SUPERNATURAL: From A to Z

  • 21 409
  • 740
# 360
Ако помня правилно тази реплика е негова идея. И се получи страхотно.


Виж целия пост
# 361
Баш така си е. Mr. Green

Лиса дали ще изтрещи след последните снимки на Дженсън?
Виж целия пост
# 362
Ако не припадне доброволно ще пусна някоя голяяма Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Мислиш ли?

Тя само като чуе Дженсън и умира вече. hahaha

Галя я няма от известно време. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 364
Да я призовем с Джаред/Сам?
Виж целия пост
# 365
Да, добра идея.

Виж целия пост
# 366
Прекрасен.
Аз ще го раздам малко по-хард:

Виж целия пост
# 367
Не знам Импалче, в тая тема всичко ми е хард  Joy Joy
Виж целия пост
# 368
 hahaha hahaha
Виж целия пост
# 369
 Joy Ама ни е добре!
Виж целия пост
# 370
Иска ли питане?
Темата ми е в личният топ 3 от всички теми, които следя във форума.
Виж целия пост
# 371
Аз,че припадах - припадах,ама и голяяяма няма да откажа  Flutter Flutter Flutter

И аз чакам Галето ,дано призовката свърши работа  Hug
Виж целия пост
# 372
Цък, Лисо, на зайчето



 Laughing
Виж целия пост
# 373
Леле ,Мале ... какъв хубав заек  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 smile3544

Благодаря ,Импалке  Hug
Виж целия пост
# 374
 Hug Моля, пак заповядай (в смисъл ще те стрелям с Дженсън/Дийн когато поискаш Joy ).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия