Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са тенденциите в темата?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени бременните жени преди раждането?
Какви са основните теми, които обсъждат майките след раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са тенденциите в темата?
Темата се фокусира върху раждането, новите бебета и преживяванията на майките преди, по време и след раждането. Форумът служи като платформа за споделяне на радостта от пристигането на нови членове на семейството и за предоставяне на съвети относно подготовката за раждане, грижите за бебето и самото преживяване при раждане.
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени бременните жени преди раждането?
-
Какви са основните теми, които обсъждат майките след раждането?
-
Какви са някои препоръки за грижа за бебето след раждането?
-
Какви мерки може да предприеме бременна жена, която се подготвя за цезарово сечение и изпитва силна болка преди операцията?
И даже шиенето не би ми било драма, а пребъркването. Аз не позволявам на лекар да ме преглежда за разкритие, че боли яко, как ще изтърпя десет ръце една след друга? H/I, да се жертва за нАуката и обучението
това е парадоксално. Кому е нужно, да си в болница, ако разбира се няма предпоставка за това, без лечение, без процедури, за едни кръвни изследвания и тонове 20минути, ако ще и всеки ден. Това нормално ли е според вас. Друг е въпроса, какво ще описано, че ви е правено......без коментар. Първо защо е необходимо пациента да се натоварва в болнична среда, когато не е необходимо, второ защо трябва да задържа легло необходимо за друг пациент. И в крайна сметка за това плащаме всички, а знаем пари за здравната система никога не стигат. И това е навсякъде, повсеместно по всички болници, за различни процедури, безмислен прием, както казва един професор един път да ти вземат пръстовия отпечатък, не се съмнявай, че ще източат касата до край, без да им пука....
.
Успех

не мога да преценя колко силно боли, но болката е продължителна , а не на интервали
на обяд бях на ЖК, казах на акушерката,че ме боли, но тогава беше по - леко и тя каза, че има вероятност да са контракции...нищо повече. 