от всички около теб ! Весел празник !



Станах ,веднага измих и сресах  моята бяла пухкава писанка. Завързах й една голяма мартеница , сложих една голяма мартеница на входната ни врата , закичих ММ и той мен , пожелахме си да сме здрави ,щастливи , бели и чернени  и сега при вас с кафето , а после отивам на фитнес.

Хубав  и успешен  месец март , весел ден на всички ви ! Hug Hug Hug Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart lovekiss lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart
Виж целия пост
# 361

ХУЛИ БЪДИ ЧЕСТИТА НАША БАЙРАКТАРКЕ-ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ И ПАК ЗДРАВЕ ТИ ЖЕЛАЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ!
Виж целия пост
# 362
Честита Баба Марта!
Бъдете здрави, щастливи и усмихнати!



Хули, честита да си, рожденничке!
Само радост да получаваш и с щастие да даряваш близките си!


Джили, тенкю за кафенцето!

Танита, да ти е жив и здрав ДС, и все така пъргав!

На всички ви прекрасен ден и успешен нов месец!
Виж целия пост
# 363
Честит рожден ден на Хули,нашата мартеничка. Желая ти здраве и спокойствие.




Честита Баба Марта. Бели и червени ,здрави и засмени.



При мен нищо ново,свиквам...Не ми се прави нищо.
Виж целия пост
# 364

ЧЕСТИТА  БАБА  МАРТА!  Heart Eyes Hug Two Hearts
ЗДРАВЕ,  УСМИВКИ,  ТОПЛИНА,  КЪСМЕТ,
ДА  РАЗДАВА  БАБА  ВИ  МАРТА  НАВРЕД!



         



ХУЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  newsm51
БЪДИ ЗДРАВА, РУМЕНА, ЗАСМЯНА
И КАТО ПРОЛЕТТА- ОБИЧАНА, ЖЕЛАНА!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! НАЗДРАВЕ!
cheers Heart Eyes Hug


 newsm59 bdbaloni Flowers Four Leaf Clover Two Hearts newsm10
Виж целия пост
# 365
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
ДА СМЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ,РУМЕНИ И ЗАСМЕНИ !


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ХУЛИ!
Да си здрава,да си спокойна,да си обичана от близките на сърцето ти хора!
Наздраве за твое здраве!

Сутринта станах рано да закича ММ.
Изпратих го да се труди,а аз като съм заспала,че до преди малко hahaha
Закачих мартенички на вратата и на едно дръвче.
Допивам кафето и излизам до се срещна със сватята да разменим мартенимки.
И каквито сме сладкодумни и двете кой знае кога ще се приберем Laughing
Приятет да е денят ни ! Hug
Виж целия пост
# 366



Хули , честит рожден ден!
Много щастие , много здраве , здраве и здраве....  Hug

Виж целия пост
# 367
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави , вие и всички , които обичате и които ви обичат! Много усмивки и пролетно настроение!
Честит рожден ден, Хули! Жива и здрава за радост на тези, които пълнят сърцето ти с обич! И обичта им да бъде твоята сила!
От телефона само толкова, без цветя и емотикони, но мислено ви  ги дарявам!
Слънчев и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 368

Пролетни да сме  през цялата година!

Честит рожден ден,Хули!Живи и здрави и  доогдина да честитим!Външнаат ти градина да не остава празна,да има гости винаги поз сенките!

Джилка,не смея   и да те поздравя за присъствието,имам чувството,че  и да кихна,може да те  откажа,а  така зареждаш и  другите,не само себе си...енергия  струи  от теб,както и да се чувстваш,тук се излива...
Фло,да ти отговоря на предишен въпрос-първо мисля,планирам и за радост става все някога ,може след години,но става намисленото...
Планирала съм доста работи,да видим кога ще се осъществят.
Хубав ден с кафето и чайчето,лечебни са от тук...

на всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 369
Честита баба Марта! Да сте живи и здрави, весели и засмяни!


 Моя милост като една истинска баба Марта  Joy

Хули, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, пожелавам ти много щастливи мигове с любимите хора.

Виж целия пост
# 370





Честит рожден ден Хули! Бъди здрава и щастлива!
bouquet

Хубав ден на всички! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 371
Честит рожден ден Хули! Бъди здрава!
Виж целия пост
# 372
Виж целия пост
# 373
Виж целия пост
# 374
Хули, честито!!! Пожелавам ти от сърце да си здрава. Другото ще се случи от само себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия