Забременели след ин витро - Tема 34

  • 42 975
  • 724
# 360
Вчера минах ЖК и според др Кръстев ще имам две моми, макар че много го измъчиха! Винаги съм си мечтала за момиченце и когато на ФМ ми казаха момче и момиче бях много доволна. Утре за първи път ще се видя и с др Илиев от Токуда, да видя дали и той ще потвърди. Ама много съм доволна! ММ каза никакви покупки повече с цвят, че аз се бях подкарала... хихихи Flutter
Виж целия пост
# 361
Браво Clear, поне една мома да имаш Peace Ама наистина докато не потвърдят окончателно може би е добре да замразиш покупките или карай на някакви неутрални цветове, ако обичаш такива Laughing Аз до ден днешен не мога да повярвам, че ще е бебка. Всички бяха много сигурни от самото начало, но във времето се прокрадваше съмнение. Въпреки че от самото началото бях вътрешно убедена. Просто не съм свикнала да получавам това, което искам.
Виж целия пост
# 362
Аз пък исках момче и си знаех, че ще е момче. За второто съм си поръчала девойка, да видим дали ще ме огрее Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Знам, че нищо не се знае още и е раничко, поне до втората ФМ или докато ясно не се види, но съм доволна, че поне едното е момиченце по теорията на вероятностите.  Mr. Green
Блингче, купих им няколко бодита и одеалца за изписването. Одеалцата, обаче, предвидливо са в бежово, че първо се бях засилила за синьо и розово!   Joy
Виж целия пост
# 364
провалих се значи, аз мъже предсказах  Mr. Green
Clear, при Михова плануваш ли преглед, че на нея най вярвам за пола?
Виж целия пост
# 365
Бамба, може пак да нацелиш едното  Wink
Да, при Михова съм в края на Април.
А, сетих се друго да ви питам... др Кръстев ме вика на ЖК въпреки ФМ в края на април, но се оказва че има свободен час един ден преди ФМ при Михова и не виждам никакъв смисъл да ходя. Само да ги облъчвам милите, още повече че и при Марков имам час същата седмица!  Crazy
Виж целия пост
# 366
има още шанс да нацеля и двете  Mr. Green
една съфорумка с близнци така всеки път и сменяха пола, ту момичета, ту смесени, аз и казах мен да слуша мъже са, те мъже излязоха.
ама да са здрави другото са дреболии  Simple Smile
Виж целия пост
# 367
Абе раничко, но някои лекари си виждат и познават от самото начало. Вярно, че някои бебоци се въртят като щури и понякога отнема повече време. Може и при близнаците да е още по-сложно не знам.
Скрит текст:
При нас Сигридов рече и отсече още в 11та г.с., ама аз винаги си имам едно наум относно него. И не ни го и поднесе много "като в приказките". Добре, че с ММ бяхме вътрешно убедени от самото начало и много си бяхме повярвали, та ни мина покрай ушите и много не се трогнахме, че ни развали момента. Виж, ако беше казал обратното щеше да стане много забавно Mr. Green
За покупките не се безпокой. Зарадвай си душичката. Не е хубаво да се подвластни на разни суеверия и лоши мисли.
Да, малко е безмислено да са ти прегледите през дни. Лошото е, че в този период би трябвало да ти се пада втория безплатен преглед по ЖК.
Виж целия пост
# 368
Днес ново 200 при мен!  ooooh!
Нали ви бях казвала, че ми предстои преглед и в Токуда при др Илиев. Е, днес мина и съвсем ясно се видя разширение на маточния канал, който дори и аз видях... На контрола съм след две седмици, но вероятно ще се наложи серклаж. Питам се как др Кръстев не го видя преди ден?! Др Илиев ми обясни, че положението изобщо не е за подценяване. Ще изчакам контролния преглед и се чудя кога да съобщя на Кръстев и дали изобщо да се занимавам с него... Пак притеснения и неприятности  Sad
Виж целия пост
# 369
Две седмици не е ли много? Ако е сериозно разширението, имам предвид.
Виж целия пост
# 370
Кристи, не е много, но е факт, че го има (около 5мм)... И много криво ми стана, уж всичко беше идеално!
Виж целия пост
# 371
Аз те разбирам много добре, сигурно щях да откача и да дежуря през ден пред някой кабинет Crazy
Виж целия пост
# 372
Отчет. +600г и 1см
От утре сме на боуен терапия за очето. Вторник сме на очен.
Днес щях да звъня за другите часове, но малкия беше много крив. Боли го коремчето и все изглежда гладен Sad док каза да му вдигна дажбата ... А това съвсен ме отдалечава в мисията с кърменето. Вчера изцедих 40мл от гърда ... Т.е. не стига Sad кърмя на поискване и преди всяко хранене.
Виж целия пост
# 373
Момичета, имам въпрос към бременните дами с близнаци. Бихте ли ми казали как ви протича бременността, работите ли, ако да до кой месец....В по-голям месеци повече ли се пазите или първите три са критични...Споделете моля каквото и да е.... newsm78  Hug
Виж целия пост
# 374
При нас Чучумишев позна пола в първия ден на 10 седмица  Crazy и от там на всеки преглед, при който и да отидем беше, категорично момче  Grinning
bobykons, много си зависи от бременността, моята беше много лека, без проблеми, без гадене, без повръщане. Пътувах много, ходих два пъти на море в Гърция, в края на осми месец пропътувах 1000 км. за два дни, работих през цялото време, починах си два дни преди да вляза в болница. Накрая искаш не искаш се пазиш повече, защото натежава и те подсеща Simple Smile Но много, много зависи как се чувстваш и какво казват докторите. Пожелавам ти да е лека и безпроблемна, като моята!
Редактирам се, че съм чела между редовете Simple Smile аз не бях с близнаци, но моя приятелка имаше същата лека бременност с близнаци, доноси си ги до девети месец, тя работеше, но от вкъщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия