Слънцезащита 2017

  • 108 759
  • 759
# 315
Да попитам и тук за подобна слънцезащита:

Някой ползвал ли е подобна да даде отзиви... На мен ми трябва за подновяване на слънцезащитата през деня когато вече съм с грим. Дали върши работа и дали не изсушава кожата?
Виж целия пост
# 316
Първото ми впечатление от матиращия флуид на А-Дерма е много добро. Води се флуид, но консистенцията му е на крем, разнася се лесно, не оставя бели следи, има много приятен свеж аромат (на бамбук ми мирише на мен), не лъщи на кожата, като кадифена е и през деня не избива лъскавина. Понеже не ползвам ФДТ, а тониран крем с фактор (колкото да ми изравни тена), сложих тонирания крем отгоре, не се изтри, за което съдя и по количеството цвят, което вечерта изтрих с тампоните с тоалетно мляко.
Виж целия пост
# 317
Tays, някъде около 35 лв.беше комплектът на Уриаж.Аптеката беше Афиа.
Виж целия пост
# 318
Tays, някъде около 35 лв.беше комплектът на Уриаж.Аптеката беше Афиа.
Благодаря bouquet
Виж целия пост
# 319
Момичета, а как защитавате косата си от слънцето? Два дни ровя в нета, в 3 аптеки питах и почти нищо не намирам. Каротен имат спрей за коса, но не го намирам никъде в Бг...  newsm78
По принцип ползвам олио за коса след миене, което има и термозащитни свойства. И се чудя това означава ли, че има и слънцезащитни такива? И дали е достатъчно...?  newsm78
Виж целия пост
# 320
Савина,влез в Арлен или Рибката,много от професионалните марки за коса имат слънцезащитни серии.На първо четене се сещам за Макадамия,Лакме,Алтерна.
Аз да се похваля,че след много мислене накрая си поръчах УВ Бронз-а на Филорга с 50-фактор и сега си го чакам,той е и с антиейдж насоченост,така че с един продукт ще съчетая 2 действия(грижа и слънцезащита),защото през лятото не ми се иска да се мажа с няколко неща едно върху друго.
Виж целия пост
# 321
 Жижи, този Бронз на Филорга бял ли е или тониран? Аз гледах тези дни тониран 50+ на Виши... До сега ползвах 50+ на Биодерма и Еуцерин, но искам нещо друго да пробвам.. Много се колебая.. newsm78
Ти после би ли споделила дали е много мазен този на Филорга? Преди 2 години ползвах един друг UV-крем на Филорга (сива туба) и не ми предпази добре лицето от петна, а беше 50+ фактор...  Confused
Виж целия пост
# 322
Лунна,бял е кремът,не е тониран.Ти си ползвала сигурно УВ Дефенс,аз не съм го ползвала,но знам че е доста мазен.Като пробвам Бронз-а веднага ще споделя отзиви,дано да е хубав.
Виж целия пост
# 323
 Жижи, благодаря ти, ще следя тук за отзиви... Hug
Виж целия пост
# 324
Отскоро ми стават лунички, а никога не съм имала и не съм била предразположена.  Confused
Предишни години карах по цяло лято с Eucerin с фактор 30 за лице, хващах лек тен и нямах никакви петна.
Сега започнах с него и ми се появиха лунички. Пробвах с Eucerin с фактор 50 - още лунички.
От флуида на La Roche Anthelios xl 50 ми излязоха пъпки и ми се зачерви кожата.
Чудя се сега между Piz Buin и екрана на Кларинс.
Виж целия пост
# 325
Момичета, а как защитавате косата си от слънцето? Два дни ровя в нета, в 3 аптеки питах и почти нищо не намирам. Каротен имат спрей за коса, но не го намирам никъде в Бг...  newsm78
По принцип ползвам олио за коса след миене, което има и термозащитни свойства. И се чудя това означава ли, че има и слънцезащитни такива? И дали е достатъчно...?  newsm78
Според мен термозащитен и слънцезащитен спрей са различни неща. В аптеката съм виждала на Nuxe Sun специална серия за коса състояща се от спрей и шампоан, може да погледнеш в по-големите аптеки.
Виж целия пост
# 326
Schwarzkopf имат продукти за поддръжка на косата през лятото:
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect

Виж целия пост
# 327
Благодаря.  Hug
Виж целия пост
# 328
Тази година ще бъда с този флуид . Вече пробван на плажа и не само, харесва ми не утежнява , ухае леко и приятно на лято . Идеята ми е най- вече да го ползвам в града понеже моята коса изсъхва много от слънцето , вятъра и жегата .
Виж целия пост
# 329
Внимавайте тези спрейове да нямат алкохол в състава си. Тогава само ще ви изсушат косата Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия