Ин витро в Истанбул - тема 21

  • 125 014
  • 738
# 390
Герда, няма какво да се чудиш. Според мен лекарите в Турция са на светлинни години от тези тук в БГ. Сигурна съм, че там има какво да направят във вашия случай. Така че не се колбайте ами стягайте отново куфарите и тръгвайте. Mr. Green
Виж целия пост
# 391
В момента не съм в състояние  да взимам решения.

Отчаяна съм до крайност - нямам доверие на лекарите.

Изтощена съм  емоционално ,физически, сякаш се уча да живея, да дишам, да ходя отново.

Ще следя случая на стеличка и ще изчакам да отмине драмата при мен.

Намериха се хора да ми кажат, че си убивам бебетата, та и от това трябва да се съвзема.
Трябва да мине малко време.
Виж целия пост
# 392
Аз не мога да си обясня що за човек трябва да си да говориш по този начин...Повече от потресена съм.Герда  много съжалявам за загубата ти в този момент всички думи са излишни....
Виж целия пост
# 393
Ми, трябва да спра да забременявам естествено, за това ми казват, че си убивам бебетата, но се отчайвам, че трябва да наливам огромни средсттва без никаква сигурност за успех.

 То, преди и да забременея не можех. Но стига съм спамила темата с моите драми.


Виж целия пост
# 394
Борбата за най-скъпото е много голяма  рано или късно всички ще се преборим.
Виж целия пост
# 395
Здравейте момичета:) До сега само ви чета, но сега ви пиша за да вдъхна малко кураж на момичетата който са се запътили към Истанбул. След три неуспешни опита в България реших , че ще си пробвам късмета в Турция. В началото на декември месец 2016 година направих стимулация която не я усетих , последва ПИД на 5 бластоциста от който 2 останаха здрави. На 14 март ми беше трансфера . На 23 март ми беше теста и е положителен. Дай боже всичко да е наред. Вярвайте момичета и мечтата ви ще се сбъдне. Успех ви желая на всички Simple Smile
Честито Tery, много се радвам за успеха ти, дай Боже всичко да е наред до край! Wink
Въпросът ми е: в коя клиника прави опит?
Виж целия пост
# 396
Здравейте момичета:) До сега само ви чета, но сега ви пиша за да вдъхна малко кураж на момичетата който са се запътили към Истанбул. След три неуспешни опита в България реших , че ще си пробвам късмета в Турция. В началото на декември месец 2016 година направих стимулация която не я усетих , последва ПИД на 5 бластоциста от който 2 останаха здрави. На 14 март ми беше трансфера . На 23 март ми беше теста и е положителен. Дай боже всичко да е наред. Вярвайте момичета и мечтата ви ще се сбъдне. Успех ви желая на всички Simple Smile
[/quote]
Честито Tery, много се радвам за успеха ти, дай Боже всичко да е наред до край! Wink
Въпросът ми е: в коя клиника прави опит?
Благодаря:) В Мемориал. Дай боже всичко да е наред и успех на всички момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Момичета някой знае ли в София дали се продава кринон гел в някоя аптека?

В Бургас го продават във всички големи аптеки. Друг е въпроса че е повече от два пъти по скъп от Турция.
Виж целия пост
# 398
Аз да ви докладвам. Вчера ми излязоха резултатите от генетичния тест и нещата сякаш не са много наред.
Алелна специфичност на PAI - 1 4G/5G   Хетерозигот
мутация MTHFR A1298C   Хетерозигот   
мутация-MTHFR C677T   Хетерозигот
Мутация в ген за Фактор V Leiden   Хетерозигот   
Утре съм на преглед при др. Сигридов по препоръка на много хора и ще чуя неговото мнение, какво смята да ме прави ooooh! и да измерим пулса за да го пратя на Севда.
Виж целия пост
# 399
Викче и аз съм хетеро на фактор 5 и съм на Клексан, а при теб има проблем и в пай.
 Ти на фракси ли беше?
Има тема за Тромбофилия, и за Фраксипарин, Клексан и АП.
Виж целия пост
# 400
Тери, и от мен един глас за др. Сигридов!
Алдита, този път ще успееш, сигурна съм  Hug
Виж целия пост
# 401
Герда, събирай сили колкото ти е необходимо, но ти така или иначе беше се насочила към Мемориал и дори до колкото си спомням бяхте почнали някаква подготовка там миналата година, която така или иначе не използвахте заради миналогодишното ти естствено забременяване.
Нали знаеш, че всеки случай е индивидуален и това ако Стеличка успее, не означава директно, че ти ще успееш или обратното, ако тя не успее, че ти няма да имаш успех. Всичко е много относително. Така че не обръщай внимание на хората кой какво говори, защото нито са ти, нито имат каквото и да е било право да те съдят. Heart Eyes
Виж целия пост
# 402
Момичета, имате ли информация каква е ситуацията по границата?
Чака ли се много, има ли трафик?
Виж целия пост
# 403
Здравей Герда и от мен горе главата и напред какво правиш бе мила какво е това твое отчаяние къде е силната Герда която даваше кураж на всички бъди силна давай напред ще се случат нещата повярвай а по отношение кой какво ти казва хич да не ти пука хорските усти нямат затваряне господ ще ги накаже разбирам те напълно какво ти е ти си силна давай напред мила
Виж целия пост
# 404
Герда, не унивай! Бъди силна както винаги Hug ! Ние всички сме с теб и ти пожелаваме скоро да сбъднеш мечтата си и да бъдеш със здраво бебче на ръце! Praynig

На Клексан и Аспирин протект съм.

Тери, честито, дано всичко да е наред до края и да гушнеш здраво бебче!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия