Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 58 470
  • 753
# 105
Мама Илиана, честито съкровище!!!! Hug

Jeran, ъ-ъ как очакваш беба да си съобщи раждането? Wink в повечето случаи е без предизвестия Simple Smile
Ааа и честит рожден ден! Дочакай си подаръка търпеливо Wink
Виж целия пост
# 106
Илиана, честито бебче Михаил. Да е здрав и силен bouquet
 Аз пък имам днес рожден ден  Blush , бях сънувала, че сутринта на рождения ден тръгвам за болница да раждам , ами не тръгна, но все пак има още няколко часа да помисли дали да сме на една дата, макар че ММ е против hahaha 
 Термина ми е 9.03, ама нищо не усещам да наближава "деня"... newsm78
Честит рожден ден.

Мен не е страх да чистя с препарати и не чистя. Но е станало толкова мръсно. Чакам майка ми да дойде, но ще е след две седмци.
Виж целия пост
# 107
H/I,

А мислила ли си да викнеш някоя фирма да ти изчистят. Не е толкова скъпо и според както си поискаш може да е много основно чистене. Според мен е идеално решение.
Виж целия пост
# 108
Jeran Честит Рожден Ден!  Animal Tropical Fish Да попълните аквариума скоро!  Heart Eyes

И моят термин е другата неделя, но няма звук и картина от моя страхопъзльо. Контракцийки вечер и менструални болки вече не броя, плашат куче с наденица  Mr. Green Аз чакам нещо, което ще ме накара да замръзна от болка и да не мога да кажа гмъц от зор. Но такова чудо засега няма  newsm78

Виж целия пост
# 109
Благодаря Ви за прекрасните пожелания, пожелавам на всички очакващи мами леко раждане и здрави бебета. Спокойно момичета аз бях без накакви котракции и нулево разкритие. Просто малкия рибок искаше по рано да се запознае с  мама и тати.
Виж целия пост
# 110
Jeran Честит Рожден Ден!  Animal Tropical Fish Да попълните аквариума скоро!  Heart Eyes

И моят термин е другата неделя, но няма звук и картина от моя страхопъзльо. Контракцийки вечер и менструални болки вече не броя, плашат куче с наденица  Mr. Green Аз чакам нещо, което ще ме накара да замръзна от болка и да не мога да кажа гмъц от зор. Но такова чудо засега няма  newsm78



Това пък защо? Да ти кажа с първото ми дете на 5см разкритие едва имах болки. По теория щяха да се засилват то там на татък, ама ей така от раз да не можеш да дишаш от болка...
Виж целия пост
# 111
Честити да са София и Михаил! Да растат здрави и обичани!

Нас вчера ни изписаха и днес следобед прибирам багажи, чистя, с мерак чак Simple Smile

Виж целия пост
# 112
 Дам разлика в цените няма аз като си смятах колко ще излезе това което искам в МД даже излизаше по скъпо   Joy при нова доооста по скъпо ... общо взето мис е права наливат се доста пари особено ако си глезла като мен  Embarassed иии е редно да се съобразят...
Виж целия пост
# 113
Jeran, честит рожден ден bouquet
Илияна, честита радост Simple Smile
Аз си мисля, че когато решат, тогава е най-добре да излязат.
Виж целия пост
# 114
Jeran, честит рожден ден!

H/I, и аз чакам майка ми да дойде и да ми помогне в основното чистене. Ама мойта ще идва след 3 седмици.

Иначе и аз само врънкам ММ да ми викне някой за почистване. То има голям избор от агенции и не мога да си избера, ама ще го натисна тия дни да намери някой.
Виж целия пост
# 115
H/I,

А мислила ли си да викнеш някоя фирма да ти изчистят. Не е толкова скъпо и според както си поискаш може да е много основно чистене. Според мен е идеално решение.

И аз това си мисля, да извикам някой да ми изчисти.

Последните няколко вечери сънувам разни кошмари и си мисля, че се случва наистина, тежи ми, не мога да се завъртя в леглото.
Днес се чудих, жените, които раждат по 3-4 пъти пък и повече как издържат.
От сега съм казала на мм, че второ не искам, не мога да понеса още един път, въпреки че нямам проблеми, дискомфорта е голям.
На моменти се чувствам ужасно, дори обувките сама не мога да си вързван, а какво остава за педикюра ми, който винаги е бил изряден. Само като си гледам карта и ми се крещи. Дори и мм онзи ден забеляза ужаса, и се зачуди как така съм го изоставила.
С маникюристи не ми се занимава, някак си ме е гнус.
Днес се снимах, като слон съм на снимките, подута, ужасна, дори грим нямам сили да слагам, задъхвам се докъто се къпя.
 Joy наоплаках се яко
Виж целия пост
# 116
Jeran, Честит рожден ден! Желая ти много здраве и щастие и скоро да си гушкаш един здравичък бебчо !! bouquet

Мен също ме караха да си викна фирма за почистване, но само заради килимите, ама в крайна сметка ги дадохме в кварталната автомивка и само за 15 лв. ми свършиха страхотна работа  Simple Smile

Виж целия пост
# 117
Аз се чудех да си викам ли фирма за прозорци на 2 стени плюс щори, но в едата стая ги изчистих вече, вдругиден ще оправя и в другата...имаме само един малък килим на ъгъла на дивана, но доста често се обира заради котката и се чудя дали направо да не го свия и да го метна в килера...И фуги/плочки в банята оправих, взех си четки с дълги дръжки за да не се навеждам много, седнах на едно пластмасово столче и  пълзях така по плочките.  Laughing Педикюра няма да го коментирам  ooooh! като свалих лака е страшно.
Виж целия пост
# 118
Аз също започвам с чистенето от утре, след като цяла седмица прах и гладих дрешките. Викнала съм си фирма за пране на килимите, ще ги вземат на 1 и за две седмици ще ми ги върнат. Обаче се притеснявам дали няма да закъснеем, фирмата за почистване пък ще дойде на 14, нямаше по-ранна дата. Сега съм под напрежение дали няма да е късно, защото доктора иска да съм родила до към 10, което незнам как ще стане като никога не съм имала и подготвителни контракции...
Виж целия пост
# 119
Здравейте момичета,

Само да кажа че ние сме добре и вече сме си вкъщи. Сега ще се нагласяме една с друга. Баткото беше при брат ми за двата дена и май се върна болен дано не е нещо сериозно  newsm78.

Честито на мама Илиана  bouquet Бързо възстановяване.

Отивам да ви чета, че съм изпуснала май доста Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия