Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 35 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 86 218
  • 736
# 705
Аз си купих бюти блендер, обаче мирише ужасно гадно. Прах го няколко пъти- същата работа. Whistling После като някаква луда душих и други по козметичните магазини, ами всичките ми смърдят кофти. Close  LaughingИначе ми хареса как нанася наистина- равномерно и не напластява. Peace
Виж целия пост
# 706
Остави го да се откисне ден-два в сапунена вода. И един мой така миришеше и след тази порцедура се оправи.  Peace
Виж целия пост
# 707
Остави го да се откисне ден-два в сапунена вода. И един мой така миришеше и след тази порцедура се оправи.  Peace
Така и направих, но само за няколко часа Peace Пак ще го кисна Laughing
Виж целия пост
# 708
Аз съм доволна от този на ебелин ,не миришеше.
Виж целия пост
# 709
Аз използвам едни четириъгълни гъбки. Четири са около 2-3 лв. Не ги заменям за нищо  Laughing
Виж целия пост
# 710
И аз съм с гъбките ,но ми се ще да пробвам и с четка .
Виж целия пост
# 711
Моят блендер е от Джъмбо за 2.50 и нито мирише, нито е мръднал.
Виж целия пост
# 712
Доволна съм от бюти блендъра на Ейвън, ползвам вече няколко техни гъбки и ми харесват много.

Някой знае ли в кое Лили във Варна продават Аура? Това в Мол Варна не ги предлага, нито на Владислав, а преди ги имаше.
Виж целия пост
# 713
Гранд Мол?
Виж целия пост
# 714
Не, тама има ДМ, Лили е във Варна мол.
Виж целия пост
# 715
Щендер с Аура има в ЛИЛИ до Фестивалния комплекс/входа на Морската г-на, в Лили на бул.Владислав - на 2  минути над Централна поща и Рощок, в Лили на Чаталджа, в Елитис- големия - Западна промишлена зона, над Икеа, единствено няма в Мол Варна.
Виж целия пост
# 716
Нещо не можах да се разбера с тоя бюти блендер /Ебелин/. Thinking Пипкава работа и най дразнещото ми е, че имам чувството, че фдт остава наплескан отгоре някак не ми се слива с кожата Rolling Eyes, а и тия стотина тупканияяяя....
С четка пък, ми е много удобно, лесно, бързо....абе чудно...Обаче! Понеже се гримирам сутрин в 6ч на лампа и всичко е идеално, през деня като се видя в огледалото...майко мила Shocked, все едно имам 5 пласта фдт, отвратителна гледка, трия, мия и нанасям, ама тоя път с ръка - най-добрата ми приятелка. Laughing При мен най-естествено стои фдт нанесен с пръсти и накрая малко блендвам с триъгълните гъбки, няма тъмно, няма светло, все е добре.
Виж целия пост
# 717
Нещо не можах да се разбера с тоя бюти блендер /Ебелин/. Thinking Пипкава работа и най дразнещото ми е, че имам чувството, че фдт остава наплескан отгоре някак не ми се слива с кожата Rolling Eyes, а и тия стотина тупканияяяя....
С четка пък, ми е много удобно, лесно, бързо....абе чудно...Обаче! Понеже се гримирам сутрин в 6ч на лампа и всичко е идеално, през деня като се видя в огледалото...майко мила Shocked, все едно имам 5 пласта фдт, отвратителна гледка, трия, мия и нанасям, ама тоя път с ръка - най-добрата ми приятелка. Laughing При мен най-естествено стои фдт нанесен с пръсти и накрая малко блендвам с триъгълните гъбки, няма тъмно, няма светло, все е добре.

И аз най-харесвам как стои, когато е нанесен с пръсти, затова и по-рядко ползвам блендер, четка основно през зимата, макар да казват, че е желателно да се избягва, особено на суха кожа.

Камея, благодаря  Hug Странно, но преди виждах Аура в Лили на бул. Владислав, от известно време не го виждам щендера  newsm78 Може да са го скътали някъде, ще проверя пак.
Виж целия пост
# 718
Как успявате с пръсти да постигнете равномерен завършек? Аз все се оказвам на петна. Гледам да ползвам повече четки по този повод, но и с тях не се получава всеки път. Имам и плоска за ФДТ, имам и от другия вид. 

Искам да споделя разочарованието си от гел лаковете Кейт на Римел. Цветът, който имам е разкошен, и затова го мъча още, но се сгъсти много бързо. Ще го прецакам ли, ако му сложа разредител?
Виж целия пост
# 719
не, разредителят нали е точно за това - спасяване на сгъстени лакове  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия