По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 120
И на мен ми беше много приятно, трябва да повторим и следващия път ще се измъкна за по-дълго  Wink
Виж целия пост
# 121
Следващия път дано и аз успея да дойда  baby_neutral
Виж целия пост
# 122
Ай сега постнете и снимки на маса, иначе не вярваме! Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Cristi, бяхме много погълнати от сладки приказки, че да стигнем до снимки.  Mr. Green
Виж целия пост
# 124
И аз тъкмо за снимки щях да питам  Joy
Другия път дано успея и аз да дойда Wink
Виж целия пост
# 125
Мислех си аз да предложа...ама се залисах Grinning
Виж целия пост
# 126
Здравейте, моля ви да ми препоръчате добър специалист, при който да си направя фоликуметрия в Плевен  Hug
Нещо се случва с овулацията ми и искам да разбера какво е то.
Виж целия пост
# 127
Момичета, мина хорионбиопсията.
Този път нищо не усетих. Плацентата беше много хубава.
Пуснах 2 бързи теста, и един пълен, оставих си няколко бели кончета от плацентата, ако се наложи нов начин на изследване.
 След 4-5 дни първите резултати.
Докторката казва,че залага на момиченце.Ама то голям акробат - застава на глава и с краката прави ножица.
Виж целия пост
# 128
Много се радвам, че всичко е минало добре. Кога се очакват резултатите? Стискам силно палци и вярвам, че няма нищо притеснително!   Heart Eyes
Виж целия пост
# 129
Герда,браво Peace
Виж целия пост
# 130
Браво, Герда!
Виж целия пост
# 131
Герда,много се радвам за теб.Малката принцеска ще е добре и много радост ще ти носи. Heart Eyes
Виж целия пост
# 132
Буена, днес нямаше ли да правиш хистероскопия ?
Надявам се всичко да е минало нормално и да си добре  Hug
Виж целия пост
# 133
Буена, днес нямаше ли да правиш хистероскопия ?
Надявам се всичко да е минало нормално и да си добре  Hug
Жанче, много мило, че помниш Hug Тъкмо влизам да се похваля, че всичко мина благополучно.Бях със спинална упойка и гледах през цялото време, показаха ми полипа, беше голям и плосък по дължината на задната стена, изчистиха го , огледаха и надраскаха лигавицата в случай, че другия месец правим опит и ми дадоха запис.Вече съм си вкъщи и съм много щастлива, че и това препятствие мина, дано е последното Praynig
Герда, стискам палци Praynig
Виж целия пост
# 134
Тъкмо влизам да се похваля, че всичко мина благополучно.
Браво, много се радвам ! Сега по пътя на успеха към заветната цел !  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия