Августинче малко, покажи се, момче ли си или момиче?

  • 41 427
  • 738
# 285
Момичета,напоследък често ми се случва да ми прескача сърцето. На някоя друга случва ли и се? Преди 2 седмици ходих на кардиолог уж нищо не откри...
Виж целия пост
# 286
Видях, че съм добавена в началната страничка с термините. Стана ми много приятно. Благодаря на админите  bouquet. Относно втория БХС, и мен Д-р Михова ме вика между 16 и 18 гс.
Виж целия пост
# 287
Здравейте, момичета! Честита Баба Марта! Да сте  здрави и засмени всички, всякакви болки и болежки да стоят далеч от вас.

Фър, леж възможно най-много! Забрави за всичко друго, роднините да поемат грижите за сватбата. Детето е по-важно. Спокойствие и ще се възстановиш бързо. Всички тук ти пращаме много положителни мисли.

Благодаря и аз, че съм добавена в списъка с термините. Не бях видяла досега. Наистина е много готино да се видиш там  Grinning

Да ви споделя, и аз съм в кюпа на разсеяните забраванки. Така се бях отчаяла. Понякога имам чувството, че в главата си имам разкисната гъба. Нищо не помня, губя си мисълта, ЕГН-то и аз си го забравих на прегледа...

На вас минаха ли ви болките и гаденето? Аз все чакам да дойде този заветен момент, но все още съм като парцал. Едва се движа, повръща ми се постоянно, повръщам, а за болките - напоследък дори зачестиха и се усилиха.  Sad Само някое движение да направя и веднага трябва да легна, иначе боли много сериозно. Чакам си прегледа на 6-ти, но да питам и вас. С първата бременност гаденето пак беше ад, но болките спяха към 12-13гс.
Виж целия пост
# 288
commala, наистина спокойствието ни е най-важно сега, така че ще пием каквото трябва. Peace

desert_rose_, благодаря. Ще проверя и аз, но сигурно няма да има при нас щом е от предишна промоция.

fffrrr_bs, дано всичко отшуми много бързо. Почивай си и остави всички приготовления на родата. Сега бебчето е най-важно.  Hug

Момичета,напоследък често ми се случва да ми прескача сърцето. На някоя друга случва ли и се? Преди 2 седмици ходих на кардиолог уж нищо не откри...

На мен, на мен.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out На моменти се чувствам като парцал, на моменти нищо ми няма. Пия единствено магнерот за целта. На кардиолог съм чак другата сряда, наложи ми се да си отменя предишния час.  Rolling Eyes Не е необходимо да има проблем със сърцето, за да се случва по време на бременност, но е неприятно, и плашешто, и изморяващо...

***ЦветиВ*** , какъв вид болки имаш?

Аз тази сутрин се събудих с нов вид болка. Като се обръщах в леглото получавах остра болка много ниско в корема до срамната кост като разтягане след коремни преси  Rolling Eyes Продължи и като се опитвах да се наведа. Пих едно но-шпа и ми мина. Да се шашкам ли, как мислите? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 289
Лимонче, такива еднократни болки ги имам от доста време. Точно наподобяват разтягане на ластик, от увеличаването на матката е.
Виж целия пост
# 290
Джеси, значи няма какво да се притесняваш, 18та г.с. си е съвсем в срок за 2рото бхс.

Есенция, не съм сигурна, но така както го описваш, за тази болка ми звучи като да са виновни разширяващия се таз и нарастващата матка Simple Smile Мен вече ме болят кокаляците  Tired

Цвети, и аз да питам какви са тези болките, не е приятно, че те боли толкова на често  newsm78 Пиеш ли но шпа, магнезий?
Аз сериозно гадене почти нямах, само разни наченки към 8-9 седмица.

Момичета, аз не питам дали искате да ви вписвам на 1ва страничка, просто като видя, че някоя си е споделила термина или че вече знае пола, добавям, докато не съм забравила. Дано не е проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 291
И на мен ми прескача сърцето. Днес зададох куп глупави въпроси на консултацията, а затова забравих да питам. Всеки ден ми се случва, а пинякога няколко едно след друго. Плаша се Sad
Бебока е добре, но не можахме да видим пола. Беше свило крачета и нъцки. По едно време уж имаше видимост ама лекарката каза, че изобщо не е сигурна.
Виж целия пост
# 292
 И аз имам сърцебиене и болки ,но кратки и остри ,обикновено ден-два след тях корема ми е пораснал  preggo

Аз се похвалих във фейса ,но и тук да се впиша - бях на преглед и отговаря бебе на 16 седмици - 16 см , 145 грама. Момиче е , видя някакви 3 черти и беше от сигурна по-сигурна.
Аз вече толкова пъти се нагласях а момче , а момиче ,че сега ми е малко съмнително.

И с тези имена- точно си харесам някое и почвам да го мисля , как ще звучи на български , на английски ,на китайски  smile3517  
Виж целия пост
# 293
Мерси, момичета! Дано сте прави, и аз така горе долу я интерпретирам болката, ама нали съм шаш и паника ooooh!

Olivee, да точно, сякаш изведнъж се изтумбих  Crazy
Виж целия пост
# 294
Момичета,напоследък често ми се случва да ми прескача сърцето. На някоя друга случва ли и се? Преди 2 седмици ходих на кардиолог уж нищо не откри...
Не знам  дали има общо, но поради увеличението с 20-25% количество кръв през вените ни, е възможно да се задъхваме и да усещаме ускорено сърцебиене.
Виж целия пост
# 295
Лимонче, Комала, моите болки са цялата гама: пронизващи, пробождащи /по-силни и на по-голяма площ/, като стягане, разтягане, опъване, понякога просто почва да боли в дадено място без да е свързано с мускулите, просто болка. На някои не им се притеснявам, защото са нормални, но други много ме плашат. Особено последните, когато почва да боли и нямам обяснение от какво и защо. Пия 3х2 но шпа. Друго още не ми е предписвано. Обикновено и при мен покрай нарастването на корема болките се увеличават, но това е за няколко дни. Обаче сега мина доста време и те не утихват, не намаляват.

Олив, честито момиченце и най-вече хубаво, че всичко е наред!
Ванеса, търпение!Моята хубосница се кри до 6ти месец и не се показа на нито един доктор!  Laughing
guerry, беше ме питала за вибриращия атрак по-напред. Нямам представа колко ще е успокояващ. С какато имахме дървено легло и сгъваема кошарка, но без екстри от този сорт. Дано да успокова!
Виж целия пост
# 296
Цвети , щом не спират може да идеш на преглед, аз не успявам да следя, ти скоро била ли си ?

Сега гледах Мисия Моят Дом - такъв рев , на Титаник толкова не съм плакала.
Баща си гледа двете дечица - едното с Даун , понеже майката била скрита алкохоличка и пиела чист спирт!! през бременността.
Но таткото си ги гледа и детенцето си говореше , ходи на училище , направо ако не са външните белези няма да кажеш ,че е болно.
Какво нещо е любовта само - има здрави деца ,които не получават грижи и не успяват , а има болни ,които благодарение на любовта на родителите си успяват толкова много!!!
И така - споделих си и сега мога да започвам да чистя, нещо ме е обхванало , имам нужда сутрин като се събудя да ми е чисто , подредено и сготвено и аз само да си пия содичка и кафенце хихих
Виж целия пост
# 297
Олив, на 6ти съм на преглед, но реших да споделя с вас. Нали знаеш като ти е нервно и притеснено трудно се чака датата на прегледа.
Виж целия пост
# 298
Олив, на 6ти съм на преглед, но реших да споделя с вас. Нали знаеш като ти е нервно и притеснено трудно се чака датата на прегледа.

Пий но-шпа и магнезий дотогава и ще стискам палци на прегледа, сигурна съм ,че са ОК нещата  Hug
Виж целия пост
# 299
Момичета и при мен от известно време има сериозно сърцебиене, чак започвам да се затруднявам да дишам. Винаги вечер ми се получава. Понеже на БХС ми беше излезнал висок риск от прееклампсия, днес реших да си купя апарат за кръвно да проверя да не би пък да вдигам, макар че аз съм с много ниско и не ми се вярва. Ниско си ми е кръвното и сега, обаче пулсът ми е 110  Shocked Веднага звъннах на доктор от родата и ми обясни че е заради повишеното количество кръв което сърцето трябва да изпомпва, предполагам в моя случай и фраксипаринът спомага... Но като цяло ми казаха да се следя без да се шашкам  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия