Слънцезащита 2017

  • 108 759
  • 759
# 555
Аз не се пека изобщо, само под чадър стоя. Още ли е модно да си като препечена курабия Wink какво носи почерняването - красота, здраве..аз поне не разбирам.
Виж целия пост
# 556
За лицето ползвам SPF50+ и в града и на плажа. От 01.05 до 30.09. През другото време фдт с фактор поне 15-20. За тялото в града фактор 30, на морето - 50. Отдавна вече нямам никакво желание да се пека, нито да почернявам. За съжаление много късно разбрах колко вредно е слънцето. Като по-млада години наред се пекох дивашки без да се мажа. И резултатът е налице - много бенки, пигментни петна, бръчки и т.н. Вече се пазя, ама малко "след дъжд качулка". Дано поне се отърва само с козметичните дефекти. Че ракът на кожата дебне и всяко изгаряне, ако ще да е било преди 20 год увеличава риска. Ходя всяка година на дерматолог да ми оглежда бенките, ама...  Rolling Eyes
Така че, пазете се отрано. И без това диско времената минаха и вече не е толкова модерно да си с тен.
Виж целия пост
# 557
Аз не се пека изобщо, само под чадър стоя. Още ли е модно да си като препечена курабия Wink какво носи почерняването - красота, здраве..аз поне не разбирам.
Аз и на плажа не стъпвам вече.Гледам морето и попивам аромата му, на сенчесто и прохладно място Sunglasses
Виж целия пост
# 558
Бисквитка,живея на остров Сардиния и тук се смята,за красиво и секси да си с тен/препечена курабийка/ hahaha Joy.
На мен не ми пука за техните критерии и на плаж съм с 50 фактор на тялото и лицето. Задължително под чадъра и пак хващам тен.
За градски условия,като се има напредвид,че в не излизам от 11-17часа пудра 30 фактор ще е добре. Колебая се между тази на Шейседо и Ланкастър. Коя е по-добра?
Виж целия пост
# 559
Бих заложила на Шисейдо Peace
Виж целия пост
# 560
Всички ли ползвате висок фактор за лицето през лятото? Козметичката ми забранява да си пека лицето.. било много вредно, но все ми се иска и то да почернее хубаво. До сега винаги съм ползвала 20-25 фактор, последно си взех бб крем на Каротен и съм доволна, но за този сезон обмислям нещо с фактор 50 Thinking
Ако не искаш да се сбръчкаш и петносаш без време, забрави за хубаво почерняло лице завинаги.
Не знам на колко години си, но към около 40-45 да не се биеш по главата за чий ти е било да се припичаш като филийка Simple Smile

Аз не се пека изобщо, само под чадър стоя. Още ли е модно да си като препечена курабия Wink какво носи почерняването - красота, здраве..аз поне не разбирам.
Носи бръчки като станеш на около 40  hahaha
Нали знаеш, като си млад, си мислиш, че си безсмъртен - така е и с кожата. Когато имаш хубава кожа изобщо не се замисляш какво ще стане след 15-20г.
Виж целия пост
# 561
Как ли пък няма четиридесет години да се скатавам от слънцето, за да не придобия бръчки на 45, които така или иначе ще получа на 50.
Освен всичко друго нивата на витамин Д ми бяха под долната граница, заради висенето в офиса. Слава богу, сега вече са идеални.
Виж целия пост
# 562
Ем кожата си е твоя Simple Smile
А и кой говори за скатаване от слънцето? Говорим за ползване на защита особено за лицето и за децата. Никой не дава съвет да се заврем в мазетата и слънце да не видим.

Аз лично, не искам след 5 години да приличам на стафида в лицето само и само да съм равномерно препечена от всякъде.
Виж целия пост
# 563
Никога не съм се пекла дивашката и резултатът е налице - на 43 съм и годините не ми личат Grinning. Нали така беше в една реклама? Извън кръга на шегата - мажа се с 30 фактор за градски условия и с 50 фактор когато сме на почивки, особено на топли и екзотични места.
Вярвам, че кожата ми се отблагодарява, тъй като не я тормозя, даже напротив - адски я глезя и пазя. Grinning
Виж целия пост
# 564
Моята кожа е изключително бледа, направо прозрачна, а и с жълт подтон и затова като цяло не ползвам слънцезащитни продукти. Напоследък се замислям да си взема нещо с фактор 20, спрейовете достатъчно надеждни ли са? Сякаш предпочитам такава консистенция като уж по-лека... Млеката и кремовете са ми тежки, не ги понасям. Харесала съм си Бочко спрей SPF20, също и продукти на ДМ от Sun Dance серията, какво ви е мнението за тях?
Виж целия пост
# 565
С половинката сме бели като кисело мляко и винаги за плаж и море ползваме бебешката серия  Laughing на Bioderma Photoderm Kid 50 +, но обмислям дали тази година да взема на La Roche Anthelios. Може ли някой да изкаже мнение коя от двете серии е по-устойчива?
Виж целия пост
# 566
С половинката сме бели като кисело мляко и винаги за плаж и море ползваме бебешката серия  Laughing на Bioderma Photoderm Kid 50 +, но обмислям дали тази година да взема на La Roche Anthelios. Може ли някой да изкаже мнение коя от двете серии е по-устойчива?

От известно време ползваме пяната на Bioderma Photoderm Kid 50 + и не мисля да я сменяме. Аз лично залагам на Bioderma Grinning Peace
Виж целия пост
# 567
Аз не съм доволна от La Roche Anthelios и мисля сега да тествам Биодерма. За лице използвах shiseido spf 50 sport bb и него не харесах, но ще го доизразходя.
Виж целия пост
# 568
И за да не е само хейт от моя страна:

За практикуване на водни спортове не съм открила нищо по-добро от това по-долу.
Открих го по отзиви на шотландци, които прекарват летата си в гърция, а и в Амазон от години е бестселър в слънцезащитата  Laughing
Едно нанасяне издържа, ама наистина, цял ден и то при непрекъснато мокрене и пази добре. Неприятни са миризмата и това, че оцветява в бледо жълто, ако не изчакаш достатъчно да попие, но недостатъците се компенсират.



Виж целия пост
# 569
И за да не е само хейт от моя страна:

За практикуване на водни спортове не съм открила нищо по-добро от това по-долу.
Открих го по отзиви на шотландци, които прекарват летата си в гърция, а и в Амазон от години е бестселър в слънцезащитата  Laughing
Едно нанасяне издържа, ама наистина, цял ден и то при непрекъснато мокрене и пази добре. Неприятни са миризмата и това, че оцветява в бледо жълто, ако не изчакаш достатъчно да попие, но недостатъците се компенсират.





Опитах се да го потърся в Интернет,но не успях.От къде може да се купи и колко струва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия