Професионални серии за коса - тема 113

  • 103 217
  • 737
# 360
   Здравейте! Не знам дали питането ми е точно за тази тема, но ще се пробвам. Simple Smile Фризьорката, при която мисля да ходя, понастоящем работи с продукти само на Kevin.Murphy. Някой има ли впечатления за тези бои (Color.Me by Kevin.Murphy)? Качествени и издръжливи ли са? Преди са ме боядисвали само с Goldwell, та не ми се иска да "свалям летвата" драстично... Rolling Eyes Мерси! Hug
Кевин са много по- висок клас продукти за коса. Боя не съм ползвала, но във Фиба работят с нея и има страшни отзиви и още по- страшни цени.
Виж целия пост
# 361
Момичета, имам спомен, че беше коментирано и се извинявам за повторението, но не мога да открия.

По колко нанасяте от сметаната на МШ?
Виж целия пост
# 362
Момичета, имам спомен, че беше коментирано и се извинявам за повторението, но не мога да открия.

По колко нанасяте от сметаната на МШ?
аз слагам по една шепа. Косата ми попива цялото количество. На другия ден на суха коса също слагам.
Виж целия пост
# 363
Здравейте  Hug

Досега ползвах по-обикновена козметика за коса (Пантен), но тъй като ми се омазнява много често косата (мия я през ден) реших да започна да ползвам професионални или медицински продукти. С коя марка и серия бихте ми препоръчали да започна?
Като за начало виж няколко балансирани шампоана, които аз съм използвала и аз си мислих в началото, че цялата коса ми е мазна, но се указа, че въобще не е така: https://www.arlen.bg/product/859/balansirasht-shampoan-za-mazni- … valent-250ml.html , https://www.arlen.bg/product/5001/organichen-shampoan-s-lavandul … hampoo-236ml.html , https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/vazstanovyavashta-mask … al-therapy-178-ml, https://www.arlen.bg/product/3211/shampoan-za-bogat-obem-i-platn … hampoo-236ml.html, https://www.arlen.bg/product/4672/mitselaren-shampoan-k-rastase- … laire-250-ml.html . Ако можеш намери къде правят терапията МШ тя ще ти помогне много за омазняването и забрави за Пантен, Елсев и т.н. Аз преди използвах Елсев, да до време Окей, но след това КОШМАР, ако искаш нещо по бюджетно от което съм аз доволна, мога да ти препоръчам шампоанът на Дав Оксиджен, но не давам гаранция за продължителна употреба как ще ти се отрази на косата. Можеш също така да правиш маслени маски със затопляне в темата за Масла има много рецепти за мазна коса. Аз например правих маска съз зехтин, масло от мента, черно рициново масло и лавандула и затоплях, това също помага Simple Smile . Надявам се да съм била полезна  bouquet . Погледни и на Лореал червеният Про Файбър Simple Smile

Едит: *dreamer* различно слагам от сметаната зависи каква нужда има косата ми и какъв шампоан съм използвала. Ако е много суха слагам по 3 лешника, ако не е суха по 1 лешник Simple Smile
Виж целия пост
# 364
   Здравейте! Не знам дали питането ми е точно за тази тема, но ще се пробвам. Simple Smile Фризьорката, при която мисля да ходя, понастоящем работи с продукти само на Kevin.Murphy. Някой има ли впечатления за тези бои (Color.Me by Kevin.Murphy)? Качествени и издръжливи ли са? Преди са ме боядисвали само с Goldwell, та не ми се иска да "свалям летвата" драстично... Rolling Eyes Мерси! Hug
Кевин са много по- висок клас продукти за коса. Боя не съм ползвала, но във Фиба работят с нея и има страшни отзиви и още по- страшни цени.

   О, мерси, densi, това е чудесна новина за мен, защото, така или иначе, бях решила, че ще ходя точно при тази фризьорка. Странно е, обаче, че Kevin.Murphy се водят много по-висок клас от Goldwell, тъй като при въпросната фризьорка боядисването с KM е на двойно по-ниска цена, отколкото беше това с Goldwell. Което пак си е супер за мен, де – че не са се оляли с цените. Peace
Виж целия пост
# 365
Какво ви е мнението за Мароканойл?
Виж целия пост
# 366
 Освен маската с кафявата капачка с нищо друго на Марокан не се харесах,а не е като да не съм пробвала. Като цяло са харесвана марка в темата,но не от всички. Просто зависи от какво се нуждае косата ви в момента.
Виж целия пост
# 367
Това е, че мъжът ми донесе прилично количество от олиото за всякакъв тип коса. 4 женки сме в къщи и да знам - моята е къса ( на каре), ще ми се краищата ми да не хвърчат, голямата дъщеря е с голяма коса, но й цъфти, има няколко начупени кичура, не иска да са прави, малката е с голяма и гъста коса, отвратително оплитаща се (скоро подстригвана), свекърва ми е със средно дълга, суха коса. Аз и свекърва ми се боядисваме. Това олио ще върши ли някаква работа при всички според вас?
Виж целия пост
# 368
 Всички можете да го ползвате  Laughing ако не помогне едва ли ще навреди. Имам мъничко шишенце и го ползвам чат пат като финален щрих на суха коса,но на буйни гриви може да се нанася и на влажна преди сушене. Ще затвори косъма и ще подсили връхчетата.
Виж целия пост
# 369
Какво ви е мнението за Мароканойл?
Любими са ми шампоанът за обем е рестор серията. Олиото също много го харесвам, само цената му ми идва в повече, ама .... мисля, че само на тънка коса би могло да дойде леко тежко. Със сигурност ще се хареса поне на една от вас Simple Smile 
Виж целия пост
# 370
Здравейте  Hug

Досега ползвах по-обикновена козметика за коса (Пантен), но тъй като ми се омазнява много често косата (мия я през ден) реших да започна да ползвам професионални или медицински продукти. С коя марка и серия бихте ми препоръчали да започна?
Като за начало виж няколко балансирани шампоана, които аз съм използвала и аз си мислих в началото, че цялата коса ми е мазна, но се указа, че въобще не е така: https://www.arlen.bg/product/859/balansirasht-shampoan-za-mazni- … valent-250ml.html , https://www.arlen.bg/product/5001/organichen-shampoan-s-lavandul … hampoo-236ml.html , https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/vazstanovyavashta-mask … al-therapy-178-ml, https://www.arlen.bg/product/3211/shampoan-za-bogat-obem-i-platn … hampoo-236ml.html, https://www.arlen.bg/product/4672/mitselaren-shampoan-k-rastase- … laire-250-ml.html . Ако можеш намери къде правят терапията МШ тя ще ти помогне много за омазняването и забрави за Пантен, Елсев и т.н. Аз преди използвах Елсев, да до време Окей, но след това КОШМАР, ако искаш нещо по бюджетно от което съм аз доволна, мога да ти препоръчам шампоанът на Дав Оксиджен, но не давам гаранция за продължителна употреба как ще ти се отрази на косата. Можеш също така да правиш маслени маски със затопляне в темата за Масла има много рецепти за мазна коса. Аз например правих маска съз зехтин, масло от мента, черно рициново масло и лавандула и затоплях, това също помага Simple Smile . Надявам се да съм била полезна  bouquet . Погледни и на Лореал червеният Про Файбър Simple Smile

Едит: *dreamer* различно слагам от сметаната зависи каква нужда има косата ми и какъв шампоан съм използвала. Ако е много суха слагам по 3 лешника, ако не е суха по 1 лешник Simple Smile
Благодаря за изчерпателния отговор. Аз взех Vichy, но сега ще видя Kerastase за другият път. От този сайт ли поръчвате?
Виж целия пост
# 371
Здравейте  Hug

Досега ползвах по-обикновена козметика за коса (Пантен), но тъй като ми се омазнява много често косата (мия я през ден) реших да започна да ползвам професионални или медицински продукти. С коя марка и серия бихте ми препоръчали да започна?
Като за начало виж няколко балансирани шампоана, които аз съм използвала и аз си мислих в началото, че цялата коса ми е мазна, но се указа, че въобще не е така: https://www.arlen.bg/product/859/balansirasht-shampoan-za-mazni- … valent-250ml.html , https://www.arlen.bg/product/5001/organichen-shampoan-s-lavandul … hampoo-236ml.html , https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/vazstanovyavashta-mask … al-therapy-178-ml, https://www.arlen.bg/product/3211/shampoan-za-bogat-obem-i-platn … hampoo-236ml.html, https://www.arlen.bg/product/4672/mitselaren-shampoan-k-rastase- … laire-250-ml.html . Ако можеш намери къде правят терапията МШ тя ще ти помогне много за омазняването и забрави за Пантен, Елсев и т.н. Аз преди използвах Елсев, да до време Окей, но след това КОШМАР, ако искаш нещо по бюджетно от което съм аз доволна, мога да ти препоръчам шампоанът на Дав Оксиджен, но не давам гаранция за продължителна употреба как ще ти се отрази на косата. Можеш също така да правиш маслени маски със затопляне в темата за Масла има много рецепти за мазна коса. Аз например правих маска съз зехтин, масло от мента, черно рициново масло и лавандула и затоплях, това също помага Simple Smile . Надявам се да съм била полезна  bouquet . Погледни и на Лореал червеният Про Файбър Simple Smile

Едит: *dreamer* различно слагам от сметаната зависи каква нужда има косата ми и какъв шампоан съм използвала. Ако е много суха слагам по 3 лешника, ако не е суха по 1 лешник Simple Smile
Благодаря за изчерпателния отговор. Аз взех Vichy, но сега ще видя Kerastase за другият път. От този сайт ли поръчвате?
Да и от zlatnaribka.com   Peace
Виж целия пост
# 372
Здравейте,от скоро съм в темата,но макар и за кратко,се „запознах” а някои марки и продукти. Косата ми е доста гъста и чупливо/къдрава, малко под раменете ми е дължината. Ползвала съм някои неща на Керастас Цимента,но не бях възхитена. Сега доизползвам каквото имам и ще приемам съвети за продукти. Сега се мия с Елсев,но ми е много чувствителен скалпа и не ми е ок на косата. Слагам на матрикс про солюшън маска и едно олио пак на матрикс.обаче имам нужда за по-дълбока хидратация.когато ми е къдрева стои една по-суха и изтощена,като я изправя е доста лъскава и здрава.оо, съжеллявам за дългия пост, но имам нужда от помощ Simple Smile
Сега си поръчах коприната на chi
Виж целия пост
# 373
Момичета,не успявам да намеря Joico никъде в бг сайтовете,а една приятелка само с тях се мие.Вие знаете ли защо спряха да ги предлагат,дали ще започнат пак и дали ги има все още някъде изгодно?Намерих ги в ЛФ,но са с доста високи цени
Виж целия пост
# 374
Момичета, има ли продукт от който сте забелязали наистина по бърз растеж на косата? Може и хранителна добавка Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия