дано утре е добре детенцето.
. После съпругът ми ми се обади да се срещнем, че си забравил ключовете, 30 минути го чаках на едно кръстовище да се довлече и ме откара до фермерския пазар, на който ходим обикновено в събота. Той пък почти беше свършил и нищо не си взех. След това се наврях в един магазин за детски играчки и... все едно бях в Рая! Имаше и въртележка като от американските филми, с кончета. Пързалка, по която се спускаш от третия до първия етаж и не на последно място - етикетите на играчките бяха на английски, дори и персонала говореше английски
. Не ми се излизаше. Толкова магично място беше
. Разглеждах обувки и за късмет на съпруга ми, се отказах от обувките, които си бях заплюла за РД. Просто 130Е не си струват. Но ще ги дебна в Амазон на по-прилична цена
.
.
.


), бананов хляб и на картофена салата. Толкова от мен. 
.Малко са ми вкъщи леготата,че и филм на тази тема да гледам.А бях много приятно изненадана колко прилично се държаха децата в салона.Само за кратко се чуваше хрупане на пуканки,никакво мрънкане,лигавене,говорене,направо не е за вярване.
.
.Като те чета тези дни и ми става едно мъчно
.


Аз също чета различни жанрове едновременно като имам една по-лека задължително в микса. 
Препоръчани теми