По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 495

Ели, на 3ти ден се пускат! На 4-5 вече не е показателно Peace LH, Estradiol, FSH, Progesteron.

Благодаря ти, все пак утре сутрин хващам "последния влак" така да се каже и ще ги пусна.
Виж целия пост
# 496
Момичета, как се казваха тия инжекции прогестерон депо, турските? Може ли някой да ми напише името и милиграмите, благодаря!
Виж целия пост
# 497
Момичета, как се казваха тия инжекции прогестерон депо, турските? Може ли някой да ми напише името и милиграмите, благодаря!
Proluton depot - 250 mg/ 500 mg.
Буена, използват се като добавка към утрогестан / кринон, има ги от 250 и от 500 мг, аз ако ги ползвам отново, бих взела от 250 мг и бих ги слагала 2 пъти седмично.
Аз не успях при използването на 500 мг, но пък Пънче успя с тях, в Турция ползват 500 мг.
Виж целия пост
# 498
Момичета, как се казваха тия инжекции прогестерон депо, турските? Може ли някой да ми напише името и милиграмите, благодаря!
Proluton depot - 250 mg/ 500 mg.
Буена, използват се като добавка към утрогестан / кринон, има ги от 250 и от 500 мг, аз ако ги ползвам отново, бих взела от 250 мг и бих ги слагала 2 пъти седмично.
Аз не успях при използването на 500 мг, но пък Пънче успя с тях, в Турция ползват 500 мг.
Много ти благодаря, Тара, питам за една приятелка, че е на зор Hug И аз така знам, че се ползват като допълнение към стандартните утрогестан/ Кринон,  а не като пълен заместител, ма исках да съм сигурна.
Виж целия пост
# 499
А ако доктора ми казва че по 1 кринон на ден ми е достатъчно пък аз имам съмнения че неусвоявам  добре прогестерона как мога да го установя със сигурност и на своя глава ли да си го бия пролутона и каква доза?
Виж целия пост
# 500
Алдита, може да пуснеш едно изследване за прогестерона, не е толкова скъпо. Сама на своя глава не бих си била инжекции.
Ако все още си в Надежда даже може да се консултираш с доктора.
Виж целия пост
# 501
Алдита, ако си все още в Надежда, говори с докторите на визитация. Ще го пуснат и директно ще обсъдите резултата. Използвай момента, че си в добри ръце и никакви самоназначения и терапии!
Виж целия пост
# 502
Благодаря момичета!
Още утре ще ги попитам.То интернист и кардеолог ще идват да ме преглеждат.Дано всичко е о.к
Виж целия пост
# 503
Алдита,

Някои жени пият Утрогестан през устата - и отделно вагинално.
Виж целия пост
# 504
Maya Bee Simple Smileаз го пия утрогестана в момента,при кървене винаги така.И на инжекции прогестан когато имам,през другото време съм на кринон.Това,което ме притеснява е дали  го усвоявам добре прогестерона ,нали имам мутация PAI и неусвоявам фолиева и вит В12 та си мислех сигурно и прогестерон не усвоявам добре и утре ще пусна да видя какво е нивото.
Виж целия пост
# 505
Алдита, аз също не усвоявам фолиева и вит в12, но нямах никакви проблеми с прогестерона. Нямат връзка. Пусни го за твое успокоение, а когато те изпишат или още сега, пусни и в12.
Виж целия пост
# 506
Как се установява дали усвояваш фолиева и вит. Б?
Виж целия пост
# 507
С генетичните за тромбофилия имах и този показател. Пусках ги в Геника, някакъв готов пакет беше, но не си спомням дали беше основния или изрично включваше и тези показатели...  ще разровя архивите newsm78

Едит: правила съм пълния пакет за 320лв, който включва основния + ACE + F13 + MTHFR (c.1298A>C) + MTRR
Виж целия пост
# 508
Благодаря, Клиърче!
Виж целия пост
# 509
Здравейте! Аз съм с диагноза Поликистозни яйчници. Многократно са ми правени хормонални изследвания и съм се наслушала на неща от сорта на "Ще забременееш трудно" и т.н.  Към момента не правим сериозни опити,  но ако стане - Добре дошло. Приемам Инофолик сашета, тъй като подобряват яйчниковата функция. Всички ще се сдобием с това, за което мечтаем! Само се иска търпение! Успех на всички бъдещи и настоящи мами!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия