Алфея и тя спомена за метлата зад вратата.И след Фло и аз си мислех,че който си има щерка си е по-добре,дори да не се обръща често,веднъж да е - друго гледа. Макар да не се оплаквам ,глези ме сина ,даже в Мол ме води и черпи ,фук.Ама не е женен още. Да потегли по друг път,своите врабчета да глези.Таткото бе няколко дни командировка ,разказва как го следват сега малките,от страх да не изчезне от радост,просълзи ме.Тези мъничета колко много разбират и как се радват.И вече им се разбира от приказките,ще проговорят скоро.Те не спират и си разбират двете мъничета,ама другите не можем...
Времето лети...Особено нашето.
Фло, не знам как си избрах този аватар ,напук ,била съм в такова настроение,ама му свикнах и ми е запазена марка.Дъвча нещо,баба казваше в такива случаи,чаравце дъвча.Каквото и да значи.Те старите не бяха от ЕС и не бяха редактирани като приказките на братя Грим.Въобще страшни си бяха и интересни. И за депресии и стресове не се е чувало.Верно,викаше мушнах се тук и си извадих черавце и дъвча. Сега ще я упрекнат как говори,а тя от нейната баба го знае.
пу пу как се разписах...на Тануто вицовете прочетох и се усмихнах ,Джилката го дава сериозно,бе върви...







. Пак има хора дето се нареждат с два и повече именни дни на годината брей.


дано я опазим за внуците и правнуците си. " След мен не зная аз какво ще бъде, но сигурно ще бъде по-добре и само за едно ще съжалявам, че няма да ме има някой ден..." Нищо, ще ги има нашите потомци и България! Е, търкулнах няколко сълзи, а гаджето ме видя, та трябваше да му обяснявам защо. Знае си ме той, че съм много емоционална.
От къде мари БОРЯНО ги намираш все таквиз. Къде е таз Калина, да видя какви ги къдри. И аз имам няколко, дето са в тоя стил, ама не знам от кого са. Преди няколко дни като се боядисвах, та дойдоха още две съседки във фризьорницата и се превъзнасят колкУ съм красотна. Казах им моето любимо стихотворение Бря чи красУта, та много се смяха. Сиги няма да го пиша, ама ша го турна някой път- ей го женският ни празник идва, та може за тогиз да е