Слънцезащита 2017

  • 108 760
  • 759
# 270
През последните 10-ина дни бях почти през цялото време навън, за слънце и позлвах следните две защити:
с физични филтри

с химични филтри

Не ги ползвах едновременно, а два дни - Авен, останалите дни - бронзанта на Филорга.

Имах големи очаквания от защитния с физични филтри на Авен. Но като се намажа с него ставам като с бяла маска на лицето (вероятно такива са повечето продукти само с физични филтри). Отгоре слагах ФДТ и тена ми се нормализираше, но ми идва тежък, запуши ми порите и ми излязоха няколко пъпчици (което от години не ми се беше случвало). Затова го спрях и реши да го ползвам само за морето. От продукта на Филорга съм много доволна.

С две думи - и двата крема пазят от петносване, но Авена запушва пори.  Peace И двата ги ползвах върху крем и под грим.
Виж целия пост
# 271
Този на Авен и на мен ми запушва порите.
Ако си взимате с физични филтри, може да пробвате тонираните, бялото е убито от оцветяването на крема.
 
Виж целия пост
# 272
Петя, на Филорга не е тонирано, нали?
Виж целия пост
# 273
Не е тониран бронзанта на Филорга, да. Peace
Виж целия пост
# 274
Четейки в темата , си купих ето този :
http://daylong.bg/products/sunscreen/daylong-spf-50-lotion
Обаче не става за ежедневна употреба , поне при мен. Лицето ми побеля , наложи се отгоре да нанеса фдт ,пффф, като маска станах. Wink
Дайте идея как да го употребявам, без да е толкова видимо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 275
Четейки в темата , си купих ето този :
http://daylong.bg/products/sunscreen/daylong-spf-50-lotion
Обаче не става за ежедневна употреба , поне при мен. Лицето ми побеля , наложи се отгоре да нанеса фдт ,пффф, като маска станах. Wink
Дайте идея как да го употребявам, без да е толкова видимо  Rolling Eyes

смесвай го с матиращ ФДТ newsm78

Виж целия пост
# 276
Четейки в темата , си купих ето този :
http://daylong.bg/products/sunscreen/daylong-spf-50-lotion
Обаче не става за ежедневна употреба , поне при мен. Лицето ми побеля , наложи се отгоре да нанеса фдт ,пффф, като маска станах. Wink
Дайте идея как да го употребявам, без да е толкова видимо  Rolling Eyes
Запази си го за почивка на плажа, ако не искаш да слагаш ФДТ отгоре Simple Smile

Аз си взех тази Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Sunblock, SPF 45 не белее (с химични филтри е), не е мазен и матира леко. Като текстура е страхотен за смесената ми кожа и оставя едно много копринено усещане. След време се налага да слагам по малко пудра в Т зоната, но до сега няма крем който да не налага това при мен.

Дойде ми и тонирания на Клиник Clinique Super City Block SPF 40. На първо четене, не е хич лош. Лек е и се нанася лесно. С физични филтри е, но не съм го носила достатъчно още. Утре ще го пробвам по-детайлно.
Виж целия пост
# 277

Гледам сега са голям хит спрейовете , пръскаш върху грима и готово... та чудя се за такъв продукт.
И аз съм в издирване на такъв продукт,но засега удрям на камък.
Виж целия пост
# 278
И аз ще Ви чета за такива спрейове.
Виж целия пост
# 279
А как успявате да си пръскате по лицето без да се омажете по косата и дрехите?
Виж целия пост
# 280
Четейки в темата , си купих ето този :
http://daylong.bg/products/sunscreen/daylong-spf-50-lotion
Обаче не става за ежедневна употреба , поне при мен. Лицето ми побеля , наложи се отгоре да нанеса фдт ,пффф, като маска станах. Wink
Дайте идея как да го употребявам, без да е толкова видимо  Rolling Eyes
Малко спам,ала можеш ли да ми споделиш колко струва доставката от Амазон и за колко време пристига ,защото и аз точно тази слънцезащита търся 😄
Виж целия пост
# 281
Малко спам,ала можеш ли да ми споделиш колко струва доставката от Амазон и за колко време пристига ,защото и аз точно тази слънцезащита търся 😄
Мен ли питаш? Simple Smile
За България от Амазон ползват превозвач момичетата. Има тема за превозвачите в Пазаруване от чуждестранни сайтове
За една-две седмици пристигат нещата, ако уцелиш курс, може и по-бързо.
Ето и темата специално за Амазон
Виж целия пост
# 282
Четейки в темата , си купих ето този :
http://daylong.bg/products/sunscreen/daylong-spf-50-lotion
Обаче не става за ежедневна употреба , поне при мен. Лицето ми побеля , наложи се отгоре да нанеса фдт ,пффф, като маска станах. Wink
Дайте идея как да го употребявам, без да е толкова видимо  Rolling Eyes
Малко спам,ала можеш ли да ми споделиш колко струва доставката от Амазон и за колко време пристига ,защото и аз точно тази слънцезащита търся 😄
Взех си я от Ремедиум , имат цялата серия  Grinning /ако питаш мен /.
Благодаря ви , момичета , то е ясно , че ще го употребя , но пак съм без дневна слънцезащита.  Laughing Продължавам да ви чета  Hug Много полезна тема е тази.
Виж целия пост
# 283
Петя, а защо бронзант? Не е ли просто слънцезащитен крем на Филорга?
Виж целия пост
# 284
Четейки в темата , си купих ето този :
http://daylong.bg/products/sunscreen/daylong-spf-50-lotion
Обаче не става за ежедневна употреба , поне при мен. Лицето ми побеля , наложи се отгоре да нанеса фдт ,пффф, като маска станах. Wink
Дайте идея как да го употребявам, без да е толкова видимо  Rolling Eyes
Аз го ползвам от зимата до сега и никога не съм имала побеляване  newsm78 На моята суха кожа даже се получава леко лъщене и сочен вид, което е търсен ефект при мен. Да не би да слагаш много  newsm78
Иначе при мен пази много добре. Даже старите петна не ми почерняват повече като има слънце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия