Слънцезащита 2017

  • 108 758
  • 759
# 495
Какво излиза в крайна сметка- ако искаме да предпазим кожата си на плажа от вредните лъчи - задължително трябва да ползваме продукти с фактор 50. А как да добием тен в такъв случай  Rolling Eyes?

Никак, ако се мажеш със сън блок.
Ако искаш тен, мажеш се с по-нисък фактор и си взимаш порцията снълчево увреждане на кожата, но пък и вит.Д та търсиш баланс някакъв.
Виж целия пост
# 496
Какво излиза в крайна сметка- ако искаме да предпазим кожата си на плажа от вредните лъчи - задължително трябва да ползваме продукти с фактор 50. А как да добием тен в такъв случай  Rolling Eyes?

Никак, ако се мажеш със сън блок.
Ако искаш тен, мажеш се с по-нисък фактор и си взимаш порцията слънчево увреждане на кожата, но пък и вит.Д та търсиш баланс някакъв.

Абсолютно подкрепям  Peace Аз за себе съм решила -  лице без тен - има достатъчно бронзиращи продукти , за да му придам някакъв загар, за да не се различава много от тялото. За тялото - плаж само преди обяд до 11,30 и след 16ч - мазане с минимум 30ти фактор и тен колкото да не е без хич. Мина времето, когато се белех по три пъти на лято, ама толкова ми е бил акъла.
Виж целия пост
# 497
Госпожа Лаленце , би ли споделила  какво ти е впечатлението от крема за лице .
Виж целия пост
# 498
Госпожа Лаленце , би ли споделила  какво ти е впечатлението от крема за лице .
И аз се присъединявам към въпроса и по-конкретно ме интересува дали дразни на очите.
Виж целия пост
# 499
Загар само на тялото си позволявам, но пак си мажа някаква слънцезащита 30+... И пак си изгарям, но поне не ме боли... Вие как така си оставате бели??? Аз за лицето винаги 50+ ползвам и пак се връщам с тен, въпреки че си крия главата на сянка... Та ми е интересно как не ви хваща слънцето???? newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 500
И аз се крия от слънцето, от години вече - хич не държа да имам тен Wink не почернявам като се мажа/ по няколко пъти на ден с 50-ти фактор/, но пък петната не ме пропускат Confused имам едно на челото, разраства се с всяка година..
Виж целия пост
# 501
И аз се крия от слънцето, от години вече - хич не държа да имам тен Wink не почернявам като се мажа/ по няколко пъти на ден с 50-ти фактор/, но пък петната не ме пропускат Confused имам едно на челото, разраства се с всяка година..
И аз така  Mr. Green
Виж целия пост
# 502
Госпожа Лаленце , би ли споделила  какво ти е впечатлението от крема за лице .
И аз се присъединявам към въпроса и по-конкретно ме интересува дали дразни на очите.

Нямам забележки  Peace С много удобна помпа е, защото на плажа така или иначе си мазен и целия в пясък, та помпичката помага за разумно дозиране.

lunna pateka, аз бях на море за 3 дни все пак. Другите фактори са: 50 фактрор с мазане през 2 часа и  имам трудно забележима разлика от банския.
Виж целия пост
# 503
Аз да се оплача - изгорях с Piz Buin-a  Grinning  Вчера на плажа се мазах с Tan&protect 30 spf и много изненадващо за мен изгорях само на зони под чадъра. Краката примерно ги пекох извън и не са изгорели. Предния ден ползвах пък серията им Allergy 50 spf нямах проблеми.
С две думи, изводът ми е, че за бяла и чувствителна кожа си я защитавайте първоначално с по-висок фактор, защото аз вчера определено подцених слънцето Tired
Виж целия пост
# 504
Много съм доволна от Слънцезащитен спрей Protect & Bronze SPF 30, за първи път никакво зачервяване на много чувствителната ми област на деколтето, с  Piz Buin същия фактор нямаше този ефект.
Не съм се излагала директно на слънце и въпреки това се върнах от почивка с много приятен тен.
Виж целия пост
# 505
Това на коя марка?
Виж целия пост
# 506
Традиционно ми изгоряха ушите...обелиха се и сега чернеят, та чернеят, но успях да са опазя носа , който също често е жертва, да видим следващото море  Mr. Green
Виж целия пост
# 507
NIVEA, извинете, май ми трябва още кафе Joy
Виж целия пост
# 508
Не знам, но аз черпя опит от добре почернелите на плажа и скромните ми наблюдения отчитат основно ползване на Nivea и Carroten newsm78
Виж целия пост
# 509
Аз след изгаряне на определени места с Ла Рош, започнах да се мажа само с clinique 30 фактор. Не съм изгаряла, но след 2 седмици на море съм доста черна. Лицето ми почерня наравно с тялото, а го мазах водоустойчивото бб на shiseido 50+. Струва ми се, че слънцето в днешно време е доста агресивно и спасението е само седене на затворено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия