Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LI

  • 165 163
  • 780
# 150
С молба да ми препоръчате испански трилър...
Изгледах Contratiempo, хареса ми.
Виж целия пост
# 151
С молба да ми препоръчате испански трилър...
Изгледах Contratiempo, хареса ми.
http://www.imdb.com/title/tt1305806/?ref_=nv_sr_1
Виж целия пост
# 152
С молба да ми препоръчате испански трилър...
Изгледах Contratiempo, хареса ми.
Скрит текст:
Може ли да ми препоръчате хубав испански филм, трилър или психо, нещо, което внася напрежение, депресия или нещо подобно/не съм в депресия, но харесвам такива филми/. Само да не е комедия!
Трилъри да искаш! Laughing

Ето моите любими филми от жанра:

Mientras duermes
Musarañas
La cara oculta
El cuerpo
El habitante incierto
Fill de Caín
La habitación de Fermat
El orfanato
La isla mínima
La piel que habito
Виж целия пост
# 153
DimiLoca, благодаря за препоръката.  bouquet
Гледала съм някои от изброените и ги препоръчвам с две ръце.
Ще наваксам с другите от линковете тези дни
Виж целия пост
# 154
The Light Between Oceans - много ревах. И атмосферата една такава, привличаща ме, беше, на този остров, с този фар, шумът океански и ветровете... Щастливосамотна, болезненообнадеждена и много трогателна история.

Виж целия пост
# 155
Аз си доставих удоволствието да изгледам http://www.imdb.com/title/tt4682786/?ref_=nv_sr_1
Дълго го отлагах, но много ми хареса. Любими актьори и хубаво поднесен филм. Препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 156
The Light Between Oceans - много ревах. И атмосферата една такава, привличаща ме, беше, на този остров, с този фар, шумът океански и ветровете... Щастливосамотна, болезненообнадеждена и много трогателна история.



Гледа ми се нещо такова, май ще го пусна тази вечер.
Виж целия пост
# 157
DimiLoca, от препоръчаните испански филми има ли ужаси или всичките са трилъри от рода на последните два коментирани испански на последните страници?
Виж целия пост
# 158
DimiLoca, от препоръчаните испански филми има ли ужаси или всичките са трилъри от рода на последните два коментирани испански на последните страници?
Само този филм бих сложила в графа "ужаси", понеже има няколко кървави сцени към края, но останалите са си класически трилъри. Поне аз не бих ги категоризирала като ужаси.
Виж целия пост
# 159
 bouquet Peace
Виж целия пост
# 160
Препоръчайте ми някой нов филм - драма / романтика или трилър?
Силно препоръчвам и двата филма Peace
Contratiempo
Brimstone


Благодаря за препоръката !! Вчера гледах Contratiempo,много добър !! Ще следя темата за хубави филми  bouquet
Виж целия пост
# 161

Само този филм бих сложила в графа "ужаси", понеже има няколко кървави сцени към края, но останалите са си класически трилъри. Поне аз не бих ги категоризирала като ужаси.
Гледах го, хубав замисъл, добре подбрани актьори, успя да ми внуши тъга и да ме държи в напрежение. Става за едно гледане,(ММ настояваше да превъртаме). Има обаче невероятни други испански филми, които са ме оставяли без дъх.
Виж целия пост
# 162
Има обаче невероятни други испански филми, които са ме оставяли без дъх.
Кажи кои са Simple Smile Аз съм на вълна испански филми- изгледах три-четири и много ми харесаха Peace...... държат те в напрежение до края на филма /че точно това ми липсва в повечето американски напоследък/
Виж целия пост
# 163
Някой да е гледал новата част на Пришълецът? Как ви се стори?
Виж целия пост
# 164
Препоръчвам Already tomorrow in Hong Kong

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия