Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 58 470
  • 753
# 630
Раждалите мами да дават съвет. Днес от сутринта ме боли корема ниско долу ту от едната страна, ту от другата страна. За няколко минути много силна болка, чак крака ми изтръпва, въздуха ми спира. Чувствам болка и в кръста.
Тапата не е изпаднала, нито спукани води имам. Не съм казала и на мм, че ще се паникьоса. Според вас да звъня ли на лекаря или да чакам да видя как ще се развият нещата до утре?

Не мога вече, страх ме обзема, ако боли така и по- силно как ще издържа.
Виж целия пост
# 631
Раждалите мами да дават съвет. Днес от сутринта ме боли корема ниско долу ту от едната страна, ту от другата страна. За няколко минути много силна болка, чак крака ми изтръпва, въздуха ми спира. Чувствам болка и в кръста.
Тапата не е изпаднала, нито спукани води имам. Не съм казала и на мм, че ще се паникьоса. Според вас да звъня ли на лекаря или да чакам да видя как ще се развият нещата до утре?

Не мога вече, страх ме обзема, ако боли така и по- силно как ще издържа.

Според мен отивай да те погледнат така както го описваш може и да е тръгнала работата, то не е казано че задължително трябва да са ти изтекли водите и тапата за да започне раждане. Цял ден да те боли и да не минава, а и кръста и да са силни болките може и да имаш някакво разкритие по-добре да те прегледат и ако няма нищо да се върнеш да пиеш но шпа и магнезии да те отпусне и да е фалшива тревога отколко да си започнала и да си стоиш вкъщи и да търпиш може да стане беля.
Виж целия пост
# 632
Днес отново бях на доплер - 38 г.с. и докторката ми каза, че дясната артерия на пъпната връв нещо е взела да "сдава багажа"...нарече я резистентна ли не знам, не помня. Просто чух пак поредния проблем и изключих звук и картина  Cry каза ми, че в този гестационен срок не е нищо страшно, било страшно, ако бях примерно 30 седмица. Успокоява ме, че не ме качи директно в родилна зала за операция. Ако беше страшно със сигурност щеше да го направи, нали? Явно е преценила, че ще изкара още малко докато се роди.  baby_neutral
Извинявам се ,че пак занимавам с глупости ,просто исках да си споделя и ако някой иска да каже какво мисли или да даде съвет, ако му се е случвало  Cry
Виж целия пост
# 633
Маги, не се притеснявай, то има артерия и в ляво, ще избуташ докрай с нея.
Аз пък тичах до спешното днес. Започвам 38 седмица, но не усещах бебка от 04:00 сутринта до 12:00 на обяд и хукнах. Опитах да я размърдам, като я побутвах,хапнах , пих течности и не стана. Всичко е наред, главата и е в таза и и е малко по- трудно да се движи, но докторката каза,  ако не я усещам да ходя задължително, за да се види дали има проблем. Момичета, станала съм голяма паника, направо психясвам вече. Искам да се роди и да я виждам с очите си, че е добре, да споделя отговорността с мъжа ми, защото сега разчитам само на собствените си усещания.
Виж целия пост
# 634
Маги ти още колко трябва да изкараш така? Имаш ли планирано секцио след няколко дни или ще чакаш естествено? Най-добре звънни и питай следящия те АГ, ако ще чакаш раждане може би да се следиш по-изкъсо - например тонове през 3-4 дни. Незнам дали едната артерия може да компенсира другата?  newsm78
Аз утре навършвам 38гс и също съм на доплер, но съм планирана за след 5 дни.
И аз почвам да психясвам и да се чудя дали не трябваше да го планирам за по-рано, та да не го мисля още няколко дни. Отделно вчера вечерта и през нощта имах необичайни ниско болки долу- не знам дали контракции или бебето ме натискаше. Офф.. да изкарам и тази нощ и утре доки ще каже дали да стискам още зъби или да действаме.  Crazy
Виж целия пост
# 635
Ох, голямо облекчение е, когато има проблем да е по-скоро родоразрешението ooooh!
Не че няма притеснения, но сега поне го виждам добре ли е. Плаче ако има нещо и поне мога да пробвам от какво има нужда, докато уцеля Simple Smile Засега обикновено е глад Heart Eyes
Виж целия пост
# 636
А как къпете бебетата си? Всеки ден, в корито, целите или в началото не е необходимо често къпане.
Виж целия пост
# 637
Маги ти още колко трябва да изкараш така? Имаш ли планирано секцио след няколко дни или ще чакаш естествено? Най-добре звънни и питай следящия те АГ, ако ще чакаш раждане може би да се следиш по-изкъсо - например тонове през 3-4 дни. Незнам дали едната артерия може да компенсира другата?  newsm78
Аз утре навършвам 38гс и също съм на доплер, но съм планирана за след 5 дни.
И аз почвам да психясвам и да се чудя дали не трябваше да го планирам за по-рано, та да не го мисля още няколко дни. Отделно вчера вечерта и през нощта имах необичайни ниско болки долу- не знам дали контракции или бебето ме натискаше. Офф.. да изкарам и тази нощ и утре доки ще каже дали да стискам още зъби или да действаме.  Crazy
Имам 13 дни до термин и нямам дата за секцио. Чакам си го да реши сам кога иска да излезе. На тонове ме викат пак в сряда.
Виж целия пост
# 638
Маги ако имаш и преглед другата седмица ще се види дали се чувства добре и е пораснало бебето.
Виж целия пост
# 639
А как къпете бебетата си? Всеки ден, в корито, целите или в началото не е необходимо често къпане.
Аз къпя моя син всяка вечер целия в корито - водата е 39 С , но всяко бебе обича различна топлина, ние пробвахме и по- ниска t  но ревеше и сега на 39 се наслаждава . Мисля до 40-я ден всеки ден , след това през ден ще го къпя , а лятото по- начесто Simple Smile
Виж целия пост
# 640
И ние къпем нашето момче всеки ден. Един ден с шампоан за глава и тяло, два само с вода. Обаче  само с поливане над ваната, защото пустото пъпче не е паднало. Днес чак го гледам, че виси само от едната страна, но доколкото знам като падне пак не трябва да се кисне във ваната отначало. Колко точно не знам, ще чета пак.
Виж целия пост
# 641
Във вторник сутринта ( 7 март) с планово секцио изплака Самуил, 3100, 50 см. Heart
Вече знам, че точно това е щастието. Чувството е най-личното и екстремно Simple Smile

Честито на всички родили момичета. Бъдете здрави и усмихнати. Simple Smile

Успех на всички, които още чакат. Най-дългото чакане на света.

Виж целия пост
# 642
Във вторник сутринта ( 7 март) с планово секцио изплака Самуил, 3100, 50 см. Heart
Вече знам, че точно това е щастието. Чувството е най-личното и екстремно Simple Smile

Честито на всички родили момичета. Бъдете здрави и усмихнати. Simple Smile

Успех на всички, които още чакат. Най-дългото чакане на света.
Честит син  smile3525
Виж целия пост
# 643
every me, честит Самуил!  bouquet
Момичета, чета но ще се опитам да се включа утре. Изписани сме, и посетени от педиатър. Алекс има жълтеница, аз слагам компреси на възпаленото от абоката. От анемията ме втресе като влязохме вкъщи на " ниската" температура, отне ми няколко часа да се адаптирам, в банята треперех като лист.
Ще пиша повече утре Simple Smile Бременни мами, знам какво е усещането и няма да го забравя- преди да родя плачех всеки ден, не го писах за да не натежавам на никого. Истината е, че скоро ще се гушкате със съкровищата bouquet
Виж целия пост
# 644
Май всички спят, а аз само си мисля остават ми няколко часа докато видя моето малко слънчице, много се вълнуваме с таткото. Стискайте палци, като мине операцията ще пиша със сигурност няма да ме хване сън след секциото Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия