Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 58

  • 50 956
  • 737
# 15
На късмет да е новата тема Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Честита нова темичка и успех на всички Ви.
Някой дали си получи вече наградата от Ариана? Ние сме от първата седмица и още нямаме нищо.
Виж целия пост
# 17
Ехааа, много набързо изписахме старата тема.
 bouquet за теб Лаленце

Да се запиша и аз какво чакам за сега: тениска от Dove, но сигурно ще започнат да ги изпращат като свърши играта, и торбичка от Lays.
Виж целия пост
# 18
Благодаря за темата! Чакам само чаша от тукс...сушааа, но пък вчера си взех брашно и сега чакам първи;-)
Виж целия пост
# 19
Късмет в новата тема!
Виж целия пост
# 20
Много моля за линк към играта с чипса?
Виж целия пост
# 21
Запис.
Виж целия пост
# 22
Благодаря за темата  bouquet
Записвам се с магнитче от траяна за първи път купувам с играта  Mr. Green

Много моля за линк към играта с чипса?
http://www.igraiteispechelete.com/2017/02/8-iphone-7-400-400-lays.html
Виж целия пост
# 23
Някой ще снима ли опаковката на промо брашното (и друг беше питал назад ) ? Simple Smile
Благодаря
Виж целия пост
# 24
Благодаря за темата, Лале! bouquet
Снощи щракнах детето с една опаковка от чипс, но не можах да я кача от телефона. На "избери снимка" запецна нещо. Сега ще опитам от компютъра.
Виж целия пост
# 25
Някой ще снима ли опаковката на промо брашното (и друг беше питал назад ) ? Simple Smile
Благодаря
Опаковката е същата, само отгоре има залепен промо стикер.
Виж целия пост
# 26
Някой ще снима ли опаковката на промо брашното (и друг беше питал назад ) ? Simple Smile
Благодаря
Опаковката е същата, само отгоре има залепен промо стикер.
Един син ли? Къде се намирнамира кода?
Виж целия пост
# 27
Нямам възможност да снимам сега, по-късно мога да кача снимка.

Ето тук може да видите опаковката:https://promo.sofiamel.bg/
Виж целия пост
# 28
Виж целия пост
# 29
Защо си го скъсала, нали искат и опаковката на брашното?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия