По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 615
Уф, аз и ЦС и биопсия и трансфер съм правила без МБ. Дано вътре е чисто, и да е добре бебчо!  Praynig
Аз знам че преди трансвер по закон мб не трябва да е постара от месец
Виж целия пост
# 616
Мая, хич не се водят мизерни болници, говоря за ин витро центрове...

И аз същото казах - инвитро центровете не са болници ! Чети и следващите изречения.
Виж целия пост
# 617
Момичета, дайте съвет как да се справя с подутини, синини и болка в следствие на "невероятните" ми умения по биене на Фраксипарин.  Joy
Коремът ми, за една седмица, пак е син, а сутринта даже и подутина съм си направила, която боли като я докосна.
Някакви комреси, нещо, идеи?  newsm78 Hug
Виж целия пост
# 618
Момичета, дайте съвет как да се справя с подутини, синини и болка в следствие на "невероятните" ми умения по биене на Фраксипарин.  Joy
Коремът ми, за една седмица, пак е син, а сутринта даже и подутина съм си направила, която боли като я докосна.
Някакви комреси, нещо, идеи?  newsm78 Hug
Компреси с риванол, чудодейни са  Wink
Виж целия пост
# 619
Rigina, знам че не трябва да се пипат и търкат, защото става по-зле. Бучка лед дали няма да облекчи, но пък върху корема... пробвай другия път на най-мекото на ръката от долу (което първо увисва), там се образуват най-малко синини. Когато го биех само там не се появяваха, една акушерка от Щерев ме "светна"!
Виж целия пост
# 620
Благодаря, момичета!  bouquet

Таричка, ще пробвам с риванол утре, да успокоя положението.
Клиърче, добра идея е да сменя мястото, защото ми се струва, че вече съм травмирала областта на корема с времето.
Виж целия пост
# 621
Rigina може и вътрешната страна на бедрата, там също не боли.
Виж целия пост
# 622
Rigina, знам че не трябва да се пипат и търкат, защото става по-зле. Бучка лед дали няма да облекчи, но пък върху корема... пробвай другия път на най-мекото на ръката от долу (което първо увисва), там се образуват най-малко синини. Когато го биех само там не се появяваха, една акушерка от Щерев ме "светна"!

 Peace

Цяла бременност бих в ръцете и никакъв проблем не съм имала.
Виж целия пост
# 623
Мая, хич не се водят мизерни болници, говоря за ин витро центрове...

И аз същото казах - инвитро центровете не са болници ! Чети и следващите изречения.
Казах, че съм се заразила в ин витро центрове, което говори, че и там стерилността не е на ниво.
Виж целия пост
# 624
Уф, аз и ЦС и биопсия и трансфер съм правила без МБ. Дано вътре е чисто, и да е добре бебчо!  Praynig
Аз знам че преди трансвер по закон мб не трябва да е постара от месец
Нито веднъж не съм имала МБ преди трансфер! Никой не ми е назначавал, а и аз не съм знаела, че трябва!
Виж целия пост
# 625
Нали в наредбата пише, че МБ, цитонамазка и серология са задължителни при АРТ процедури. Интересно как излиза, че определени клиники заобикалят наредбата.
Виж целия пост
# 626
аз съм си мислила че прилагат фалшиви...При първото инвитро така и  не ми направиха и тогава реших, че си имат уговорка с някой лаборатория, защото в досието трябва да има.  Но то беше пародия.
Виж целия пост
# 627
Цитонамазка никъде не са ми искали - а съм била в три от най-добрите и известни клиники. В едната искаха микробиология на двамата при всеки опит, което ми скъсваше нервите, иначе и в трите искаха серология. Гледала съм наредбата и там си я има серологията, друг е въпросът с каква валидност е, но за микробиология пишеше само при донорски процедури (т.е. с донорски материал), доколкото помня.
Виж целия пост
# 628
На мен ми искаха МБ и цитонамазка.При втория опит ми взеха само МБ,защото цитото въжало 6 месеца а микробиологията само 1.Повторихме и изследванията за спин,хепатит,сифилис и др. защото валидността била 3 месеца преди процедура,а беше минало повечко време.Резултатите взех от лабораторията,с която имаха договор за да са подпис и печат и ги занесох в клиниката.
Виж целия пост
# 629
При мен беше абсолютно като при Стефи, с единствената разлика, че всичко си пусках в лабораторията на самата клиника.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия