Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 35 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 86 218
  • 736
# 75
А аз въобще не съм доволна от него! Най- неправилно похарчените 20лв
Виж целия пост
# 76
Събирам предложения за гел-скраб за лице или ексфолиант за нормална към смесена кожа.Изразходвах си този на Билка с хиалуронова киселина и търся нещо друго.
Благодаря!
Виж целия пост
# 77
И аз  Mr. Green аз лично съм намирала и в Лили попадения на смешни цени - последното ми беше един тъмнозелен каял на Мейбълин за колосалната цена от 2 лв. Беше запечатан и си личеше, че не е бил пробван.
Момичета, аз ли нещо си въобразявам или измивният крем на Балея, който е за суха и чувствителна кожа, след изплакване ми оставя някакъв мазен филм, все едно изобщо не съм се измила? Става дума за този:
https://www.dm.de/balea-sanfte-waschcreme-p4010355082190.html
Точно от този крем и аз изобщо не съм доволна. Не сваля грима, а само го размазва и отделно после стои мазно  Crossing Arms Ползвам вече няколко тубички от синия, той ми ОК http://nailpolishayaska.blogspot.bg/2014/07/balea.html
Виж целия пост
# 78
Тайга, благодаря  Hug Ще погледна този розов тоник на Лореал, вече сериозно съм заинтригувана, след като така го хвалиш  Heart Eyes

Хидратираща маска аз бих ти препоръчала на Апивита, дозичките. Разкошни са маските. Любимата ми е с мед, с нар и с морска лавандула.
Също хубава маска е Йогурт маската на Йогурт оф България.
Виж целия пост
# 79
Събирам предложения за гел-скраб за лице или ексфолиант за нормална към смесена кожа.Изразходвах си този на Билка с хиалуронова киселина и търся нещо друго.
Благодаря!
На Билка на мен много ми хареса въпросният гел.Аз ползвам Елея,Балея и тоалетни трици,които са като крем,хем почистват,хем ексфолират,най-различни видове са
Виж целия пост
# 80
До момичетата от Бургас!
Кой от двата ДМ-а са най-добре заредени? На МОЛ Плаза или на Тройката?
Нямам много свободно време да обикалям,да знам къде да отида направо.
Надявам се скоро да отворят и в Галерията,че ми е най-близо,ама на дали,само така си мечтая  Mr. Green
В този на Тройката има марки , които ги няма - например няма Катрис. Но пък Лили е наблизо, така че там има, ако нещо точно на тази марка търсиш. Май и Голдън роуз нямаше в центъра.
Виж целия пост
# 81
   Може ли да ми обясните как използвате това масло?
Скрит текст:

Мисля, че това масло е за лице. Нанася се както всички масла за лице: след почистване (измиване) на кожата. Може с пръсти. Върху влажна кожа е най-добре. Peace
Виж целия пост
# 82
...все едно съм изяла някой...
Joy
Молив за контур слагаш ли?
Не слагам, но днес си взех един за проба. Ще кажа как е
Виж целия пост
# 83
...Хидратираща маска аз бих ти препоръчала на Апивита, дозичките. Разкошни са маските. Любимата ми е с мед, с нар и с морска лавандула....
А откъде се купуват тези маски? Grinning


BBeLLa, в предишната тема имаше линк към блог публикация точно за това масло. Можеш да я потърсиш. Не беше лошо написана.
Виж целия пост
# 84
До момичетата от Бургас!
Кой от двата ДМ-а са най-добре заредени? На МОЛ Плаза или на Тройката?
Нямам много свободно време да обикалям,да знам къде да отида направо.
Надявам се скоро да отворят и в Галерията,че ми е най-близо,ама на дали,само така си мечтая  Mr. Green
В този на Тройката има марки , които ги няма - например няма Катрис. Но пък Лили е наблизо, така че там има, ако нещо точно на тази марка търсиш. Май и Голдън роуз нямаше в центъра.
И в МОЛ Плаза няма Голдън Роуз.Може би не поддържат тази марка.Иначе в МОЛа ги няма някои неща,които тук се коментират,но не съм ходила в центъра,за да знам какво предлагат там.
Виж целия пост
# 85
BBeLLa, в предишната тема имаше линк към блог публикация точно за това масло. Можеш да я потърсиш. Не беше лошо написана.

dudhen се интересуваше. Peace
Виж целия пост
# 86
А аз въобще не съм доволна от него! Най- неправилно похарчените 20лв
Околоочния ли? Щото той е 8-9лв, да не говориш за серума с помпата? newsm78
Виж целия пост
# 87
BBeLLa, в предишната тема имаше линк към блог публикация точно за това масло. Можеш да я потърсиш. Не беше лошо написана.

dudhen се интересуваше. Peace
Ох, нещо съм се забляла явно. ooooh!

Ето я и самата публикация вместо извинение.
Виж целия пост
# 88
То тва не е никаква дива роза, а шипка. Laughing
Виж целия пост
# 89
То тва не е никаква дива роза, а шипка. Laughing
Така са го превели, малко буквално, но шипката е известна и под името „дива роза“, от едно семейство са, нали знаете. Всъщност, шипката е вид дива роза, значи има и други видове. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия