Йоан Матев

  • 114 297
  • 984
# 75
А от правосъдието явно не са се страхували.

Ами на практика у нас хората ги е страх от полицаите, не от правосъдието.
Пък после върви вярвай, че не сме мутренска държава...
Виж целия пост
# 76
аз така и не разбрах какво е казала директорката.
Работата е там, че нищо не е казала Simple Smile
Виж целия пост
# 77
http://m.btvnovinite.bg/article/bulgaria/godina-i-polovina-vsich … i-joan-matev.html
Виж целия пост
# 78
Чудно как не са го издали съседи. Те също биха го разпознали безпроблемно. Директор на училище не може да забрани сигнал в полицията. В крайна сметка, децата имат семейства, родители... Директорът какъв фактор е тук? Но родител може да каже: абе, не се занимавай! И всичко да се потули.
Виж целия пост
# 79
За мен е абсолютно нелогично толкова много хора да знаят и никой да не го издаде. Дори в КГБ не биха могли да затворят устата на толкова много хора. Все отнякъде трябваше да изтече инфо.
Виж целия пост
# 80
Не си спомням каква информация са давали за жертвата преди 2 години, но предполагам, че са делили нещо с убиеца
Мотивът - убийство с цел да му вземе парите ми е смешен, да бяха казали, че е искал да му вземе телефона примерно...
Виж целия пост
# 81
Мотив според разследващите нямало. То вярно, че ако си разглезен и дрогиран идиот, може да извадиш нож и да убиеш случайно, от глупост.
Виж целия пост
# 82
Може и да има някаква доза истина за умишлено възпрепятстване на работата по случая. Нищо чудно някой да е разперил влиятелен чадър. Въпреки, че последните, на които ще повярвам, са жълтите парцали.
Виж целия пост
# 83
Приемам, че родителите на децата са искали да пощадят психиката им и да не се забъркват в тази лабилна възраст в нещата на големите. Вероятно са мислили, че това е работа на службите и те ще стигнат до истината, имайки предвид, че не едно, а около 100 деца са знаели(ако това е вярно). Защо точно тяхното да се забърква в кашата на престъплението?
Не си обяснявам как обаче, тези деца не са коментирали по между си и как никъде из между тях няма пукнатина в приказките им и как никой заобикалящ ги не е заподозрял, че знаят нещо.
Виж целия пост
# 84
Директорката ви е голямата грижа? Нека първо го осъдят този (ако разбира се има достатъчно доказателства, че е извършил убийството) и да влезе в затвора щото колко истории има за обратното....

За онова дете, натъпкано в куфара още нищо не са открили, нали?
Виж целия пост
# 85
Не си обяснявам как обаче, тези деца не са коментирали по между си и как никъде из между тях няма пукнатина в приказките им и как никой заобикалящ ги не е заподозрял, че знаят нещо.

Коментирали са.
Някъде из медиите четох вчера коментар под статия, че между децата се е говорело, че убиецът е разпознат и че е син на полицай. И от кое училище е убиецът. Просто родителите или не са им обърнали внимание, или са го приели просто за слух, или са решили да не се замесват...
Аз като ви разправям, че народът се страхува от полицаите, майтап ви се струва... Тях закон не ги лови, могат да правят каквото си щат и да ти стъжнят живота, ако те нарочат. И че гарван гарвану око не вади.
И на правосъдието не вярват. Направете една анкета по улиците и ще се убедите.
"Ние ги хващаме, те ги пускат" – познато ли ви е? Както и "Правосъдието ни е "Господари на ефира", а здравеопазването - "БГ-Мамма".
Виж целия пост
# 86
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2017/02/25/kak-policiiata-stignala … -na-georgi.333100

“Исках да му взема парите, но случайно го намушках с нож”

Как така искаш да вземеш парите на някого и случайно го намушкваш с нож. И колко ли си е мислел, че ще вземе от 15 годишен  newsm78
Виж целия пост
# 87
За онова дете, натъпкано в куфара още нищо не са открили, нали?
Явно не следиш новините
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/razkriha-ubieca-na-deteto-ot-kufara-1430101
Виж целия пост
# 88
При положение, че знам какво преживя моя близка, след една нощ престой в полицията, аз също не бих се занимавала.На сутринта момичето беше подписало признания за кражба на голямо количество пари. Работеше в хотел и един пиян англичанин я обвинил в кражба на крупна сума от стаята му.На другия ден изтрезнял и се сетил къде са парите. Като я питах, как така е признала, без да е виновна, ми каза-” ако бяха написали, че човек съм убила, сигурно пак щях да призная сутринта, не можеш да си представиш какво преживях през нощта.Видимо нямаше физически белези от насилие, но ми каза, че няколко човека така я притискали, унижавали, такива неща са й говорили, че сама не можела да се познае сутринта. Дори вече не е била сигурна, дали не е извършила кражбата, така са я обработвали цяла нощ.. Като я пуснаха, не искаше и да чуе да ги обвини публично, изпитавале ужас от последствията за нея...Та като знам какви хора работят в тези среди, какви методи използват, как обработват хората, как изтича информация, пребиват и убиват свидетели впоследствие, как пък няма да се набърквам...
Виж целия пост
# 89
Ама те едни полицаи  ooooh! Как може да повярват на пиян   Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия