Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 47 893
  • 758
# 495
Bee хептен ме хвърли в тъмницата,сега ще има да се чудя дали и мен няма да ме хванат болките.  Laughing Ще чакам и стискам,след 4дни влизам в 9 да потрае още малко. Crazy
Виж целия пост
# 496
Baby защо не идеш да те погледнат. На ехограф ще се види предполагам дали водите са намалели или не  newsm78 Пък и за твое спокойствие.

Белинда, ДА - имаме си четвърто бебе. Момиченце. Секцио по спешност. Незнам обаче дали тази мама пише тук, или само във Фейсбук.
Виж целия пост
# 497
Ами понеделник съм при АГ,за това не искам,ако има нещо да беше станало..Пък и преди съм била така,само че малко по-малко.Аз не го мисля да не предизвиквам съдбата.  Laughing Да си седи мирно!А и знам,че ако отида до болницата хем ще ме одрусат солидно,хем и ще ме приемат ей така за няма нищо.Всеки път така.Първия път на епикризата пише с прокървяване,а бях с леки контракции,които не бяха засякани,а бях отишла за друго и само споделих,сега с болки,а нямах никакви оплаквания отидох на тонове видя се скъсена шийка с 30% и ме приеха и та така,това се пише.Не знам дали да точат ЗК или има нещо. Crossing Arms
Виж целия пост
# 498
Здравейте мами ! Първо честито на родилите вече .
 Така...аз имам въпрос . 36 г.с. + 3 дни съм ,първо да кажа. От вчера ми е едно отпаднало и ми се спи ,течението ми се засили доста и ходя мн по-често до тоалетната. Дали се дължи на гадното време или организма ми вече тотално се измори . А и да не забравя и аз слагам някакви билкови глобули ...  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 499
Ами понеделник съм при АГ,за това не искам,ако има нещо да беше станало..Пък и преди съм била така,само че малко по-малко.Аз не го мисля да не предизвиквам съдбата.  Laughing Да си седи мирно!А и знам,че ако отида до болницата хем ще ме одрусат солидно,хем и ще ме приемат ей така за няма нищо.Всеки път така.Първия път на епикризата пише с прокървяване,а бях с леки контракции,които не бяха засякани,а бях отишла за друго и само споделих,сега с болки,а нямах никакви оплаквания отидох на тонове видя се скъсена шийка с 30% и ме приеха и та така,това се пише.Не знам дали да точат ЗК или има нещо. Crossing Arms

Ахааааа. Не е изключено да точат пари. Тогава стискам палци до понеделник да няма непредвидени изненади, а тогава ще чакаме новини, да кажеш какво е положението.
Виж целия пост
# 500
Бейби, това което аз научих за водите е, че те нямат същия мирис като урината. По аптеките имало някакви тестове, които можели да се направят вкъщи при съмнение. Така правели и в болниците, взимали проби от бельото. Може би не са били води, а течението, за което споменаваш, ако си се потила през нощта също.
Ама тия нашите бебета за къде така са се разбързали да излизат?! Поне да седят на топло докато  официално пролетта дойде.
Белинда, тоя аптекарски пазар с козметиката за бебо ли е или само за болницата нещата, които трябват?
Виж целия пост
# 501
Белинда и аз да питам аптекарския паза с козметика ли е 200, че и на мен той само ми остана, мислех че с по малко ще мина  Thinking та се замислих какво трябВа. Аз се сещам само за крем против подсичане,спирт за пъпче, капки за колики и вече дреболии за къпане. newsm78 . Да помоля за по подробен списък, че аз май ще се окаже, че не знам какво да купя   Blush
Виж целия пост
# 502
Да помоля за по подробен списък, че аз май ще се окаже, че не знам какво да купя   Blush

Аз като начало ще взема само нещо против колики, мляко за тяло, душ гелче (но смятам да ползвам този с който къпя каката, така че ще си спестя едни 40 лева) и спирт за пъпчето.
Виж целия пост
# 503
Марти,Честит рожден ден! bouquet
Честито ни и четвърто бебче  Heart Eyes
И аз да помоля за списък и марка да препоръчате  Blush а капките за колики Колийф хубави ли са?
Виж целия пост
# 504
Меченка, за козметика съм се насочила към Тьопфер, още не съм взела де, но тия дни ще го свърша и това. Много мами ще ползват и Мустела.
Виж целия пост
# 505
Белинда и аз да питам аптекарския паза с козметика ли е 200, че и на мен той само ми остана, мислех че с по малко ще мина  Thinking та се замислих какво трябВа. Аз се сещам само за крем против подсичане,спирт за пъпче, капки за колики и вече дреболии за къпане. newsm78 . Да помоля за по подробен списък, че аз май ще се окаже, че не знам какво да купя   Blush
В Селена при изписване дават списък
Виж целия пост
# 506
Да кажа за Тьопфер, че в Германия са много по-евтини ако има кой да ви ги донесе. Аз в моя списък съм писала много простотии и презапсяване, чудя се нужно ли е?!?
Виж целия пост
# 507
А откъде взимате капките против колики? Все чета, че от чужбина се запасяват хората чрез близки, но ние имаме възможност само от Германия на ММ брат му да донесе нещо.
Виж целия пост
# 508
Аз мисля за сега от аптеката да взема спирт за пъпчето и капки за колики, с каката ползвах Колийф.Не знам дали от тях, но колики нямахме.Като цяло съм ползвала само 1-2 шишенца,че давах рядко.Душ гелче и крем за тяло имам,ще ползваме на каката/Биодерма и Ла рош/.Кремче за подсичане имам на Мустела,но бях доволна и от един забъркан в аптека.Беше подсечена веднъж и само с него се оправи.Беше и супер евтин,нещо от сорта на 3 лв.Ако някоя мама от Варна се интересува,ще кажа от коя аптека съм го купувала.
Виж целия пост
# 509
Марти,  bouquet честит рожден ден! попразнувай си, че после няма да ти е до това сигурно Wink

аз официално утре влизам в 9ия месец и само се надявам да се задържи поне до края на март, че всяко ставане ми е мъка, ако може само да лежа - най ще ми е добре.
малчо вдигна температура днеска, както беше наред...сега и него ще го мисля...дано да е било нещо еднократно след операцията и да няма връзка с излизането ни днес за около час Praynig

доникъде съм с дрехи и козметики. ще проверя какви промоции има по аптеките, но ми се ще нещо не много скъпо да е. ама май пак А-дерма ще си взема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия