Професионални серии за коса - тема 113

  • 103 217
  • 737
# 300
Ходих в един салон, където основно работят с лореал, наши, чи. Но споделиха че тази лилавата термо защита им била топ продукт от години. Нямаха други продукти на лисап, само спрейчето. Гледам че и в интернет не се намират много.
Виж целия пост
# 301
Възможно е просто на моята коса да не дават хубав ефект.Наши ги харесвам страшно много,а разликата в парите не е кой знае каква Peace Но това е лично мое мнение,всеки трябва да пробва,защото всички коси са различни  Hug
Виж целия пост
# 302
И аз съм фен на Наши.
Виж целия пост
# 303
Чудя се на кенди ойла на алтерна. Някой ползвал ли го е?
Какво и да попитам някой срещна ли вече по салоните продуктите на Л"анца и на какви цени?
Виж целия пост
# 304
Ходих в един салон, където основно работят с лореал, наши, чи. Но споделиха че тази лилавата термо защита им била топ продукт от години. Нямаха други продукти на лисап, само спрейчето. Гледам че и в интернет не се намират много.

Chicci, това ли е коментирания лилав спрей  термозащитен на Лисап? Hug

Виж целия пост
# 305
Бела,този е моят,да Peace Някой ако много иска да го пробва,мога да отсипя и изпратя Hug
Виж целия пост
# 306
Ихх, аз тъкмо се наканих да си поръчам продукт за изправяне и сега се зарибих с този на Лисап  Grinning Даже писах на представителите на марката за БГ и ми казаха къде във Варна го предлагат (във фризьорски салон е, не продават онлайн), та мисля да се отбия тия дни  Mr. Green На каква цена го продават в салоните, знаете ли?
Виж целия пост
# 307
Ходих в един салон, където основно работят с лореал, наши, чи. Но споделиха че тази лилавата термо защита им била топ продукт от години. Нямаха други продукти на лисап, само спрейчето. Гледам че и в интернет не се намират много.

Chicci, това ли е коментирания лилав спрей  термозащитен на Лисап? Hug



Да, този е. А относно цената аз го купих за 18 с отстъпка, заради процедурите, които си правих в салона. Иначе го продаваха за 26. Но предполагам в различните салони цената ще в различна около този диапазон.
Виж целия пост
# 308
Кенди Ойл на Алтерна съм ползвала от мостра - хареса ми, приятен продукт, хубава миризма.
Виж целия пост
# 309
Кенди Ойл на Алтерна съм ползвала от мостра - хареса ми, приятен продукт, хубава миризма.

И все пак ако трябва да препоръчаш "кристали" това ли би избрала или нещо друго повече ти харесва, за сравнение?
Виж целия пост
# 310
Ихх, аз тъкмо се наканих да си поръчам продукт за изправяне и сега се зарибих с този на Лисап  Grinning Даже писах на представителите на марката за БГ и ми казаха къде във Варна го предлагат (във фризьорски салон е, не продават онлайн), та мисля да се отбия тия дни  Mr. Green На каква цена го продават в салоните, знаете ли?

 Би ли споделила кой е салона да не им досаждам и аз  Grinning
Виж целия пост
# 311
Кенди Ойл на Алтерна и на мен много ми харесва.
Виж целия пост
# 312
Много се чудя за един такъв парфюм за коса https://www.arlen.bg/product/4982/parfyum-za-kosa-s-anti-friiz-e … parfume-50ml.html  дали някой го е използвал да изкаже мнение дали си заслужава такава покупка  bouquet
Виж целия пост
# 313
Много се чудя на матиращата сметана за коса на МШ newsm78 В момента е на добра цена в Арлен в комплект с матиращ шампоан.Някой има ли впечатления от тези продукти?
Виж целия пост
# 314
Имам матиращата сметана, намирам я за сполучлив продукт, защото пигментът все пак остава в косата до следващото измиване и след нея русото ми изглежда по-светло. Имам подобен продукт на Шварцкопф от професионалната серия Blonde Me, но той е във вид на спрей. Сметаната мирише много хубаво на боровинки, иначе няма как да даде тази силна хидратация, която дава бялата сметана - всички продукти за матиране леко изсушават косата и я правят по-твърда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия