Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 086
  • 3 522
# 525
Билян@,тази е другата рокля. И още една си харесах.
Виж целия пост
# 526
Билян@,тази е другата рокля. И още една си харесах.

много ми харесва това деколте  Blush
Виж целия пост
# 527
И аз обичам такива деколтета.
Виж целия пост
# 528
Тази с китките е малко банална, но другата е разкош!
Виж целия пост
# 529
И на мен ми харесва деколтето, а онова синьо ми е просто любимо! Но за такова деколте трябват хубави рамене. На втория модел не са толкова хубави. Още една синя рокля.
Първата кремава показах, за да обясня силуета на роклята на дъщерята на dtra. На показаната китките на талията са излишни.
Един рядко предпочитан цвят рокля за баловете, но на мен ми харесва. Бюстието се държи от презрамка и ще си стои на мястото.
И още една прелест, която не виждам добре през телефона, черна ли е? Ако е, то не е това основния цвят! Трябва да е мастилено синя.  
И още едно предложение за горна дреха. За кремав цвят бих избрала тъмно синьото.
Виж целия пост
# 530
 Бижу,
Кремавата рокля от кой сайт е?
Много ми хареса.
Виж целия пост
# 531
Коя от двете? С розите на талията или без? Те май и двете са от там - Lazara.bg
Виж целия пост
# 532

И още една прелест, която не виждам добре през телефона, черна ли е? Ако е, то не е това основния цвят! Трябва да е мастилено синя.  


В това ми останаха очите. И в роклята и в модела.
Виж целия пост
# 533
Коя от двете? С розите на талията или без? Те май и двете са от там - Lazara.bg
Без розите, с лодка деколтето.
Това онлайн магазин ли е? Ще потърся.
Виж целия пост
# 534
Билян@,тази е другата рокля. И още една си харесах.
Втората е много хубава!
Виж целия пост
# 535
Красиво е съчетанието синьо с кремаво, дантела с тафта. Много ми хареса и това. Нацупеният модел не. Laughing
Виж целия пост
# 536

Ах, разкошна е!!!!! Heart Eyes

Красиво е да, обаче този 10 см машинен подгъв ми избоде очите. Ясно е защо е направен, но не можеше ли по-дискретно да го минат? Има такива машини, знам със сигурност.
Виж целия пост
# 537
Последно показаните рокли са прекрасни.Особено последната,страхотна е.
Виж целия пост
# 538
Страхотни рокли, и на мен в зелената ми останаха очите, а и зеленото е актуално или поне така пише из сайтовете за мода. Но е претенциозно, както и жълтото.

Много младежко и свежо! Но не съм убедена, че е от тазгодишна колекция.

Тази е колекция 2017 и пак е с гол гръб.

Скрит текст:




Виж целия пост
# 539
На втората показана рокля горната част прилича на трико за гимнастика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия