За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 54

  • 54 596
  • 752
# 375
Имало ли е моменти, в които бебетата ви са се пъчили? От една седмица както си седи и изведнъж започва да се пъчи, понякога все едно ще направи мост. ooooh! Вземам го и ставам права, започвам да се разхождам, а той доволно гледа през рамото ми.
+1 и ние сме така то пъчене извиване и се ядосва но взема ли го се хили като заек и гледа всичко 🐇😁
Виж целия пост
# 376
Ясно, мерси! Peace Като ти гледам лентата, сме набори. Wink

Скрит текст:
Установявам, че толкова много моменти ми се губят от голямото дете, а съм го гледала основно аз с ММ т.е. минала съм явно през етапите, ама нА! Blush
Виж целия пост
# 377
ние сме на два месеца и се пъчим по същия начин, отстрани ми изглежда всякаш иска да се обърне но още не може или пък да смени позата знам ли ...
Виж целия пост
# 378
Мацки, откъде да си купя бурканчета за детската кухня?
Виж целия пост
# 379
От някой пазар ако имате.При нас съм виждала в магазини Домашни Потреби и или някое левче.
Виж целия пост
# 380
ние сме на два месеца и се пъчим по същия начин, отстрани ми изглежда всякаш иска да се обърне но още не може или пък да смени позата знам ли ...
На 2м. вероятно става дума за опит за преобръщане вече, но ще дойде и моментът с желанието за ставане. Wink

Някой ползвал ли е Pampers pants? На рекламата изглеждат доста лесни за поставяне и сваляне? С баткото използвах подобни гащи на Либеро, но беше малко преди да свали памперса. Чудя се, дали за по-малки деца са удачни?
Виж целия пост
# 381
Аз ги ползвах за каката, ама беше по-голяма. Струва ми се, че не са удачни за деца, които не ползват гърне, ще пропуснат около крачетата. На памперсите можеш да стягаш и да уплътниш повече ластиците.
За малкия вече се замислих, че едва успявам да му сложа памперса, усети ли се гол и духва на някъде, сутрин особено е лудо надбягване по леглото (там успявам да залепя едната лепенка), което продължава на земята и някъде в движение успявам да лепна и другата. Резултатът обикновено е плачевен - я едната му буза на дупето е отвън цялата, я пишката наднича от някъде или в най-добрия случай всичко е скрито, но памперса стои ужасно накриво  Joy
Виж целия пост
# 382
Здравейте мами! Възможно ли е бебе на 1 седмица да има колики и от това цяла нощ да не спи ?
Виж целия пост
# 383
Може ли някой да даде съвет: сутринта пих аналгин и се чудя кога е безопасно да кърмя. Засега давам АМ. Знам, че парацетамол се използва по време на кърмене, но последният път не ми помогна за главоболие. Чудя се кога се изчиства от организма...
Виж целия пост
# 384
tanya_79 , мерси. И аз си мисля, че може да пропуснат там.
Здравейте мами! Възможно ли е бебе на 1 седмица да има колики и от това цяла нощ да не спи ?
Да, може.

Може ли някой да даде съвет: сутринта пих аналгин и се чудя кога е безопасно да кърмя. Засега давам АМ. Знам, че парацетамол се използва по време на кърмене, но последният път не ми помогна за главоболие. Чудя се кога се изчиства от организма...
След 8 часа би трябвало да можеш да кърмиш, защото е еднократно и няма натрупване. Знам, че напр. антибиотик се чисти за 10 дена. Аз все още разчитам на Парцетамол за всяка болка, но щом не ти действа.
Виж целия пост
# 385
Здравейте мами! Възможно ли е бебе на 1 седмица да има колики и от това цяла нощ да не спи ?
При моята коликите започнаха още в болницата, значи на 3-4 ден.
Виж целия пост
# 386
Здравейте мами! Възможно ли е бебе на 1 седмица да има колики и от това цяла нощ да не спи ?
При моята коликите започнаха още в болницата, значи на 3-4 ден.


Бурканчета има на Люлинския пазар, а може и от тук  http://burkanche.com
Виж целия пост
# 387
missence, благодаря за бързия отговор! По принцип гледам да не пия каквото и да било, освен когато е наложително. През бременността се борих с главоболието с чай от мента, много вода и търпение. И за късмет не бях наказана с чести болки. От един месец обаче грижата за мене си е на заден план и тялото си връща.
Виж целия пост
# 388
А някакви методи за успокояване да ми препоръчате ?
Виж целия пост
# 389
Бял шум. Това ме спасява и навън, заспива доста бързо. Има приложение baby sleep  Wink
Можеш да разгледаш и методите на д-р Карп
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия