КГБ = Клуб на Готините Баби - 176.

  • 67 024
  • 733
# 480
Виж целия пост
# 481
 Для всех:


 

Где ж вы, мои весенние года?
Что чередою мигом пролетели...
Я мысленно рисую вас всегда,
вы жизни моей яркие капели.

Я нарисую ниточки судьбы,
цветами радуги их разукрашу.
Сплету из юности весенние цветы,
мои воспоминания станут краше.

Я желтый цвет удаче подарю,
чтобы она как солнышко сияло.
А голубою сделаю мечту,
ту, что меня всегда сопровождала.

Цвет ярко-красный будет для любви,
для нежной, вечной и красивой.
Весенней зелени добавлю в жизнь,
чтобы она у всех была счастливой.

Такие вот мои весенние года,
раскрашенные яркой краской.
Пока живу, я помню вас всегда,
вы были для меня счастливой сказкой.  

 За съжаление няма автор newsm78
Виж целия пост
# 482
Честит имен ден на Гъбка!
Честити именници на Жабка!
Много здраве, щастие и късмет навсякъде и във всичко!





И аз да почерпя, че днес   и  бабиния  Красчо има  празник. Да  ни  е жив и здрав той и всички покрай него!





Хули  Hug Hug Hug
Боре, права си, колко много си права! Hug
Виж целия пост
# 483
Те  Красковците празнуват по 18 пъти в годината,но не пречи да ги поздравим...
Живи и здрави сто години,после както искате.Успешни и  красиви да сте и да ви върви в живота,малките да пораснат ,големите да остареят красиво,като името.

И да са умни ,ей...
Виж целия пост
# 484
Честит имен ден на Гъбка, жабкините именници и внучето на Алфея 🍀🍀🍀Да са живи, здрави и много щастливи!
Хули Hug Hug newsm10
Борянка както винаги в десетката👍💕
Арийка оправят ли се нещата около майка ти.  Hug
Днес съм перпетум мобиле.Но сега се проснах на дивана и пиша от Айпеда, щото нямам сили да седна пред лаптопа. То не че някой ме е засилил за нещо, но...
Преди няколко дни случайно открих Откраднат живот. Хубава серия, за почнах да я гледам но с голяма порция шубе, че преди две години когато едва ходех, мъките си причиних сама, със предълго седене пред компа Та взема на час по лъжичка, но съм заинтригувана.
Лека и спокойна вечер на всички си🍀🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 485
Кари, фенка съм на "Откраднат живот " и го чакам с нетърпение. Не тегля филми от нета. Удоволствие ми е да си чакам сериите  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 486
 
Да почерпя за дедко и внуче Краси.  Heart Eyes
Да са ни живи и здрави , Краси-тата!
Здраве и късмет на именниците Гъбка и внучето на Алфея. Hug

Добър ден! bouquet
Сестра ми си отиде в събота и вече съм саминка.  Wink
Изкарахме чудесно , посетихме мнооого места.  Peace
Днес ми дойде дивана , та го сглобявах , оправях после , всичко турнах в ред.  Crazy
Окапах тотално , особено дорде сглобя дивана , но сега ми е чисто и уютно. Laughing

Борянка , за имените  дни на Красимир/а , аз го знам само и единствено на 6 март , той не се мени. Peace
Дедко празнува от мнооого години все на тая дата. Другите са измислени явно , не знам , не съм срещала
в други месеци или дати тези имена да празнуват.  Mr. Green

Лека вечер! bouquet
Виж целия пост
# 487
оказа се че днес е официалното  и църковно празнуване
Скрит текст:
Красимир има имен ден на 6 Март - Св. 42 мчци в Амория

Тези четиридесет и двама християнски мъченици, били военачалници и пострадали за вярата през 840 г. в гр. Амория, в малоазийската област Фригия. Този град бил дълго обсаждан от мохамеданите през ІХ век, при византийския император Теофил (829-842 г). Християните се защитавали мъжествено и врагът вероятно щял да отстъпи, но измежду жителите на града не се намерил предател. Очаквайки голяма награда за предателството, той показал на мохамеданите уязвимо място на крепостната градска стена и по такъв начин градът бил превзет. По-голямата част от жителите и войниците, които защищавали града, били избити или отведени в робство. Победителят заповядал да затворят в тъмница главните военачалници. Те били 42 души. Църквата почита еднакво паметта на всички тия мъжествени вождове, които се оказали и добри войници, и верни служители на Христа.
Предстояло им тежко изпитание. Напразно император Теофил предлагал за тях богат откуп. Победителят отхвърлил всякакъв откуп: той искал най-вече да принуди християните да се отрекат от вярата си и за тази цел употребил всички средства. В мрачната тъмница на пленниците постоянно дохождали пратеници от мохамеданския началник, за да ги убеждават да признаят Мохамед. Врагът действал ту чрез заплаха и строгост, ту чрез ласкави думи и обещания. Но християните, понасяйки жестокото изпитание, все повече и повече укрепвали духом. Те търсели сила и утеха в постоянната молитва, благодарели на Бога, Който им пратил страдания и чрез това им посочил средство да загладят прегрешенията на предишния си живот. Те всички радостно и спокойно очаквали смъртта, за да се съединят с Иисуса Христа и да придобият вечните блага на бъдещия по-добър живот. Военачалниците-християни били осъдени на смърт и посечени с меч. На 6 Март имен ден имат още:
и  още на 1 юли  и14  септември  и неми се търси повече

Живи и здрави да са е важното
Виж целия пост
# 488
На патерица, честит Тодоровден на всички, които са празнували!

Честит имен ден на Гъбка и другите дружки, които имат имен ден в семейството! Пожелавам ви здраве от сърце!



Хули, моите прегръдки за теб! Също така моето възхищение от силата ти!

 Денят мина с вдигнато кръвно, което рядко ми се случва, стари и нова проблеми + извадени 2 зъба.
Какво да казвам още?! Хубавото пак избяга далече от мен.
Виж целия пост
# 489
Честит имен ден на Гъбчето !
Честит имен ден на Краси и Криси на Жабчето !
Честит имен ден на внучето на Алфея !
Бъдете здрави ,щастливи ,благословени !




КАГ Hug,прегръщам те ! Скоро да прегърнеш и хубавото !

Жабче ,честито ти придобивка! Голям майстор си ! Внимавайте сега да не го счупите с Краси , по кротко ,да си го пазите диванчето ! Grinning

Гледам като две капки вода , та ще спирам да пиша .

Лека и спокойна вечер ! Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 490
Честит имен ден на Гъбката, на Краситата на Жабка и на Алфея!  newsm51 newsm51 newsm51
Да са живи и здрави!  newsm10



Хули,  Heart Eyes Hug !

А сега за тези, които нямат фейсбук,- миг от Националната  Варненска среща на КГБ-то, на Аспаруховски терен!   newsm62
Повече снимков материал- от следващите срещи! Само здраве да е!  newsm10

       
Виж целия пост
# 491
Привет,привет!
Гъбче, честит имен ден! Бъди здрава и щастлива! bouquet
Честити да са именяците на Жабчето и Алфея, само хубавини да им се случват!

Фло, питаш ме как я карам, ами... някък си, нооо днес беше прекрасен ден! Ще разберете по-късно защо Simple Smile

Ех Танче, изпревари ме  Hug Hug
Виж целия пост
# 492
Добър вечер.
Габката, честит имен ден с пожелания за здраве и щастие!
Да са живи и здрави  Жабкините малък и голям Краси! Да успяват във всичко!
Алфея, всичко хубаво и за бабин Краси!
Кари, то няма как да се залежиш заради Откраднат живот. Серията е по 40 минути в нета без реклами.
По 2  на ден ако ги караш ще има време и за движение.
Аз обикновенно ги гледам на повторение на Нова плей/само за Б-я е/. Докато се преобличам след работа и правя салата и серията минала.
Мари, Танита - много слънчево при вас. Тук цял ден облачно и дъждовно.
Много сте усмихнати, личи си че ви е хубаво заедно.



Виж целия пост
# 493
Добър вечер, красавици!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НАШАТА ЧАРОВНА ДРУЖКА ГЪБКАТА, ВНУКА НА АЛФЕЯ, НА ДЯДО И ВНУЧЕ ЖАБКИНИ.  
Цялата красива компания да са живи и здрави, да са обичани и късметлии, да сбъдват мечтите си!

АЙША, що не се обади за Метро карта?

МАРИ М, какво пък толкова ти се случи днес? Няма значение. Важното е, че ти е било хубаво Hug Дали ти не си Дама Пика във варненското каре? Признай си Simple Smile

ТАНИТКА, много сте потайни. Кога се уговорихте, кога се срещнахте, че и на фото се изтипосахте. smile3509 Много ви се радвам. Абе дръжте здраво руля и карайте все така.  Браво, че сте се събрали. А на нас ни събрахте погледите Rolling Eyes Бря чи красУта на Аспаруховски терен!

ЛУСИ, стягаш ли се за пътуване до столицата? Simple Smile

ГРЕТИ, нали знаеш, че при нас е обратно на селското стопанство. Ние, зъбарите първо вадим, после сАдим. Гушкам те, миличка Hug tooth spoko

БОРЯНЧЕ, по-ценна си от Информ. бюро Wink

ЖАБКЕ, търпеливо изчакахме да се развеете със сестриче насам, натам. Сигурно си е тръгнала много доволна. Сега пак си наша Simple Smile Обратно на пожеланието на Луси ( да си го пазите диванчето, да не го счупите ), аз пък ви пожелавам-никакво пазене! Да хвърчи пух и перушина, да се чува веселият ти смях, да го разнебитите от "ползване" това диванче. Мари Луси, туй да не е музеен експонат, та толкова да го пазят бе??? Ти за Жабката мислиш ли, та това ѝ пожелаваш? Представям си я как сядат кротко с дедко на диванчето, държат се за ръка, и слушат Аз съм сънчо...Гасят ламБите и лягат полееека, та да не разглобят диванчето ( Щото Жабката го е сглобявала Mr. Green ). Нищо подобно!!! Експлоатация до дупка и нов да си купят.  luvbed

КАРИ, приятно гледане на сериала. Недей да седиш, ами си легни и така го гледай. Моя дядо казваше-седнал човек не си почива. Легнал човек си почива.

АЛФЕЯ, с тези сладки прасковки ме върна в детството. Баба ги правеше и ме пращаше да накъсам листенца от чемшира за украса. Като че беше вчера, а то е минало повече от половин век...

ЯНЕ, благодаря за стихотворението Hug

ДИДИМИТИ, днес торбата ми с прегръдки е за теб Hug Hug Hug

ИХИЧКА, лично на мен ми липсваш много. Хайде дотръстичвай започнатото, че и ние имаме нужда от теб.

ХУЛИ, нищо няма да кажа след написаното от теб. Само много силно ще те прегърна и ще те погаля spoko

Тази вечер съм настроена лирично. Ще си лягам и ще чета стихове...

Лека нощ, момичета wavey





Виж целия пост
# 494
Мили момичета Янче,Ихичка,Алфея,Борянчице,Кари,Жабче,Каг,Роска,Танче,Мари,Айша-благодаря ви от сэрце за поздравите@ Hug Hug
Този мой имен ден , който така и не мога да запомня кога е Joy
Добре,че сте вие и фейса!
Да почерпя със закъсниние
🍸🍺🍷🍻🍨🍦🍰
Честити да са внуците на Алфея и Жабка и наборчето адаш на Жабка!

Днес бях в движение.Водихме мама свеки по доктори из СЗ.Добре е.Радвам се.
От Раднево до Чирпан,после до Стара загора,пак Чирпан и обратно у дома.

Хули Hug
Яжке миличка -дано си по-добре Hug
Варненси момичета-чудесни стеее Hug
Ама то си е казано-Всяка дама харна е от Варна!:hug: Grinning

Пп
Флоо-благодаря ти и на тебе за пожеланията Hug Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия