По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 45
Ще я направим, за да  е удобна и за Тара, само определи часа който ти е удобен.

Центъра или Хепитата, където може да се паркира спокойно.
За сега сме Мистик, аз, Жана, Реджина, Тара.

Да попитаме Ема иска ли., и Данито изяви желание, Дриймсчето , ако иска и който друг желае също да заповяда.

Ако съм в Пловдив, надявам се няма да има проблем и аз да се включа  Embarassed Simple Smile
Виж целия пост
# 46
Ще се радваме, да се съберат повече хора! Добре си дошла и всеки друг.
Виж целия пост
# 47
Varki, точно щях да те добавям в списъка.  Wink
Краси и Теди дали знаят?
Аз нямам никакви претенции за място, само да успея да дойда.
Виж целия пост
# 48
Да им пишем в темата за Селена, но доколкото знам и двете не са от града и пътуват, та не знам дали ще имат възможност.
Иначе едно момиче от там може би ще дойде - crowned, наскоро се включи в темата.
Виж целия пост
# 49
Момичета, хубава група сте заформили. Ако успея, ще се включа и аз. Поне няма синя зона в неделя, но пак е лудница по центъра.
Виж целия пост
# 50
Благодаря за темата! Да е на късмет на всички!
Виж целия пост
# 51
Момичета пускайте палците и този опит приключи с отрицателен резултат
Виж целия пост
# 52
Ааааааа, Нандин.... това не ми харесва.... Cry сигурна бях, да му се незнае..... Cry Cry Cry
Тара, Нандин, Жана, сигурна съм че сте на финалната права, сигурна съм също така, че съвсем скоро ще развявате кореми напред-назад. Вярвам го силно и ви го желая от цялото си сърце.
Момичета, горе главата - не искам да знам какво ви е коствала загубата, но ще станете мами на прекрасни бебета. Hug
Виж целия пост
# 53
Nandin Много съжалявам Sad
Виж целия пост
# 54
Нандин,съжалявам!
Виж целия пост
# 55
За неделя Хепито на Колодрума как ви се струва?
На първия етаж има големи сепарета.
Виж целия пост
# 56
Nandin, съжелявам! Имаш ли представа или някакво предположение на какво се дължи неуспеха? ЗЕТ ли беше?
Виж целия пост
# 57
Нандинче, съжалявам
знам какво е, но те уверявам че когато нещата се оправят лошото се забравя Peace
Виж целия пост
# 58
Дънди  Hug Heart Eyes
И аз знам, че така ще стане, сигурна съм ! Просто е въпрос на време ! При теб също  Hug
Нандин, да те гушна и тук  Hug
Виж целия пост
# 59
Ох, неее, как с треоет влязох Cry Много съжалявам, Нандинка, не знам какво да кажа Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия