Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 65 799
  • 750
# 480
Милена, честито и благодаря за пожеланието  Hug
Виж целия пост
# 481
Мисти, как си, кога е първия преглед?
Виж целия пост
# 482
Мисти, как си, кога е първия преглед?
Краси, реших да изчакам направо за сърчице  Heart Eyes Тази седмица, може би вторник, ще си ида при док  Hug При Минев, де  Wink
Виж целия пост
# 483
Краси,змийчето,милена,благодаря ви  Hug И аз това си казвам,колкото толкова,само да издържим до край. Heart Eyes
Виж целия пост
# 484
Мисти, как си, кога е първия преглед?
Краси, реших да изчакам направо за сърчице  Heart Eyes Тази седмица, може би вторник, ще си ида при док  Hug При Минев, де  Wink
Хубаво си решила   Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
Отбор Ставрев йеййй  Peace Sunglasses
Виж целия пост
# 486
Милена, честито!

Теди, много се зарадвах и ти пожелавам на следващия преглед да чуете вълнуващото тупкане.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 487
Rigina благодаря Hug
Виж целия пост
# 488
Благодаря ти Rigina.Успех и на вас. Hug
Виж целия пост
# 489
Малко не е за темата, но мога ми да попитам цена на лапароскопия в Селена ? И поема ли се част от нея поне от касата?
Виж целия пост
# 490
Малко не е за темата, но мога ми да попитам цена на лапароскопия в Селена ? И поема ли се част от нея поне от касата?
Eдна позната миналата година плати 800лв.
Виж целия пост
# 491
Миналия месец правих цената е 900лв с направление
Виж целия пост
# 492
Февруари лапароскопията ми беше 900лв, по време на нея премахнаха и миома, която беше 400лв. допълнително.  bouquet
Виж целия пост
# 493
Момичета Здравейте искам да питам малко настрани от темата по време на инвитро примерно от началото на стимулация до трансфер болнични или допълнителен отпуск имам ли право,и дали в Селена давт болнични преди самата процедура
Виж целия пост
# 494
За преди самата процедура незнам,едвали.На мен след пункцията и после след трансфера ми предложиха болничен по 15 дена.Отказах им,защото от работата ми додоха допълнителен отпуск за самата процедура.Мисля,че беше 20 дена. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия