Всичко за всички марки гел лакове - 10

  • 85 076
  • 754
# 390
Да, търся оборудване за салон, и се спрях на тази лампа, но ми се иска да чуя мнения  newsm78
Виж целия пост
# 391
Моята маникюристка е с нея и е много доволна. Но тя като цяло е лице на cnd в България и ползва всичко тяхно.
Виж целия пост
# 392
Ултрабонд ебезкиселинен обезмаслител. За проблемни нокти си вземи киселинен-праймър.

 Не,че съм много в час ама ултрабондът на Коди оставя някакво покритие на нокътя/говоря за безкиселинния/ та не бих го нарекла обезмаслител. По-скоро фрешерът им играе тая роля. Преди не съм ползвала ултрабонд,а праймер на няколко марки. Всичките смърдяха на оцет и с всичките гел лакът ми падаше. С Коди всичко е бетон.
Виж целия пост
# 393
Ултрабондът е свързващ елемент,и оставя лепкав слой,който спомага за по-доброто свързване на гела/базата с естествения нокът   Peace
Виж целия пост
# 394
 Благодаря Дани  bouquet и аз това си мислех ама не смях да го напиша толкова категорично. Факт е,че работи хем го нанасям  върху лаково каре/иначе няма сваляне каучуковата база/. Дефакто ултрабонд имам само по крайчетата на нокътя и пак не мърда лака...абе с две думи голяма работа е  Joy.
Виж целия пост
# 395
Аз моя го разлях на 70-80% без да искам...
Виж целия пост
# 396
Здравейте, момичета  Hug
Преди няколко дни съвсем импулсивно и без особен замисъл си поръчах ЛЕД лампа от китайците, ей така - да си имам  Laughing

Сега стигнах и до това да мисля все пак с какво да я ползвам и реших да си взема някакъв стартов комплект гел лакове. Четох, четох и пак не се ориентирах много. Май Шилак е моето нещо, но приемам и други идеи. Искам нещо, което да може да се изпече в моята лампа, да е що годе трайно и да се сваля лесно. Не държа на кой знае колко богата цветова гама. Не ми се иска и да похарча цяло състояние и накрая да реша, че не ми се занимава с гел лакове, така че приемам и бюджетни идеи.
И така... Сигурно по 100 пъти на месец отговаряте на този въпрос, нооо - какво да си купя и откъде?
Виж целия пост
# 397
Аз си купих база, топ и 2 лака в началото/зелени/, всичко от ибей, от китайците, евтини. По-нататък си купих хубава база, това е важно. И лаковете ми се увеличиха... Simple Smile Но в началото мисля, че човек няма нужда да купува много, да види дали ще му потръгне, дали ще му допадне... Simple Smile
Виж целия пост
# 398
На мен ми се иска още от началото да си взема проверени неща. И да не ми вършат работа, винаги ще намеря на кого да ги подаря/разменя.
А също и защото съм бременна не ми се рискува с продукти с неясен състав. Не че се заблуждавам, че марковите са цветя и рози, но преди години щях да загубя изцяло 4 нокътя заради китайски гел (не лак, а гел за изграждане) и сега подхождам доста плахо поне в това си състояние. После е ясно, че ще се отприщя да експериментирам.
Може би е важно да спомена, че съм си определила бюджет до около 150-200лв за стартовите неща (обезмаслител, база, топ, 1-2 цвята и течност за сваляне (може нещо да пропускам)), не повече.
Виж целия пост
# 399
Сега видях лентичката ти, Адри. Аз, честно казано, бих изчакала с геловете за след раждането...Ама ти си знаеш. Peace Hug
Виж целия пост
# 400
Здравейте, чета ви от доста време. Бях писала, че чакам лакове на Веналиса, които за 60 дни в крайна сметка дойдоха. Преди 3 дни се лакирах с червения лак номер 927 и не е мръднал!!! Поръчах общо 8 цвята, база, топ, праймър и обикновена лампа от почти 4$. До сега съм ходила само веднъж на гел лак и то за да видя кое как се прави и да мога да се правя в домашни условия. Не искам кой знае какво, просто лака да ми издържа повече от ден, в случая го постигам само с гел лак Simple Smile Вашите съвети как да поставя ваденката ми бяха от полза. Изхабих 1-2, докато се сетя, че трябва да махна найлончето.
Червеният цвят нанесох само веднъж и беше супер покривен. Много съм доволна за сега, дано се свали лесно, че доста си изхабих ноктите след като свалих сама гела лака, нанесен при маникюрист. Те затова са ми и толкова къси ноктите.
Айде стига съм се обяснявала, сякаш вие не знаете кое как се прави Grinning

Виж целия пост
# 401
Момичета, как слагате фолио върху гел лак без да започне да се отдръпва от свободния край още на третия ден.Исках да сложа снимка, но нещо не можах да се справя.
Виж целия пост
# 402
Фолио, база, пека, топ пека
Виж целия пост
# 403
Благодаря много. А на свободния край лепило за фолио слага ли се и маха ли се лепкавият слой на гел лака преди да се сложи лепилото за фолио.
Виж целия пост
# 404
Ще ми обясните ли как  да направя т.нар. каре  с обикновен лак, или някакво клипче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия