RYANAIR - 7

  • 82 088
  • 726
# 315
ВАЖНО
от фейсбук
Ryanair
1 hr ·
Our website and mobile app will close for 8 hours for a systems upgrade, from 18:30hrs (UK time) on Wednesday 22nd March, until 02:30hrs (UK time) on Thursday 23rd March, and our online check-in service will not be available during this period. Ryanair urged all customers travelling on Wednesday and Thursday to check-in online for their flight on Tuesday, 21st March, before the above web closure takes place. New bookings or changes to existing flights will not be possible during this web closure.
Виж целия пост
# 316
Мерси, а с маестро?

Редактирам се, намерих, че може, ето го списъка, в първия пост е по-постен

Ние приемаме PayPal, карти American Express, кредитни карти Visa и Mastercard, както и следните дебитни карти Maestro, Visa Connect, Visa Electron, Mastercard Prepaid и Visa Delta.
V-pay=visa delta✌
Служителка от моята банка ми каза,че се случвало Виза в чужбина да правят проблем, уж с Мастеркард било по-сигурно, че я смених. Чудя си се защо, защото я заредих с пари почти колкото само да заплатя билетите, нали бяха давали по БТВ, че с вирус прихванат от летище София източили някаква карта. То човек да се чуди с пари в брой ли да пътува или с карта/ май сигурно няма/.
Meрси много  bouquet
Виж целия пост
# 317
Ще пътувам през април до Пиза за първи път от много години насам и имам няколко въпроса, които така и не успях да си изясня. 1. Може ли сандвич (кроасан) за детето в самолета да си нося?
2. Като меря куфарите в магазина посочените размери ми излизат без дръжката. Тя влиза ли в тях?
3. За да сме сред първите 90 на борда(за да е багажа с нас) трябва да се наредим някъде и да чакаме да почне чекирането ли?
4. последно ( засега) Ако закупя приорити, пак ли трябва да съм сред първите, как разбират на кого да приберат големия кабинен багаж?
Може да ви се сторят въпросите тъпи , но съм повлякла още 3 човека с мен, аз не съм наясно, те още повече. Благодаря за разбирането.
Виж целия пост
# 318
Ще пътувам през април до Пиза за първи път от много години насам и имам няколко въпроса, които така и не успях да си изясня. 1. Може ли сандвич (кроасан) за детето в самолета да си нося?
2. Като меря куфарите в магазина посочените размери ми излизат без дръжката. Тя влиза ли в тях?
3. За да сме сред първите 90 на борда(за да е багажа с нас) трябва да се наредим някъде и да чакаме да почне чекирането ли?
4. последно ( засега) Ако закупя приорити, пак ли трябва да съм сред първите, как разбират на кого да приберат големия кабинен багаж?
Може да ви се сторят въпросите тъпи , но съм повлякла още 3 човека с мен, аз не съм наясно, те още повече. Благодаря за разбирането.
1. Може;
2. По принцип трябва да влиза, но не се кахърете за дръжката;
3. Да- на гейта трябва да се наредите сред 1-те, за да ви вземат багажа на борда, а не в багажното
4. Питат кой е с приорити и ги пускат първи.
Виж целия пост
# 319
Ще пътувам през април до Пиза за първи път от много години насам и имам няколко въпроса, които така и не успях да си изясня. 1. Може ли сандвич (кроасан) за детето в самолета да си нося?
2. Като меря куфарите в магазина посочените размери ми излизат без дръжката. Тя влиза ли в тях?
3. За да сме сред първите 90 на борда(за да е багажа с нас) трябва да се наредим някъде и да чакаме да почне чекирането ли?
4. последно ( засега) Ако закупя приорити, пак ли трябва да съм сред първите, как разбират на кого да приберат големия кабинен багаж?
Може да ви се сторят въпросите тъпи , но съм повлякла още 3 човека с мен, аз не съм наясно, те още повече. Благодаря за разбирането.
1. Може;
2. По принцип трябва да влиза, но не се кахърете за дръжката;
3. Да- на гейта трябва да се наредите сред 1-те, за да ви вземат багажа на борда, а не в багажното
4. Питат кой е с приорити и ги пускат първи.
Hug bouquet bouquet
Виж целия пост
# 320
След като вече съм се чекирала и имам изпринтени бордни карти мога ли да добавя приорити? Отговарям си - Май не може, поне така видях. Тогава колко по-рано да съм на гейта , че да съм сред първите? Става ли блъсканица?
Виж целия пост
# 321
Супер съм доволна от полета до Меминген  и обратно  София /17/20 март.Излетяхме с закъснение от 20 минути от Меминген,но го наваксахме  и кацнахме навреме.Понеже до сега съм летяла с Луфханза очаквах да е супер зле,но останах доволна.Имаше доста промоции кроасан и кафе за 3 евро,парфюми по 15-20 евро,томбула със стреч карти две за 2 евро:)
Цигари в София нямаше ,имайте го впредвид.
Отново ще летя с тях,доволна съм.
Виж целия пост
# 322
Здравейте всички,искам да попитам дали може синът ми да ми купи билет от България,аз живея в Испания.И как стои въпроса с багажа,аз ще имам около 20кг,как става чекирането он лайн.За пръв път ще пътувам ,ако някой обича,да ми разясни тези неща,моля. bouquet
Виж целия пост
# 323
Може да Ви купи билет, може и да ви чекира,  вие ще трябва само някъде да си разпечатате билета.
Щом ще имате 20кг багаж, ще трябва да си го платите, при закупуването на билета. Багажът може да се плати и допълнително.
Прочетете първа страница, на сайта също всичко е описано подробно. Не е трудно, ще се справите. Само спазвайте изискванията на компанията и всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 324
vanian много ви благодаря,сега вече съм по-спокойна. Hug
Виж целия пост
# 325
Ново за пътуващите от/до Пиза


От 18 март са пуснали влакче PisaMover, което ще свързва летището с централната гара, тази седмица са на промоция и до неделя возенето е безплатно, след това цената ще е 2,70 евро на посока
Спирката на летището е на via Pier Giorgio Ballini,

Виж целия пост
# 326
Здравейте,имам възможност да си избера място в самолета,бихте ли ми казали кои места са за предпочитане?И още нещо-от кой терминал в Мадрид тръгва самолета /за София/? bouquet
Виж целия пост
# 327
Здравейте,имам възможност да си избера място в самолета,бихте ли ми казали кои места са за предпочитане?И още нещо-от кой терминал в Мадрид тръгва самолета /за София/? bouquet
Средните не бяха хубави, които са до аварийните изходи, а 33 са до тоалетните. На борда номер 13 липсва . Често остават свободни места и може ако толкова не ви харесва да се преместите. Хубавите са до прозореца, ако пътувате през деня може да гледате.
Виж целия пост
# 328
За местата е въпрос на предпочитане.
Аз винаги избирам места до пътеката. Виждат ми се по-удобни.
А други харесват до прозореца.
Веднъж пътувах на средното - оживях.
Бях между двама мъже, единия се лепна на прозореца да снима.
Другия се изви към пътеката, че от другата страна имаше познат и си говореха.
Та стана доста широко и моето място.
Виж целия пост
# 329
Благодаря ви за отговорите Hug bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия