Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 101
  • 3 522
# 495
Нашата рокля я поръчахме оттук
https://www.jjshouse.com
Виж целия пост
# 496
Нашата рокля я поръчахме оттук
https://www.jjshouse.com
Има страхотни неща. За колко време пристигат поръчките?
Виж целия пост
# 497
За около месец, ако се поръчва по клиентски мерки.

Дами, пуснах за малко модела на роклята, но го махам.
Обеща ла съм на дъщерята да не я публикувам до бала.
Надявам се да не подразня никого.
Виж целия пост
# 498
Много нежна...  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 499
Да, наистина може да се наложи, ако е хладно. Опитах се да я видя в цвят лавандула, но май не може? В смисъл, има само палитра, без самата рокля да е показана във всички цветове или аз не гледам както трябва? Embarassed
Виж целия пост
# 500
Ами не може да се види в лавандула, но е хубава. Simple Smile
Виж целия пост
# 501
dtra много е красива роклята.
А как стоят нещата с доставката (извинявам се, знам че не е по темата)
Виж целия пост
# 502
Аз не знам защо, но я бях пуснала да немски адрес. Може би защото рекламата на сайта я видях в немския амазон. Не си спомням точно. Получих я навреме. Ушита е добре, не са пестили от плата. Леко й е широка на гръдния кош, но то е от детето - просто тя е с по-тесен. Ще направим корекция с 2 тегела. Поръчката и доставката ни излезнаха 380 лв.
Според мен е добре.
Виж целия пост
# 503
Хубава рокля сте избрали Peace
Виж целия пост
# 504
И на мен ми хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 505
Много е красива роклята! Семпла, елегантна, стилна. Да има прекрасни спомени с нея момичето ти, dtra! bouquet
Гърбът продължава с черни презрамки, които преминават в кръстосаните ленти ли?
Виж целия пост
# 506
Много е красива роклята! Семпла, елегантна, стилна. Да има прекрасни спомени с нея момичето ти, dtra! bouquet
Гърбът продължава с черни презрамки, които преминават в кръстосаните ленти ли?
Точно така. На гърба презрамките са черни, кръстосват се и след това преминават към предната част.
В линка има снимка и на гърба, може би си я видяла.
Много благодаря за пожеланията!
Виж целия пост
# 507
Много е хубава роклята, и на добра цена, за мен е грехота да се дадат повече пари за рокля за еднократна употреба.
Виж целия пост
# 508
Е, жалко, че съм изтървала роклята на dtra. Но се надявам по време на баловете да видим зрелостничката в завършен вид.
Виж целия пост
# 509
Видях това в нета и се сетих за кожените наметки. Харесва ми как стои, но все още е март и при нас е 7 градуса:

https://www.facebook.com/e4madeinchelsea/photos/ms.c.eJxFzskNBEE … ype=3&theater

Съдейки по коментарите мацката е природозащитник и най-вероятно е имитация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия