SUPERNATURAL: From A to Z

  • 21 409
  • 740
# 270
Сещам се. Това е когато Дийн говореше животински език  Joy
Един от любимите ми епизоди. Помня, че не се разбираше с гълъбите  Joy
Виж целия пост
# 271
Беше забавен епизод. Laughing

Овчарките и аз ги харесвам много, каракачанките и сибирското хъски, това ми е топ 3.
Виж целия пост
# 272
I'm a cat person...



Скрит текст:
Cat-stiel, hah!

Виж целия пост
# 273
Умирам за котки! Heart Eyes
Виж целия пост
# 274
Обичам всичко що е пухкаво Joy .
Иначе, имам две кучета Heart Eyes .

 hahaha hahaha





Виж целия пост
# 275
 Joy Joy

И аз така, стига да е пухкаво, като цяло обичам много животните. Heart Eyes

Как ги вади тия физиономии......особено последната. hahaha Laughing
Виж целия пост
# 276
Изпипва мимиките Дженсън, в детайли.
Виж целия пост
# 277
Да, да, спор няма.
Иска ми се да видя същите на сменящата кожуха. Laughing
Виж целия пост
# 278
 Joy
Ако се случи да гледа него ли? По-скоро ще припадне - bishop .

PS. Дали ѝ горят рижите уши?
Виж целия пост
# 279
Няма начин, горят та се не трае. Joy Joy

Ще си глътне езика и ще ѝ изскочат очите, ако го види на живо, обаче искам да съм там. Whistling
Виж целия пост
# 280
 Joy И аз!

Виж целия пост
# 281
Душичка. Heart Eyes

Нея си я представям така:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 282
Обичам всичко що е пухкаво Joy .


И на Джефри брадата е пухкава Heart Eyes
Виж целия пост
# 283
Нея си я представям така
Joy
Аз, мисля, че бих си глътнала граматиката, речника, всичко hahaha .

Обичам всичко що е пухкаво Joy .
И на Джефри брадата е пухкава Heart Eyes
Само ще пипна и ще оставя и нея, и всичко останало на теб.
Виж целия пост
# 284
Ушите изгоряха бре,имайте милост  Flutter

Оле ,ако на живо ... видим ...Екълс ...леле , ще се припада  smile3544 smile3544

smile3544

ПП - И аз обожавам всичко пухкавооо ,за протокола - имам 1 голдън ретрийвър  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия