Кауфланд - тема 20

  • 107 748
  • 727
# 270
Освен ориз Баланс и ленено масло - друго не харесах.
В нашите пощенски кутии беше пълно с вестници, но малки брошури нямаме newsm78
Виж целия пост
# 271
Малките не ти и трябват, нищо не си изтървала.  Peace
Виж целия пост
# 272
При нас имаше и вестници,и брошури.Аз си харесах крушите и ябълките.Друго не съм.
Виж целия пост
# 273
Лъки, винцето хубаво ли е?
На Преслав шардоне пийвам, добре е. Не е като калифорнийското, но е хубаво нашенско винце за 5 лв.
Мисля да пробвам Квантум, бяло.
Розета в България не купувам, не можем да ги правим...на бодисано бяло ми бие.
Сезона на червените мина, така че ще заредя с бяло. newsm24
Виж целия пост
# 274
Един въпрос към притежателките на тавите и тенджерите на Звездев с каменното покритие. Драскат ли се, трябва ли да ги пазя и да бъркам само с дървени бъркалки? newsm78
Виж целия пост
# 275
Един въпрос към притежателките на тавите и тенджерите на Звездев с каменното покритие. Драскат ли се, трябва ли да ги пазя и да бъркам само с дървени бъркалки? newsm78
И аз се замислям за покупка и ще съм благодарна, ако някой сподели мнение  Peace
Виж целия пост
# 276
Лъки, благодаря.
Тези тави и аз ще ги погледна, въпреки че не ми трябват, но ако ми хареса ще взема.
Виж целия пост
# 277
И при нас няма малка брошурка.
Ще се взима Дав.
Някой пробвал ли е кафето на зърна, което е на промоция?
Виж целия пост
# 278
Здравейте,някой да е купил от акумулаторната метла? Дали става за нещо? Мога ли да я върна,ако не ми хареса? Знаете ли вечер  колко часа  намалят зеленчуците?
Виж целия пост
# 279
От машинката за подстригване My Dоmo накой да сподели впечатления?
Виж целия пост
# 280
Знаете ли вечер  колко часа  намалят зеленчуците?


Някъде след 19.30ч. докъм 20.30ч. започват драстичните намаления. В отдела за плодове и зеленчуци се изчистват всички по-деликатни продукти, които не търпят съхранение за дни - свежите листни подправки, пресен лук/чесън, марули всякакви, пресни гъби, ягоди. В някои дни може да се улучи и авокадо, моркови, сини сливи, череши и други такива, които може да загният, ако са наранени от ровенето на клиентите през деня.

На витрината се намалят всички нарязани и непродадени филета, саламчета и прочие. Също така и мариновани меса.

От пекарната към 21ч. се намаля всичко изпечено и непродадено.

В отдела с млечни продукти се разпродават на 80% всички останали артикули с червен етикет, които не могат да останат за следващия ден. Говоря за червеният етикет, който се залепя на самия продукт, а не такъв, който е за промоция и стои на регала, където е заредена стоката.

Драстични намаления вечер има и в отдела с колбаси и вън, на щанда с кебапчета, кюфтета и пържоли на скара.

Има си клиенти, които отиват към 19ч в магазина и си стоят до 21-21.30ч., чакайки точно тези намаления.
Така успяват да си купят хляб, баници, филе, зеленчуци, мляко и др. за по 99-49-29-19-9 ст.
Виж целия пост
# 281
Е, няма как да не се похваля! Laughing От месеци, да не е и повече, не съм виждала брошура на Кауфланд във входа, тая сутрин се прибирам от разходка с кучето и вътре изсипани цяла камара/ ама това буквално/ брошури, и от големия, и от малкия формат. Сигурно минути съм гледала опулена, преди да си взема по една за вкъщи. Помислих си, че съседите, дето преди, когато ни носеха, ги прибираха, сега ще са особено доволни. Simple Smile С удоволствие си ги разгледах, не че нещо много ме впечатли, пъстървичката ще видя, ако ми хареса и си помислих, че още не съм пробвала Exquisit-ите им, добри ли са? Все ги подминавам.

Виж целия пост
# 282
и си помислих, че още не съм пробвала Exquisit-ите им, добри ли са? Все ги подминавам.

Ние сме пробвали пастата с чили и див чесън, хареса ни. Даже сега пак ще купя.
Виж целия пост
# 283
Един въпрос към притежателките на тавите и тенджерите на Звездев с каменното покритие. Драскат ли се, трябва ли да ги пазя и да бъркам само с дървени бъркалки? newsm78
Два-три пъти съм пекла баница в тавата. Рязала съм с я ножа - няма надраскано, за сега.
Виж целия пост
# 284
и си помислих, че още не съм пробвала Exquisit-ите им, добри ли са? Все ги подминавам.

Ние сме пробвали пастата с чили и див чесън, хареса ни. Даже сега пак ще купя.

Благодаря, ще ги поразгледам тоя път по-внимателно и ще взема да купя нещо за проба. bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия