Августинче малко, покажи се, момче ли си или момиче?

  • 41 427
  • 738
# 330
deyalia, и аз съм с жълтеникаво от самото начало, без никакви други оплаквания. Също пусках всякакви изследвания, всичко ми е чисто. Имам раничка и най-вероятно секретира по-обилно, покрай хорномалните промени + обичайното течение, което е нормално по време на Б.

Схващанията на прасците и др. са си точно от недостиг на магнезий. С 1вата Б ми изписаха Магнерот не заради контракции (нямах), а заради жестоки крампи през нощта и сутрин.

Аз доста усещам бебка вече, но само когато съм в покой. Ако ходя или върша нещо, не. Излягам се и по някое време се почва. Но аз съм с плацента по задна стена (доживях да го кажа  Mr. Green )
Виж целия пост
# 331
Айла напълно те разбирам.И аз съм така с главоболието.
И преди да забременея имах такива оплаквания и незная дали се дължи на Б.Ходих на хомеопат,каза ми да пия разтворени 10т. Шуслерова сол N°7 в топла вода на малки глътки.Но при мен няма мн голям ефект.Пробвай ако искаш!
Виж целия пост
# 332
Айла това мойто си тече директно жълто, не е бяло което после да пожълтява (инспектирам го по 100 пъти на ден  Sick). Спрях да ползвам ежедневни превръзки защото и 5-6те вида които съм пробвала ми запарват и дори да сменям по 10 на ден, все ми е едно такова неприятно... сега вместо превръзки ползвам едни правоъгълни памучни тампони за грим и установих че с тях ми е най-комфортно. Crazy
commala това означава ли че ти се е вдигнала вече плацентата?
Иначе аз раничка нямам... не мога да си обясня от какво е тоя жълт цвят...  и последното цито и цервикален секрет от август са ми 1ва група, казаха ми че на церв.секрет е щяло да излезне ако има нещо... наистина не знам вече  newsm78
Виж целия пост
# 333
deyalia, дааа, напълно се е отместила от входа на цервикалния канал  newsm44
Иначе, не знам и аз какво да ти кажа за това течение.. Много мрънках на док за него , но имам цитонамазка и изследване на церв. секрет в месеца, в който забременях + 2 микробиологии, 1вата при установяването на бременността, 2рата в 13та седмица, всичко е съвсем нормално. Не е като да не сме изследвали всичко възможно. Лекарката ми каза, че ако я накарам да ми пусне още една микробиология в близките седмици, ще ме изгони  Laughing Та просто в момента гледам да не го мисля... Не ми дразни, няма сърбеж, няма миризма, през 1вия триместър беше доста обилно, а сега изкарам много часове без абсолютно нищо да изтече.
Виж целия пост
# 334
commala Ей много се радвам, браво!!!  Hug
А иначе на мен докторите отдавна ми казаха да ги оставя на мира и че нищо ми няма, ама пуста паника  Mr. Green
Виж целия пост
# 335
Момичета и аз като спрях кринона ми се яви жълтеникаво течение .На 9-ти съм на преглед ще искам микробиология ,но и аз се притеснявам .А за усещането на бебето аз още не съм го усетила а съм 15+2
Виж целия пост
# 336
Пусни си един ЦРП реактивен протеин ако толкова се притесняваш, той ще покаже има ли някъде инфекция, аз съм чела, че е имало случаи и на зеленикаво течение, пък всичко по изследванията е ок. И аз постоянно съм във филми и досаждам на АГ-то и на мен последния път ми каза, че ако продължавам ще ме отпише от при нея Simple Smile За настинки и вируси препоръчвам Биозин Мама, аз вече го пия 2ри месец. Прочетете упътването, предпазва и от инфекции на пикочните пътища, аз го пия профилактично Simple Smile

А за бебето, ами аз нищо не усещам а съм 17г.с ... от време на време колкочене на червата и леко потупване, а като ида на ехографа какви салта прави Simple Smile
Виж целия пост
# 337
И аз съм вече в 17 +2 и нищо не усещам 😀 ама ми е първа бременност де и нямам идея какво трябва да усещам изобщо 😂
Виж целия пост
# 338
И аз съм вече в 17 +2 и нищо не усещам 😀 ама ми е първа бременност де и нямам идея какво трябва да усещам изобщо 😂

И на мен ми е първа и аз се чудя какво ще усетя 😆😆
Виж целия пост
# 339
Здравейте на всички! Включвам се в групата с голямо удоволствие Heart Eyes
Аз съм Жени и чакам момче с термин 29  Август. Второ детенце, първото е момче също Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Аз вече съм в 19-та седмица и не знам дали усещам бебето. Имам някакви къркорениянкато легна, както казва Комалче в покой, като потрепване на мускул понякога, надявам се, че е бебето, въпреки че и аз съм с предна плацента, та затова не знам то ли е.. не е ли.
За течението и аз имам - лекувахме гъбички, после беше чиста микробиологията, сега не знам и аз вече. В понеделник съм при док, ще го питам пак, че ме стресирахте.
Виж целия пост
# 341
Аз понякога усещам и едно мравучкане по корема, като изтръпване, първо се уплаших дали не са от онези стягащите контракции, но корема не ми се втвърдява и после прочетох, че това е бебето ☺

Жени, здравей и лека бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Commala - честито за плацентата, много се радвам!!!

За усещането - аз бях с предна плацента първата бременност (а и сега де) и в 19-та седмица директно усетих ритник. В същия ден таткото си сложи ръката и го усети, то се виждаше и с око де. Много се чудих как така изведнъж се започна, но при мен така усетих нещата. Къркорения, потрепвания и подобни имах и преди това, но честно казано никога не съм била сигурна дали е бебето или перисталтика. Но мисля, че като усетите ще си знаете.

Аз съм сега в 16-та седмица и още нищо не усещам.
Виж целия пост
# 343
Вики, няма защо да се стресираш, виж че повечето си имаме течение, съвсем в реда на нещата е да има такова по време на Б. Важното е МБ и цитонамазка да са изрядни. Ти си казвай на док за всичко, което те притеснява, пък те си знаят.

А за бебешките ритничета, не ми е като къркорене, може би наподобява трепване на мускул, но е някак по-плътно и не толкова рязко усещането.. Как да го кажа, все едно някой ме побутва с пръст отвътре. Идеалната поза на мен ми е легнала по гръб с опънати крака. Така явно й утеснява на бебка и за нула време се започва с каратето.

Скийтър, благодаряяяя  love001

Добре дошли на новите момичета  bouquet
Виж целия пост
# 344
На мен като че ли ми е много рано за усещане на бебето (14+4 съм), обаче това което commala казва "все едно някой ме побутва с пръст" редовно го усещам, точно вечер като се опъна на дивана с прави крака, всъщност всяка вечер го усещам това, аз му викам "човъркане". Леле, въодушевих се сега, да не би наистина да е бебето  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия