










,прегръщам те ! Скоро да прегърнеш и хубавото !


!



Дали ти не си Дама Пика във варненското каре? Признай си 
Много ви се радвам. Абе дръжте здраво руля и карайте все така. Браво, че сте се събрали. А на нас ни събрахте погледите 


Обратно на пожеланието на Луси ( да си го пазите диванчето, да не го счупите ), аз пък ви пожелавам-никакво пазене! Да хвърчи пух и перушина, да се чува веселият ти смях, да го разнебитите от "ползване" това диванче. Мари Луси, туй да не е музеен експонат, та толкова да го пазят бе??? Ти за Жабката мислиш ли, та това ѝ пожелаваш? Представям си я как сядат кротко с дедко на диванчето, държат се за ръка, и слушат Аз съм сънчо...Гасят ламБите и лягат полееека, та да не разглобят диванчето ( Щото Жабката го е сглобявала 










Препоръчани теми