Слънцезащита 2017

  • 108 759
  • 759
# 240
Някой има ли впечатления от този продукт на Еусерин? Интересува ме дали си личи когато се нанесе върху лицето. Ползвала съм само на Талодерма 50 фактор, много приятен крем, но лицето леко белее от него.
Виж целия пост
# 241
От миналото лято го ползвам. На мен не ми белее, напротив много хубаво попива. Обаче лъсвам и затова ползвам матираща пудра.
Виж целия пост
# 242
И при мен не белее, но също след известно време мазнее Confused
Тази година заложих на Лиерак 50 SPF, ще видим как ще е.. Thinking
Виж целия пост
# 243
Днес си получих пратката с този крем на Юсерин и още не съм го ползвала, дано да не ми мазнее много. За тялото ми и децата поръчах детски Дейлонг с фактор 50.
Виж целия пост
# 244
Лицето си мажа с Ла Рош мус, оцветен. Свлича се и лъсва, но аз съм с мазна кожа, и от Авен, Виши и други най-добре се спогаждам с него. За тялото на мен и за детето взех днес Виши спрей, 50-ти фактор. На първо мазане няма кофти мазно усещане, но като го понося още няколко дни ще мога да споделя по-подробно.
Ей сега мисля за в чантата за през деня една пудра на Миша да поръчам, в предните постове я бях видяла.
Виж целия пост
# 245
Здравейте  Peace

Всяка година се чудя какво да купувам за предпазване от слънце. Миналата година заложихме на  Гарниер , но тази година съм решила да пробвам по - висок клас защита.
Живеем във Варна и всяка свободна минута сме на плажа та хабим доста плажни масла. Моята кожа е бяла и бързо се зачервявам, на мъжа ми също някакви препоръки за марка ?
Виж целия пост
# 246
През последните лета за плаж ползвах Биодерма спрей с фактор 50, но тази година ми се ще да го сменя. Не че не съм доволна, но за разнообразие. Насочила съм се към спрея на Авен, но не знам дали не е ароматизиран. Може ли малко инфо от някой, който го е ползвал? От ароматите получавам главоболие и много трудно си намирам козметика.
Виж целия пост
# 247
Здравейте  Peace

Всяка година се чудя какво да купувам за предпазване от слънце. Миналата година заложихме на  Гарниер , но тази година съм решила да пробвам по - висок клас защита.
Живеем във Варна и всяка свободна минута сме на плажа та хабим доста плажни масла. Моята кожа е бяла и бързо се зачервявам, на мъжа ми също някакви препоръки за марка ?
Ако си доволна от нещо, защо е необходимо да го сменяш?
Бих ти препоръчала това! Много по лесно е за нанасяне и върши чудесна работа. Пробвала съм го на много горещ климат и близо до екватора и оцелях без да изгоря.
https://sits-pod43.demandware.net/dw/image/v2/AAWO_PRD/on/demand … sh=484&sm=fit
Виж целия пост
# 248
Момичета, благодаря за отговорите.  Hug Случи се така, че в Мол Варна има фестивал на здравето и красотата и Еусерин имат щанд. Тествах на ръката си продукта, за който ви питах, видях, че оставя лъскавина и се отказах. Сега бързо трябва да измисля какво да си купя, защото имам лунички и бързо се пигментирам. По принцип от крема на Талодерма бях доволна, много приятно ароматизиран и ми създаваше комфорт на лицето, но не знам дали още го има. Не съм виждала скоро продуктите на Талодерма в магазин или в аптека.
Виж целия пост
# 249
Момичета, благодаря за отговорите.  Hug Случи се така, че в Мол Варна има фестивал на здравето и красотата и Еусерин имат щанд. Тествах на ръката си продукта, за който ви питах, видях, че оставя лъскавина и се отказах. Сега бързо трябва да измисля какво да си купя, защото имам лунички и бързо се пигментирам. По принцип от крема на Талодерма бях доволна, много приятно ароматизиран и ми създаваше комфорт на лицето, но не знам дали още го има. Не съм виждала скоро продуктите на Талодерма в магазин или в аптека.
Защо не пробваш другия гел на Юсерин - гарантирано попива изцяло и не оставя мазно и лъскаво.Изключително лек е.
Виж целия пост
# 250
Признавам без бой, че до сега слънцезащита съм ползвала само, когато сме на море. От тази година съм решила да променя това. Моля за препоръка за крем за лице, който предпазва и от появата на петна. Миналата година ползвах на ДМ, но жестоко се петньосах и не съм доволна.
Виж целия пост
# 251
Четох, че неефективността на кремовете може да се дължи на недостатъчното количество което слагаме както и на недостатъчното често подновяване през деня.
Какво мислите по въпроса? Вие колко крем слагате на лицето си?
Виж целия пост
# 252
Мисля че всичко е индивидуално. Има хора, които ако ще през 15 Мин да се мажат пак стават на петна. Моя приятелка е така, а се маже с какво ли не.
Виж целия пост
# 253
А в града как подновявате крема през деня? А грима?  Shocked
Виж целия пост
# 254
Аз подновявам, не ползвам ФДТ и ББ-та.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия