Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 132
  • 3 522
# 1 290
Харесва ми момчето, но изглежда някак по-голям. Simple Smile

Ето една фотосесия на момче и от мен.


Интересно сако, но ми се струва, че му е една идея тясно.




Сигурно е дамата




Това трябва да е майката


И бащата


Виж целия пост
# 1 291
Да, интересно сако. А майката изглежда по-добре от приятелката му Simple Smile
Виж целия пост
# 1 292
Да, интересно сако. А майката изглежда по-добре от приятелката му Simple Smile

Чак пък по-добре...
Възрастта си личи все пак. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 293
Според мен майката изглежда по-добре - по -хубаво тЕло има, по- хубава прическа, по-хубав тоалет, по-хубав маникюр.....
Виж целия пост
# 1 294
А според мен, леееко е прекалила.
Подобна рокличка стои добре на 20г, но на 40+ ми изглежда инфантилно.
Виж целия пост
# 1 295
Сакото ми харесва.
Приятелката - естествено с черни обувки, абсурд да е с друг цвят.
За роклята на майката съм напълно съгласна със Sesylle
Виж целия пост
# 1 296
Нито момчето, нито неговата дама приличат на 18 - годишни, но са симпатични.  Peace
Виж целия пост
# 1 297
Майката ми напомня на онази, мисля във Велико Търново беше, която дефилира заедно със сина си. Чак пък толкова, няма нужда. Stop
 Само прическата и ми хареса. Роклето едно....никакво- късичко и бухнало като за 20 год. момиче. Хич не се връзва с бръчките и.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 298
И аз мисля, че чак толкова нЕма нужда мама се втеляСва...Не ми харесва с една дума!
Виж целия пост
# 1 299
Сакото ми харесва.
Приятелката - естествено с черни обувки, абсурд да е с друг цвят.  
Сакото е конфекция, леко е тясно в раменете. Ако там беше точно, щеше да е широко надолу. Харесва ми иначе.
Имам приятелка, която не признава никакъв друг цвят обувки, освен черни. Не го разбирам това  Rolling Eyes Момичето ми харесва, маникюрът - не.
Съгласна и аз за мамината рокля. Ако имаше ръкави и дължина до коляното, а не над него, щеше да е по-стилна за годините ѝ. И тая снимка на четиримата не ми е по вкуса. Не са две двойки съученици все пак...
Виж целия пост
# 1 300
 И всички се докосват някъде, като в игра.
Виж целия пост
# 1 301
 Мале разкостихте ги. Аз няма да пускам снимки значи от абитуриентската на сина ми. 😀 Позите за снимките предполагам, че са били идея на фотографа. ( и на мен не ми харесват  позите)
Виж целия пост
# 1 302
Позите за снимките предполагам, че са били идея на фотографа. ( и на мен не ми харесват  позите)
И да са идея на фотографа, те защо са се съгласили. Не могат ли да мислят, особено родителите.
Виж целия пост
# 1 303
Доверили са се на фотографа или в еуфорията не са мислели. Аз като се знам как се разчувствам в такива моменти, сигурно ще се разплача от вълнение. За професионалните способности на фотографа нищо не казвате, все пак се предполага, че идеята за снимките е негова. Много задълбахте, питате ме сякаш съм свидетел. 🙄
Виж целия пост
# 1 304
Не съм дълбала, казвам какво виждам от пръв поглед. И на мен подобни ръце, нахвърляни така по телата, не ми харесват. Това не е небрежно застанала ръка, прегърнала сина, а е като знак за собственост! Все едно е заявила на приятелката, че част от него си е нейна. Ръката на бащата на кръста на майката в същото време е твърде интимен жест в рамките на цялостната композиция със сина и приятелката, и въобще... Confused
Онзи ден във фейса видях едно такова: "Какво е искал да каже авторът" ми е травма от малка.  Mr. Green
Съветът ми към фотографите е да не проявяват такъв тип творчество, защото е нелепо! Иначе четиримата по отделно са приятни хора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия