ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗДРАВКА И ТАНИТКА ! МНОГО ЗДРАВЕ! УСПЕХ И КЪСМЕТ ВЪВ ВСИЧКО ,С КОЕТО СЕ ЗАХВАЩАТ И НЕКА СЕ СБЪДВА ВСИЧКО , ЗА КОЕТО МЕЧТАЯТ
ДОБРЕ ДОШЛА Рipilota6!




,успех в новата работа ! 
винаги усещам твоето мило намигване !
липсваш ни приятелко ,все те мисля къде си как си. Също мисля и за Светлето ,дано да е здравичка 



Или ще кажете-то и второто ни е като първото.
Хайде стига съм философствала.
. Нямаме за цяр дори, злобни, грозни, криви и завистливи
. Ти ще си младата, свежа струя в нашите редици.
И още едно софийско момиче ще си имаме за срещи и купони! 

Ти си ячка, ще се справиш с някаква си там тръстика.

ЗАПОВЯДАЙТЕ НА ПАЛАЧИНКОВИ ФАНТАЗИИ, НА 11.03. СЪБОТА, ОТ 12.00 ВЗЕМЕТЕ СИ ДОБРОТО НАСТРОЕНИЕ И УСМИВКИТЕ!
Мястото на срещата е известно.



Като ми попремине малко, ще гледам да намина. Казаха сега да не я движа много, а да я оставя /ръката/ в покой. Кога ще свърши тази мъка, не знам.




Препоръчани теми