Професионални серии за коса - тема 113

  • 103 217
  • 737
# 270
След няколко ползвания на сметаната съм малко на кантар. Косата ми стои леко твърда и суха на пипане след нея, което не е търсеният от мен ефект. Не знам да й давам ли още шанс. Това какво означава - дали косата ми се нуждае от повече хидратация? Да наблягам на такива шампоани и финиши. newsm78
Виж целия пост
# 271
След няколко ползвания на сметаната съм малко на кантар. Косата ми стои леко твърда и суха на пипане след нея, което не е търсеният от мен ефект. Не знам да й давам ли още шанс. Това какво означава - дали косата ми се нуждае от повече хидратация? Да наблягам на такива шампоани и финиши. newsm78

И аз така  Peace

Пробвах я два пъти, но за сега и аз съм на кантар. Същото е и с толкова хваления серум на Маракеш. Прочвах го и него 2 пъти и до там.
Виж целия пост
# 272
След няколко ползвания на сметаната съм малко на кантар. Косата ми стои леко твърда и суха на пипане след нея, което не е търсеният от мен ефект. Не знам да й давам ли още шанс. Това какво означава - дали косата ми се нуждае от повече хидратация? Да наблягам на такива шампоани и финиши. newsm78
Нямам на идея на какво се дължи.На мен косата ми с нея се изправя чудесно и става лигава.Ластик на косата си след нея не мога да задържа.Както и след други продукти де.Направо ластиците се плъзгат.  Страхотна ми е и много любима  Blush .Како и серума на Маракеш. Не на всяка коса един продукт се отразява по един и същи начин  Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Абсолютно е така,няма как определено нещо да допадне на всеки,харесвам и двата продукта. Heart Eyes
Виж целия пост
# 274
Понеже ползвам два варианта на Милкшейк сметаната - бяла и синя Silver shine (за матиране на русо), след синята го усещам като втвърдяване, но за такъв тип продукт, който променя цвета, това е нормално. От класическата бяла сметана нямам такъв проблем.
Виж целия пост
# 275
Продуктите се усещат протеиново за коси, които не понасят в момента протеин!!!
Виж целия пост
# 276
 Сметаната ми действа зле когато съм прекалила с протеина. Вкарвам на две поредни миенета сериозна хидратация и после всичко е ОК. При Маракеш подобни наблюдения нямам,но него го ползвам винаги с нектар термик за финал тъй,че...божа работа  newsm78. Нектара по принцип оправя всички простотии,които допускам  Laughing.
Виж целия пост
# 277
Момичета, видяхте ли новите серии на Лореал Botanicals? Някой да е чувал нещичко за тях? Hug
Виж целия пост
# 278
Момичета, видяхте ли новите серии на Лореал Botanicals? Някой да е чувал нещичко за тях? Hug
В Google няма ли информация.
Виж целия пост
# 279
Момичета, евала за опита с професионалните продукти за коса!
Ще споделя моя скромен такъв:
Добри попадения: шампоан и балсам Kerastase Densifique
Средно добър резултат: серията за обем Loreal Professionnel Anti-Gravity Effect
Лош резултат: шампоан, балсам и спрей за обем Еластисайзър Philip Kingsley Elasticizer

От споменатите продукти, става ясно, че търся плътност и обем. Имам много тънка, права, небоядисана, мека и рехава косица. Пръв помощник ми е сухият шампоан. Напоследък доста се заплита по дължините, хвърчи и няма абсолютно никаква плътност.

Моля за диагноза и рецепта за конкретни продукти Laughing От какво се нуждая: протеини, хидратация  newsm78
Нуждая се от препоръка за конкретни продукти и най-вече за подходящ крем, спрей, пяна или др за ОБЕМ Praynig
Виж целия пост
# 280
Момичета, видяхте ли новите серии на Лореал Botanicals? Някой да е чувал нещичко за тях? Hug
В Google няма ли информация.

Не съм се изразила правилно. Имах предвид някой, ако евентуално вече ги е пробвал. Peace
Виж целия пост
# 281
 Меката косица със заплитащи се краища ме навежда на мисълта за липса на протеин от там идва и липсата на пусти обем. Аз бих препоръчала един хубав протеинов шампоан или по-скоро балансиран от сорта на син или червен профайбър с неговата си маска и една хубава хидратираща маска,за да не се стигне до ефект метла при прекаляване с протеин. Аз лично много харесвам Нутритермик на керастаз,но е силна а и е спряна от производство вече. Мажистрал е с подобно действие. С протеинов шампоан ще е добре,но да кажем редувана с профайбър 1 към 2.
  Това за плътност и,за да няма заплитане. За Обема съм пас него си го имам в излишък и никога не съм го търсила като ефект. Затова и не съм в час с тия продукти
Виж целия пост
# 282
Благодарности, prinzesata! Значи да наблегна на протеина чрез шампоан, комбиниран с хидратираща маска (Kerastaze Magistral)-2 пъти и на третия, мия с балансиран шампоан (Pro Fiber).
А кой протеинов шампоан си го бива за тънка косица? Протеина в 2 стъпки Aphogee как е?
Ако някой може да се включи с нещо за обем.. Lakme Shape?


Виж целия пост
# 283
 Имах предвид шампоана на профайбър за постоянно и редуваш два пъти протеинова и веднъж хидратираща маска и наблюдаваш косата. Ако е прекалено мека увеличаваш протеиновите маски на 3-4 поредни миенета макар,че на тънка коса ми се струва много. Хидратация вкарваш когато усетиш сухота.
Виж целия пост
# 284
Ясно! Много благодаря! ПроФайбъра определено ще го пробвам. Само не знам син или червен.. Ще си избера и маски, които да редувам с превес на протеина и ще видя какво е положението.
Лошото на тази козметика е, че докато намериш твоя продукт може да се вкараш в доста напразни харчове Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия