"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 6*

  • 41 542
  • 733
# 15
Онурджим, ще благодари на любимата си съпруга, ще има припаднали. Joy


SET
Виж целия пост
# 16
Нека им е  Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Нова от инста му със следния текст.
Много е мил и внимателен с феновете си, Деметка и тя.
Скрит текст:
Yarın saat 20.00 de sevgililer günü bölümünde mutluluğumuzu beraber paylaşalım. Bekliyor olacağım 🖑😎🙏
Bu arada çok değerli ailem: -Sevgililer günümüzü kutluyorum çünkü sizi çok seviyorum...

Завтра в 20:00 мы поделимся с вами своим счастьем в новой серии! Буду ждать вас.
Кстати, моя дорогая семья: - Я праздную День Влюбленных, потому что я вас очень люблю...


Една подружка написала  
Скрит текст:
"С днем влюбленных ФурДем!"
  и той веднага я лайкнал, и сега в групата им е празник. Mr. Green Много се разтревожиха след днешната клюка за Деметчето и ритнитопковеца rotfImao rotfImbo както го нарече Кити, и сега ликуват. Laughing
Виж целия пост
# 18
Дано е лъжа клюката  Whistling Mr. Green

Не ми върви с двойките, които харесвам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 19


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 20
Добро утро и успешен ден! Hug bouquet Hug



Напразно ли се старахме? Наистина ще полудея...

Хахаха, все такава да й е физиономията.  Praynig



Виж целия пост
# 21

Хахаха, все такава да й е физиономията.  Praynig




Добро утро и от мен! wavey

Останаха без завеси тези хора... всичките отидоха за "тоалетите" на русата харпия /"Свирепа, ако е провокирана"/  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 22
 wavey

Дългоочакваната Сряда дойде. Party

 Heart Eyes newsm32 Heart Eyes
Виж целия пост
# 23
Да рипнем за сряда  newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 24
Арзу hahaha в чудо се видя да отнася благословии, Mr. Green че се снима с Фуркан и взе, че качи тази снимка явно за да успокои върлите фенове, че с него работят отпреди, и са си близки.
Има още една жена/Ямур(сетова работничка), с която се снимат отвреме-навреме на общи сетови снимки(последната я бях публикувала преди дни) и сега тя е на прицел. Joy
Скрит текст:

Някоя от екипа е рожденичка и я поздравява за РД(поне така чувам, поправете ме ако греша).
https://www.instagram.com/p/BQggicrg-3A/?taken-by=ccnscns09
Виж целия пост
# 25
Арзуто яко го отнася  Joy

А футболиста дали е отнесъл и той негативите  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 26
Арзуто яко го отнася  Joy

А футболиста дали е отнесъл и той негативите Whistling Mr. Green
Да, наричат го чиркин Laughing иииии все в този ред на мисли, Mr. Green Joy а Фуркан взриви феновете с лайка си снощи за ДемФур, и се започна едно взаимно лайкване не е истина просто, и естествено фантазиите се развихриха на макс. Mr. Green Joy
Да пази Господ. Praynig
Скрит текст:
15 февраль - Международный день детей, больных раком. Наш каст в поддержку сняли видео для детей
https://www.instagram.com/p/BQhs7clhfDj/?tagged=no309

SET

Виж целия пост
# 27
Наде, какво лайкване  newsm78
Виж целия пост
# 28
Върни се на моя пост №17.
Явно не си го видяла, защото го допълних.
От това негово лайкване се започна. Joy
Виж целия пост
# 29
Върни се на моя пост №17.
Явно не си го видяла, защото го допълних.
От това негово лайкване се започна. Joy
A аз помислих, че Фуки и Демет са си лайквали снимки  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия